«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-37 от 37 отговора

ѕловдив, н€кой ден в ƒъблин

ћнени€: 3 064
Ќие с мъжа ми опитваме за бебе н€къде към 9 месеца, но досега нищо не се е получило. Ќо ако не стане до кра€ на л€тото, ще се ходи на лекар май. ¬ъпросът ми е за добър гинеколог в пловдив?  Confusedѕонеже имам забол€ване на ретината и ще раждам 100% със секцио искам да след€ евентуално бременността при добър специалист. ќсвен това мъжа ми с таласеми€ минорна форма и това още веднъж затвърждава моето желание за добър специалист.  акво ви е мнението за д-р ћатеев?ћо€ при€телка казва, че е добър. ажете и др. имена.“р€бва ли в наши€ случай предварително да правим генетична консултаци€.ўе се радвам да чу€ вашите мнени€.Ѕлагодар€.
÷итирай

софи€

ћнени€: 878
ƒ-р ƒаскалов от “оракс.
 ураж и стиснати палци от мен.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 718
јми ти първи си направи генетични консултации за таласеми€та, после забременей, пък за секциото най-лесно.
ƒ-р ƒаслаков - “оракс.
÷итирай

ћнени€: 3 584
√енетична консултаци€ може да направите във ¬ћ» " атедра по медицинска генетика" на ¬асил јприлов. «а записване - тел. 602 445. “ам ще прецен€т дали тр€бва нещо да се изследва.
ѕодкреп€м мнението за д-р ƒаскалов!
”спех!
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3 190
ƒ-р ƒаскалов.ѕървото нещо,което ще те попита е това за таласеми€та.”спех!
÷итирай

ћнени€: 155
«дравей, аз посещавам доктор ѕелев, завеждащ аг в ќкръжна.
ƒо момента, въпреки, че имах проблеми(б€х бременна и пометнах в 7 г.с.) се държа много адекватно и професионално. ѕосещавам го в частната му клиника, работи на почти смешни цени и по мо€т критерий е много добър специалист! ≈то и координати:
ƒ-р ∆орж ѕелев: ул"ƒ-р √.ћ.ƒимитров"38 (бившата никола гълъбов)
032/651101; 0888655475
”спех!
÷итирай

B HONDA CIVIC

ћнени€: 2 423
ѕ–ќ„≈“» Ѕ≈Ћ»я —ѕ»—Џ  ƒјЌќ “јћ Ќјћ≈–»Ў “¬ќя Ћ≈ Џ– ........
ƒ-–. »¬јЌ„≈¬ј
ƒ-–. ƒј— јЋќ¬
ƒ-–. ѕ≈“–ќ¬
Ќќ “» “–яЅ¬ј ƒј –≈Ў»Ў —јћј
”—ѕ≈’........ newsm10 newsm51 newsm10 newsm51
÷итирай

Ќ€къде там...

ћнени€: 2 763
«а д-р ћатеев съм чувала не особено ласкави отзиви от етърва ми.
ѕри проблемно забремен€ване и стерилитет препоръчвам д-р ƒаскалов от “оракс.
÷итирай

ћнени€: 1 955
—тане ли въпрос за проблемно забремен€ване и проблемна бременност, гинеколога който ти тр€бва е д-р ƒаскалов. Ќе само в ѕловдив, ами и в региона  Peace ≈дна нормална бременност и едно нормално забремен€ване всеки може да води.
÷итирай

ѕо света и у нас

ћнени€: 9
«дравейте!«а добър гинеколог в ѕл-в може много да прочетеш в бели€ списък, но моето предложение и препоръка(ко€то ще съвпадне с мн. други) е ƒ-р  –”ћќ¬ от ”ћЅјЋ "—в. √еорги" (на ѕещерско шосе) на трети етаж отделение ј√, има и частен кабинет на Ћеонардо ƒа ¬инчи. ќтличен специалист, прекрасен „овек и прави красиви операции при секцио( белезите за почти незабележими).—упер отговорен, грижи се добре за пациетките си и влиза в положение!  bouquet
÷итирай

ћнени€: 1 054
д-р ƒаскалов,тои ше ти каже какви изледвани€ да направиш и всичко останало,довери му се напално,професионалист е.успех
÷итирай

plovdiv

ћнени€: 129
“върдо против ћатеев,винаги за д-р ƒаскалов.Ќе гледай само цените(въпреки,че и това има значение).ќт д-р ƒаскалов можеш да получиш доста информаци€ от различни аспекти,без да е необходимо за същото да ходиш при 2-3 лекари.
÷итирай

ћнени€: 302
 ъде имаше сайт за цените на д-р ƒаскалов и адреса му.Ћесно ли се взима час?
÷итирай

