Стрии?

  • 626
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Моля ви кажете някакъв начин поне за минимално скриване на тези гадости наречени стрии? Praynig

# 1
  • Мнения: 6 958
Кремчета и мазила с постоянство помагат до някаъде...

В търсачката има доста теми за стриите  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 410
 Аз не вярвам да се махнат тези гадове! Може малко да ги заличиш с козметични продукти, но май ще си ги отглеждам винаги...

# 3
# 4
  • Мнения: 498
В момента се мажа с контрактубекс и сякаш ( Тва е надеждата умира последна Laughing ) има някакво изсветляване.Познавам мами които казвар че било мн хубаво,но аз не мога да се оповавам само на няколко мнения и затова питам вас  Party Някой пробвал ли го е?И ако не е какви други кремчета са хубави и с ефект разбира се?

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
При мен нищо не помогна.  Cry То не бяха кремове и мазила от 40лв. до 4лв. без ефект. И преди появата им и след това и кремове за белези ли не бяха, няма отърване.   Cry

# 6
  • Мнения: 498
Много е гадно защото през цялото време нямах нито една!!!НО в последните 2 седмици бебчо застана на ляво и стана...мазало.Яд ме е защото толкова се пазих а съм на 20... Sad

# 7
  • Мнения: 6 958
Много е гадно защото през цялото време нямах нито една!!!НО в последните 2 седмици бебчо застана на ляво и стана...мазало.Яд ме е защото толкова се пазих а съм на 20... Sad

оххххх  Cry Cry Cry при тебе са от бременност, а при мене са от сланини... нямат оправия..., а какво ще е евентуално при едно раждане незнам  ooooh! Дано ти се поопраят... Аз ползвам на Дева и съм доволна, но никога не могат да се махнат напълно за съжаление  Cry

# 8
  • Мнения: 498

оххххх  Cry Cry Cry при тебе са от бременност, а при мене са от сланини... нямат оправия..., а какво ще е евентуално при едно раждане незнам  ooooh! Дано ти се поопраят... Аз ползвам на Дева и съм доволна, но никога не могат да се махнат напълно за съжаление  Cry
Еми ще пробвам и дева знам ли?То за това няма гаранция.Може като забременееш нито една да не излезе.И споко сланините да са проблем.Не се шашкай аз се опитвам да се примиря имам 15 кг да свалям...Живот ли е да го опишеш! Crazy

# 9
  • Мнения: 6 958
Еми ще пробвам и дева знам ли?То за това няма гаранция.Може като забременееш нито една да не излезе.И споко сланините да са проблем.Не се шашкай аз се опитвам да се примиря имам 15 кг да свалям...Живот ли е да го опишеш! Crazy

Няма на къде да ми излизат повече... имам адски много по корема... другаде иначе не...  Praynig Но не става дума само за някакви си сланини..., а за цели 40 излишни килограма (вече 20 кг. в минус)  Peace Всичко си е до кожа, но са едно от най-противните неща което може да ни се случи  #Cussing out

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Много е гадно защото през цялото време нямах нито една!!!НО в последните 2 седмици бебчо застана на ляво и стана...мазало.Яд ме е защото толкова се пазих а съм на 20... Sad
Жените в по-млада възраст са застрашени много повече от образуването на стрии при бременност или при девойки в пуберитета от рязко напълняване и сваляне на килограми кожата се разтяга и губи еластичността си ,особено ако самата кожа е с по-тънка структура на горния слой.При първата ми бременност бях на 19 и имам спомен от нея Mr. Green,добре че са много малко.При втората ,бях на 31 и не ми се появи нито една.И през двете бременности се мажех обилно с разни мазила.Качих едни и същи кила .С времето стрите ще избледнеят ,но уви няма отърване с мазила,освен ако не се обърнеш за помощ при пластичен хирург! #Cussing out

# 11
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Пробвай маслото против стрии на Икаров, аз го ползвах през бременността ми и нямам нито една стрия. Сестра ми си го взе за премахване, казва, че има ефект, заглаждали се, но не са изчезнали напълно. Всичко е въпрос на кожа и гени да ти кажа, но няма лошо да пробваш  Wink

# 12
  • Мнения: 3 647
Много е гадно защото през цялото време нямах нито една!!!НО в последните 2 седмици бебчо застана на ляво и стана...мазало.Яд ме е защото толкова се пазих а съм на 20... Sad

оххххх  Cry Cry Cry при тебе са от бременност, а при мене са от сланини... нямат оправия..., а какво ще е евентуално при едно раждане незнам  ooooh! Дано ти се поопраят... Аз ползвам на Дева и съм доволна, но никога не могат да се махнат напълно за съжаление  Cry
ooooh! и аз си ги отглеждам напоследък интензивно
една аверка е много доволна от "дева" в комбинация със зелен чай -може и аз да пробвам
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт