МНОГОДЕТНИ МАМИ 15

  • 13 497
  • 340
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 710
Не съм българка,но български фолклор ми е много при сърдце,децата играеха 6 години народни танци,та клипчетата на Ива ми припомниха първата сценична изява на децата.Даниел беше на 6,Калоян на 3,каква ръченица му удариха,не истина,щях да припадна от вълнение и до сега се просълзявам от такива гледки.
В събота съм на католическо кръщене и венчавка и после на ресторан с народна музика,много обичам хората,още от сега ми играят краката.
Маминка нали разбра за моите тениски?

# 256
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На последък съм много заета,прочитам набързо и ако имам време ..пиша,сега подред
  bouquet добре дошли нови майчета в отбора на най-готините мами-многодетните Mr. Green
  Hug на всички празнуващи днес-сърдечно и искренно пожелание за здраве,обич и сполука в живота  Hug
Наталка-хубава почерпка...добре че не екрана,че както съм на диетаааа Sick
 newsm78ох някой питаше за дрешки...по влака май е най-евтино,...Горна Оряховица за Диана Пенева Янакиева БЛАГОДАРЯ  bouquet...оп намерих те Дивна самке Flutterблагодаря пакhttp          http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2824073&greeting

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 23:52 от Дидка

# 257
  • Мнения: 2 807
Наталия, видях поръчката ти в другата ни тема  Wink

# 258
  • Мнения: 2 807
Наталия, виж тази триколка: http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=14_18&products_id=873

Изглежда по-качествена от тази, която ти си харесала, а и цената е същата...
На Илиенци, ако я има, сигурно ще е по-евтина дори.
Не бях виждала такава на Чиполино, наподобява тази на Кетлер (а Дани и Ива много си я харесват).

# 259
  • Мнения: 3 674
Здравейте мамита Hug

Аз се завърнах от работа преди половин час,направих си едно топло плодово чайче и се паркирах пред компа да ви чета. Grinning

Охххх,Габи..с удоволствие бих заменила снежец за малко слънчице За снимки,много скоро ще постна някои снимчици от северна Норвегия...обещавам  WinkСамо трябва да ги намеря...по-интересните newsm78 За синчето си права...ще трябва да свиквам.Трудно  ми е за сега без него.Толкова бяхме свикнали ,и двамата  се разбираме супер..и имаме еднако чувтсво за хумор.Но трябва да мине  повечко време май.Постоянно го мисля как ли е там,сам в чужд град Cry

Иве..и аз гледах клипчетата и са страхотни.С малкия танцьор много се посмях...голямо образче е. А синчето ти се справя супер с танците....и е голям сладур.  bouquet

cvyrche...и на нас ни се случи нещо подобно преди няколко години.Не че ни дигнаха наема,ами собственичката реши да продава апартамента и ни даде само 2 месеца срок да търсим жилище.Бяхме луднали докато намерим.А печката при пренасянето се повреди/котлоните са напукаха ,бяха керамични../само един работеше,най-малкия и се наложи да готвя и пържа в едни такива малки тиганчета,мъка голяма беше. Но нещата се оправиха накрая.А идеята на маминкае много хубава...за печката.

natalia...каква е тази вкусотия/шоколадовата торта?../ Heart Eyes Тъкмо си дойдох от работа и като я видях исках да влезна в монитора и д я  хапна цялата Grinning  Даваш ли рецептичка на тортичката???  Blush  Аз обичам много да си похапвам сладории... bowuu...битер децата съм  Joy
А на най-долната снимка са руски бонбонки...нали ? Simple Smile Обожавам ги.Особено любими са ми "Белочка",Кара-Кум" Красная Москва",Мелодия"...и най-любимите са едни които са в кутия и се казват"Птичье молоко"....много вкусни,помня бяха с различен цвят крем вътре.Дали се произвеждат още в Русия?И самовара е супер.И майка ми имат самовар,в Пловдив е .Не сме варили все още чай в него...стои си така на витрината ,за красота...
natalia..... ти като за не българка се справяш чудесно с българския.Аз май  пиша с много повече грешки,макар и да съм българка  Sunglasses


маминка...и аз си поръчах тениски..ама се сетих че не съм в БГ...ама че съм отнесена.А как може да си поръчам и а тенески?Лятото ще си идвам в БГ.Има ли някакъв начин например майка ми да ти прати парички на пощенски запис в София...и тениските да и се изпратят на адрес ? Или евентуално имам леля в София/на майка ми сестрата/ и тя да плати на ръка някак си...не знам.Моля те помисли по въпроса как ще ти е най-удобно да стане.Просто много искам да купя тениски.... Hug

Момичета,отивам в другата тема да  ви чета и после лягам...че утре пак ще се трудя. ooooh!

ПП.Не знам що така  но вече имам чувството че съм много отдавна с вас...толкова е уютно при вас. Heart Eyes

Страхотни сте  Лека нощ от мен   

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 13:29 от roza66

# 260
  • Мнения: 3 323
Дидке, във вторник мъж ми ще минава през Горна Оряховица, пиши ми адреса на лични...
Розе, там в Норвегия, българите имате ли някаква общност? Събирате ли се, поддържаш ли връзки? Питам, защото имам съученичка женена там... Доколкото разбрах се занимаваш с музика, тя свиреше на пиано и пееше по баровете. Загубихме си коородинатите преди 10-на години, ако случайно си я срещнала.... Мартина се казва. Знам че страната е голяма, но да питам, де.
Наталче, имам идея да ходя до Илиенци за нещо, ще погледна за цени на триколките. Но не знам кога ще стане...
Цвърче, когото се нанесохме в този апартамент, имах полукухня, т.е. шкафове без плотове - неизползваеми демек, "Раховец" върху стол... И така повече от година, пък - на, оцеляхме! Не се ядосвай, ще се подредите полека -лека...
Маминке, от кой квартал си? Да помислим нещо по удобно за теб?
Червената шапчица, сега като надиплиш пачките....
Ива, много сладък танцьора, бе!

# 261
  • Мнения: 1 470
     Здравейте сладурани!!!Страхотен ден се очертава днес...Приятно ви изкарване,на кой каквото там ще прави!!!Аз отново съм на тепиха,но след вчерашната среща,като че се позаредих малко със настроение за купон,така че ... Hug
                   hahaha Joy baby_neutral

# 262
  • Мнения: 1 818
При нас започнаха жегите  sweating Какво ще правим юли и август,не знам...Все си казам,че ще е по-лесно със всяка изминала година...но то тези горещини не се издържат...добре че сега сме по-близо до Морето и влагата се усеща.Миналото лято в България всички пъшкаха ,а на нас ни беше прохладно ...roza66,спешно ми трябва снежец

cvyrche,като довършвахме къщата до Русе бяхме без кухня,под нямахме...само кашони,ни покъщнина...и това подплатено с пролетната работа в градината...докато организираме транспорта от Габрово.А тук в Испания имахме една прединфарктна ситуация...старата квартира трябваше да я освободим за една седмица,че хазяйката нямала къде да живее.

ivata,не се ядосвай за качеството на клипчетата...така е .Виж и в Youtube са така...

Наталия, тези бонбонки от почерпката са ни любими у дома.До нас има руски магазин и редoвно си вземаме на килограм едни ...как им беше името newsm78...едните имат балеринка нарисувана,а другите мече...продават ги на килограм и не са скъпи.От този магазин си купувам и кефир...обожавам го,а за чайовете да не говорим.
Тази триколка от снимката на Maminka е много удобна...Давид имаше такава...подарихме я,че му омаля преди да се научи да я кара.Ако детенцето ти е едричко,имай го предвид...Но какви са тези цени бе хора...аз направо ShockedПри нас триколки от този вид са 22 евро.Тук много са популярни ето тези на Fisher Price,но кой знае колко ще струват в Родината.

Дидка,кога са изпитите на Ваня...тя готова ли е .Все се каня да те питам как стои въпроса с осиновяването...но като прочетох написаното в "И аз съм българче" се отчаях...По принцип мога ли аз да си взема от някъде едно момиченце... Heart Eyes
Момичета,всички вие които се събирате...пийте и за мен една бира beer Цоцоланче,а ти пийни едно кафенце за мен  Coffee
За сега ви оставям,да се обадя и в другата тема и да се захвашам на работа.

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 10:38 от gaby_s

# 263
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте,

Виж те моля защо  не ни обичат,дори и в "демократична" Европа
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1041788

Ето това не бях си го и помислила  ooooh!

