Денят почва ударно

  • 2 162
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Е, днес се очертава хубав ден.

Сутринта излизаме с Теди за към градината и някакъв, вероятно напълно "редовен" и "съвестен" гражданин вади пистолет насред улицата. #2gunfire
Засякли се две коли в пряката и ни единия мърда, ни другия, от стълбите чухме че бибкат клаксоните.
И тъкмо излизаме и сме на тротоара и тоя единия излиза на заден,  все пак отстъпва улицата, а другия - "свестния" - като излезе от колата, едни викове, едни псувни и извади пищова и гони другия.  #Cussing out

Егати, на няма и 5 м да беше от нас с Теди.
Добре че не стреля, то аз не съм чувала изстрел от толкова близо, пък детенце хептен.
Замислих се, склонни ли са хората заради засечка в улица да пръснат мозъка на друг човек, или това си е блъф.
Толкова луди хора ли има, и колко от тях имат пистолети.

После Теди се запъна да се качи в градината, което никога, буквално, не е било. Даже първият ден, когато тръгна. После му е минало, знам си го детето. Simple Smile

Та темата е за: Как почна вашият ден, като за завършек на седмицата нещо "интересно" да ви сюрпризира.

Дано разкажете по интересни и безопасни случки.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 10:01 от SmaRt

# 1
  • Мнения: 4 664
Денят ми започна в 5.30, естествено тъпо.Очертава ми се едно миткане през почивните дни. Влас, Несебър, едни такива неща сред ивата природа Mr. Green

 Добре, че всичко е приключило без инциденти. Хората изперкаха ooooh!

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моят ден започна прекрасно - със слънца в детската стая Heart Eyes,
спокойно пътуване, кафе на бюрото и 2 папки работа - нищо работа Laughing

# 3
  • Мнения: 3 423
Пистолет на затворено пространство
е по-гадно, имаше една дискотека в
подлеза на спортната палата, там се
гърмя веднъж, гадно беше, миришеше.
На отворено не е толкова страшно.
Стига да не се отнася до теб, де.
Като си представиш, че някои доброволно
пуцат, няма кво да се плашиш. Може да се
запишеш на спортна стрелба. Ще ти сложат
слушалки на ушите и само отскокът ще ти е
кахър. Конфронтирай се с това, дето не те кефи.
И няма да ти пука следващия път.

А иначе моят ден започна с пускане на пералня.
Може да съм всичко, но съм и образцова домакиня.

Денят ми започна в 5.30, естествено тъпо.
Денят на Касиди почна. Joy

# 4
  • Мнения: 4 664
И аз те обичам Heart Eyes Чакай че замириса на грес Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Започна в 6:00
- простиране, пускане на пералня
- час и половина работа пред компютъра с много кафе и много вода
- зъболекар - пълна веселба
- и сега съм в офиса, ама не ми се работиииии, като знам, че ми предстоят по-хубави неща днес и следващите дни...

И чакам две доставки по куриер: книжка и дрешки - кеф!

# 6
  • Мнения: 1 533
Моят ден започна със страшна хрема. Вадя летни зимни, подреждам гардероб. Да го бях подредила досега заради вас. Хем си казах, че няма да припарвам тук, докато не приключа.

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
Съвсем обикновен ден - детето рано пиле, стана в 6ч., после суетене около него, един душ, кафе, закуска, простиране, чиниите и на работа. А сега се моткам и се хиля с колегите.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Днес е добре, ама вчера.... ooooh!
Оставихме детето в яслата и аз тръгнах да се прибирам с тролея. И както си пътувам чувам отзад свистене на спирачки, ама много продължително. Де що имаше народ в тролея се обърна да види какво става. Някакъв идиот зад тролея кара на зиг-заг, обикаля цялото платно  Shocked И набива кучките, не спира. После изпревари тролея и малко пред него спря на едно място. Изчака да го изпреварим и пак тръгна, пак набива спирачките. Настръхна ми косъма. По някое време ни изпревари и продължи напред, но здраво поднасяше наляво-надясно. Изкара ми акъла, значи.

# 9
  • Мнения: 2 759
                   Денят започна страхотно: събудих се с БГ радио - при мен това е задължителното удоволствие сутрин. Пералнята която заредих снощи беше изпрала, някой беше прострял, на масата ме чакаше димящо кафенце. Боже, колко малко му трябва на човек! Целувки на всички  Heart Eyes!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
                   Денят започна страхотно: събудих се с БГ радио - при мен това е задължителното удоволствие сутрин. Пералнята която заредих снощи беше изпрала, някой беше прострял, на масата ме чакаше димящо кафенце. Боже, колко малко му трябва на човек! Целувки на всички  Heart Eyes!

И при мен денят започва с БГ радио, ама прането все мен чака. Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Денят ми започна с целувки  Heart Eyes Моето момче си остаря стана на 30 днес

# 12
  • Мнения: 2 241
Петъчно се успахме, детето закъсня за детска градина, мъжът ми за работа,

аз не закъснях, никой никъде не ме чака....

# 13
  • Мнения: 73
Моят ден започна "прекрасно"  тъпканица в автобуса за работа, вратата затисна крака на едно момиче и 10 минути не можахме да слезем от автобуса, защото шофьора не разбрал какво става... #Crazy но пък иначе денят върви добре, подготвям се за изпит, чакам си групата туристи да пристигнат от Турция, за да ги настаня в хотела и с нетърпение чакам да започна следобед обучение за новата ми длъжност Simple Smile

# 14
  • Мнения: 936
Моят започна с леко успиване. Засега всичко е по-реда си- каката на градина, таткото на работа, аз с бебе. После ще ходя малко по задачки и така.

Общи условия

Активация на акаунт