Преди не вярвах, но...

  • 3 912
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И аз имам странни преживявания по време на пълна упойка.
Беше преживяване което никога няма да забравя... много исках да отида Там, но нещо все ме връщаше. Чувах лекарите как викат името ми, виждах ги някъде отстрани.
Когато отворих очи видях лекарят надвесен над мен да ми бие шамари да се свестя, повтаряше името ми и беше доста стреснат.
После ми казаха, че доста съм ги уплашила...

# 46
  • Мнения: 669
Ним, преживяла си истинско отделяне на тялото, можело е да не се върнеш, но явно имаш да довършваш нещо на Земята. Това е обяснението.
А на теориите на лекари, учени и други пишман разбирачи, не обръщай внимание. Преживяла си го ти, не те. Ти знаеш какво си усещала, не може уред или изследвания да покажат друго и да се опитват да те убедят.
Това е! Peace
Преживявала съм неща, макар и не такива, които са изградили моя вяра за това какво е истината. Кой е крив и кой е прав ще разберем някога. Wink

За децата съм потресена, но не изненадана.  Толкова Зло има на Земята, че такива ще продължават да се случват и ще става още по-страшно.Аз бих убила, ако някой нарани дъщеря ми. Но в случая си мисля за мъчения и болка, ежедневно , години наред. Смъртта ще е по-лекото наказание.

# 47
  • София
  • Мнения: 15 449
Aз вярвам в тези неща, но не ми се е случвало.На предпоследната ми операция съм им  изкарала акъла, защото с часове не съм се будела, но не видях нищо.По едно време усетих само ,че тече вода по лицето ми и ми удряха шамарчета.Когато си отворих очите, всички въздъхнаха облекчено. И Нели ми каза, че нищо не е виждала при толкова операции и упойки.Само когато и падна кръвната захар, каза, че олекнала като перце и все едно литнала.

Общи условия

Активация на акаунт