Към мацките шофьорки. Псуват ли ви ?

  • 3 693
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Случва ли ви се по време на шофиране да прочитате по устните на някой мъж от съседната кола цветущи псувни адресирани лично към вас? Отвръщате ли му, сечете му пътя и слизате да се саморазправяте или се правите че не забелязвате? Много псуват някои бре, не е истина. И едни жестове като мятат ooooh!

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 10:04 от Kasidy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 402
Много са смели, силни и пълни с цветущ репертоар шофьорите около мен. Аз лично не спирам да си викам от колата ..... нервно ми е и на мен.....

# 2
  • Мнения: 5 393
Случва ми се, да.
Отвръщам му .Не засичам, освен ако въпросната персона не го направи първа.Не ми се е случвало да слизам да се разправям.Не мятам жестове.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тук му е мястото да се изфукам колко добра шофьорка съм всъщност. Mr. Green Не съм разчитала такива закани - или не ги предизвиквам, или съм късогледа и не ги забелязвам.

Обичам да свиркам на пикаещите покрай пътя. Тогава вероятно ме псуват Whistling

# 4
  • Мнения: 3 423
Обичам да свиркам на пикаещите покрай пътя. Тогава вероятно ме псуват Whistling

Ако знаеш колко много пишковадци
поливачи има в Угърчин... Идвай, ще
свиркаш на воля, ще се усъвършенстваш.

Мисля, че ако почна да карам кола, ще
отнасям доста любезни думи зад гърба.
Сега карам колело, пък мъжът ми е на
мнение, че съм опасна за всичко живо.

# 5
  • Мнения: 1 520
В действителност ми се случва рядко.

Старая се да съм образцов шофьор и обикновено кимам, питам със жест и мимика дали ще ме пуснат или въобще каквото имам да попитам.  Laughing
И те ме пускат, не мога да се оплача и да се кахъря да лъжа.

Редки са ситуациите, когато отнасям псувни, или поне когато откровено виждам, че ме псуват. Но и тези ситуации обикновено са когато мен са засекли, а аз не съм се поместила или не давам път. Но тогава и аз  отвръщам.
Ако даде мигач ще го пусна, ама така нагло да ми се бута все едно съм му длъжна - свърши тая работа вече, отдавна.

Та нека обобщя - хем те са виновни, хем мен псуват, хем и аз отвръщам. Но все пак да кажа пак - рядко.  Mr. Green

Странно ми е, честно казано, че съм много спокоен шофьор, а по принцип съм нервачка. Но зад кормилото съм "госпожа спокойствие". Не мога да си обясня, защо е така.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 10:14 от SmaRt

# 6
  • Мнения: 4 726
Добра, не добра мъжете хронично псуват жените зад волана. Не си видяла просто  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 367
мъжете са особенно смели забелязвайки жена зад волана,което не им прави чест!!!!!

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Сигурно ме псуват. И аз не оставам длъжна.

# 9
  • Мнения: 68
Ми и аз не съм видяла да ме псуват. Е, освиркват ме понякога, предполагам тогава отнасям и по някоя псувня, но хич не си го слагам на сърцето, особено, ако аз съм виновна (което е 99% така).
Като цяло мъжете за много толерантни към  моето шофиране, но жените, не знам що, много ги нервирам.  Crazy
Аз не псувам, но правя разни физиономии, да им стане ясно, че 'ич не ми дреме. Е, няколко пъти показах среден пръст, но като знам, че мъжът ми кара зад мен, та ако решат да ме засичат или бият, да се разправя той.  Whistling

# 10
  • Мнения: 1 492
Още не са или поне не съм забелязала,  но понякога на мен ми идва да го направя. Абе, правя го, ама не на глас.

# 11
  • Мнения: 4 726
Искало ми се е ама много смешно ми се получава това със средния пръст Laughing

# 12
  • Мнения: 2 550
Не, аз ги псувам...
ако някой много ме дразни и среден пръст му показвам  Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 829
да,ужасно е,,има толкова груби хора---аз шофирам от 90 година всеки ден-,но напоследък особено последната година---е направо отчайващо!даже налитат и на бой---какви са тези мъже,какво е това чудо???????!!!!!толкова грубост и простотия !
да,,особено смели са ако е жена!!дори и да не са прави--жалка работа

# 14
  • Мнения: 68
Искало ми се е ама много смешно ми се получава това със средния пръст Laughing
Като от комедия с Еди Мърфи  Joy Другия вариант е, да отворя прозореца и да размахам заплашително пръст (не среден). Ама кой  ли плаша.. и с какво?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт