Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

България и никъде другаде

Спрях на бебо кис мляко и му давам прясно заради трудното изхождане.Промяна никаква.Може ли и прясното да запича?
Цитирай

Да, запича.
Цитирай

Старата столица

Да,може Peace
Моята Кали се запича от него.
Бях пускала даже тема за това преди време Wink
Цитирай

дъщеря ми пиеше прясно като бебе
някои марки я запичаха зверски, пробвай с друга марка
Цитирай

София

Запича. Давай си му киселото мляко. Бор Чвор било най-добро, каза ми го една приятелка на чичо ми, ветеинарен експерт, работи в Данон!
Цитирай

ВАРНА

Да,възможно е-на всеки различно действа.Киселото мл.на БОР ЧВОР и на мен ми харесва-родопско е.Във Варна съм го виждала само в Кауфланд.Моето дете обаче е на прясно,киселото-яде съвсем малко.
Цитирай

Варна

И аз знам,че може да запича. Дъщеря ми, която има запек от бебе, пие прясното мляко само с мед, и то само по чаша на ден (и то не всеки ден), и то не винаги има нужния ефект.
Цитирай

Ами,проблемите се завърнаха след като минах на кисело мляко(до преди това бяхме с Аптамил3-скъп,но безпроблемно).Затова рискувах и минах на прясно мляко.Но сега се връщам в началото.Вчера купих Нутрилон3 с бифидогенен ефект.Ще го видим.Благодаря ви!
Цитирай

София

При нас и прясното и киселото ни разхлабват. Особено пък прясното. Затова давам предимно кисело и то на Бор-чвор.
Цитирай

Отприщи се с Нутрилон 3 newsm44
Цитирай

Варна

Е,браво. Аз сега виждам лентичката. Ами той е много малък за прясно мялко още, според мен....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.