# 264
  • Мнения: 392
Здравейте момичета!
Аз напоследък само чета, когато намеря време, нещо съвсем ми пропуши главата от работа.
Обаче не мога да не споделя с вас какво гледах вчера сутринта по БТВ - пак имаше репортаж за семейството с 10-те деца, дето живеят близо до СОфия, не разбрах точно къде. Та има чудесни новини - едно сирийско (май беше) семейство им докара нови домакински уреди - пералня, микровълнова и др., както и по един комплект обувки (маратонки, джапанки и сандали) за всяко дете.
Гледах малко, но направо се почуствах неудобно - какво съм се заоплаквала аз само с три броя - виж 10 е пълна веселба. Децата са много жизнерадостни. Донякъде им завиждам че живеят на по-свободно място. Тука сме се заврели в тия бетонни джунгли, кое от нашите деца си дрънка с чанове в обора?
Как мислите дали някой ден ще събера кураж и да навия мъжа ми да отидем да живеем някъде на по-хубаво място?

Оф то много въпроси станаха.... Извинявайте, нещо ме прихвана лирическо отклонение Wink

Радвам се да се запозная , макар и виртуално с нови мами. Още повече и с една адашка (и моето име е Снежка)

Хайде лек и ползотворен ден на всички smile3525

# 265
  • Мнения: 370
За трети път си изтривам поста!  #2gunfire По-точно - изтрих си три различни  и  ги пиша по два пъти!!! Нещо пролетно ли ме е хванало  Embarassed, от ЕГН-то ли Rolling Eyes или си е чист заплес newsm78
Та исках да кажа няколко неща!
1. Мерси на ГабиС за морската снимка! Пращай още! Пък няма да се разсърдим и на някоя от Норвегия!
2. На Роза исках да кажа, че е ясно, че се чувства все едно е отдавна с нас. Ти си една от нас, още от както си с повече от 2 деца! Важното е, че се намерихме и че продължаваме да общуваме!
3. На Маминка - да напише, къде е удобно да се видим и ние веднага ще  се "изтърсим". Решили сме да се събираме всяка 2  и 4 сряда от месеца на различни места. Намери някое клубче (но трябва да няма рожден дени) или кафе с играчки и готово.
4. За Наталия - бях написала едни размисли по националните въпроси  newsm78 Яд ме е, че вече не празнуваме "Ден победы", а Ден на Европа. Направо забравяме, кой е изнесъл на плещите си тази война! Добре, че поне Карбовски снощи в Шоуто на Слави изпя "Катюша"   bouquet  Българите сме винаги натам, на където духа вятърът! Както винаги нямаме собствена позиция! И бързо забравяме. А после защо поколенията били без основа  newsm78

Сега бързо публикувам, преди аз или малкият да го изтрием отново!
Целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 266
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз отдавна не съм писала,нещо май пролетно ме помързява  Wink

Добре дошли на новите ни майчета   bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам да видя още щастливи семейства на линия!

Ние,слава Богу сме добре.Тичкаме насам-натам и си мечтаем вече за ваканцията.Днес изглежда ще е дооооста топло.
Желая ви приятен ден!

# 267
  • Мнения: 370
Права си, ТедиВас - това си е направо фашизъм "Този неочакван начин за борба с глобалното затопляне предложиха британски експерти от фонда "Оптимално население#2gunfire
Не казваш нищо за концерта, а нали заради него не дойде на срещата  Stop

# 268
  • София
  • Мнения: 1 677
Концерта беше много хубав,но снимки нямаме.
В нашето училище имаме танцов ансамбъл,в който танцува Мони.Също така имаме вокална група и група за народни песни.Бяха поканили деца от всички училища в района,за да стане по-разнообразно и беше под мотото "Европа за всички".
Ходихме Анди,Пепи и аз,а Мони участваше.Тати си остана у дома с Йоан.
Беше доста уморително за Анди-от 18.30ч. до 20.20ч.Едва не заспа по пътя и трябваше доста да го нося.
Надявам се за следващата среща да сме на линия и да се видим.Стига да не сте на абитуриентски балове.

# 269
  • Мнения: 524

Дидка,кога са изпитите на Ваня...тя готова ли е .Все се каня да те питам как стои въпроса с осиновяването...но като прочетох написаното в "И аз съм българче" се отчаях...По принцип мога ли аз да си взема от някъде едно момиченце... Heart Eyes
Момичета,всички вие които се събирате...пийте и за мен една бира beer Цоцоланче,а ти пийни едно кафенце за мен  Coffee

Габи, у нас момиченца колкото щеш- заменям за момченце  Peace
Може да ги видиш ако напишеш didush.hit.bg Прощавай ,ама до тук стига компютърната ми грамотност.

Цоцоланке
, ти си със специален статут на неходеща, непиеща бира и пр., ама много готина!

Общи условия

Активация на акаунт