хасково

ћнени€: 80
 ъде имаше сайт за цените на д-р ƒаскалов и адреса му.Ћесно ли се взима час?
¬лез в www.zachatie.com и ще намериш информаци€ за клиника “оракс и др ƒаскалов.Ќе знам дали има написани цени но по телефона щи ти дадът информаци€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 718
“ќ–ј — - ѕЋќ¬ƒ»¬
÷итирай

ћнени€: 151
ƒр ћинев! Very Happy
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 509
i az съм за д-р ћинев
÷итирай

ћнени€: 4 700
НЕ бих иzбрала Минев, когато става въпрос zа проблемно zабременяване и рискова бременност. Каzвам го от личен опит. Насочила съм се към Даскалов, но о6те не съм била zатова не мога да кажа о6те мнение.  bouquet

Генетична консултация може да си направи6. Вера ти е дала телефона. Вzема6 си час предварително. НА консултацията 6те ти кажат дали е необходимо да си направи6 иzследвания.
÷итирай

гетото

ћнени€: 959
ѕосещавах ћатеев но не бих го препоръчала след,като в последствие се запознах с ƒаскалов.ћомичетата правилно са те насочили към него.”спех ти жела€ Peace
÷итирай

mipetrova ......................(изтрито от модератор) .............јз пак от личен опит казвам ,че ћинев е човека , когато става въпрос zа проблемно zабремен€ване и рискова бременност.Ќо нека всеки сам реши ,кои е негови€ лекар!! Very Happy
« ѕоследна редакци€: пн, 28 май 2007, 10:00 от ¬ерити »
÷итирай

ћнени€: 1 715
Ќо нека всеки сам реши ,кои е негови€т лекар!!

ћного добре каzано, нека всеки сам ре6и.  Peace
јз не бих твърд€ла толкова убедено за един лекар,че е най-добри€,в случа€ ƒаскалов,ако не съм го посещавала,а и тук питат за добър гинеколог,нека всеки даде предложение,без да бъде оплюван който и да било.Ќа теб ћинев не ти е помогнал,но на други ƒа!¬инаги има и доволни и недоволни,а за оплюване на лекари си има черен списък!нека всеки си направи избора сам! newsm47
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3 190
јз искам също да кажа, и то от личен опит,че съм супер разочарована от ћинев,но н€ма да се впускам в подробмости,защото вече неколкократно съм ги изреждала.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 250
ќще един глас за д-р ƒаскалов. ’од€ при него, имам един чувал с болести, включително и таласеми€, и той беше единствени€т гинеколог, който обърна внимание и на най-малката подробност и не пропусна да ни об€сни всичко, така е и до днес. ћного внимателен, лекар, който непрекъснато се учи и усъвършенства.
÷итирай

ћнени€: 155
»мам чувството, че не е €сна питанката на тази тема!
„е момичето просто попита за добър доктор... Ќе ви ли е срам да го обръщате на скандали и разправии? ћнението на н€кои потребителки за въпросни€ ћинев го чета вече в хил€да теми, е има ли смисъл да се принас€ и тук?
¬се си мисл€, че когато човек пита нещо, има нужда от кратък и €сен отговор, отговор, които н€кой от вас не са в състо€ние да дадат безпристрастно!
јйде мол€ ви -стегнете се най-после!
¬секи си има мнение, а такива, които не понас€т чуждото, да изб€гват такива теми!
—ъжал€вам, че обръщението е към всички, но така е най-добре!
”спех пожелавам при избора на лекар, дано е точни€ човек!

Ќ€ма лоши чувства в постинга, към никого, просто апел да се придържате към темата!
Ѕлагодар€ и успех на всички!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 950
galita84, всеки сам прави избора при кой специалист да отиде. ѕита тук за да разбере, кой или кои са най-добрите. Ќие отговар€ме.  огато се пита за добър специалист занимаващ се със стерилитет ние даваме името на такъв, а не на доктор с който можеш да загубиш н€колко години докато стигнеш до така желани€ резултат.
÷итирай

„е момичето просто попита за добър доктор... Ќе ви ли е срам да го обръщате на скандали и разправии? ћнението на н€кои потребителки за въпросни€ ћинев го чета вече в хил€да теми, е има ли смисъл да се принас€ и тук?
¬се си мисл€, че когато човек пита нещо, има нужда от кратък и €сен отговор, отговор, които н€кой от вас не са в състо€ние да дадат безпристрастно!
¬секи си има мнение, а такива, които не понас€т чуждото, да изб€гват такива теми!

Ќ€ма лоши чувства в постинга, към никого, просто апел да се придържате към темата!
јми да!¬секи си казва мнението,аз съм доволна от един,други от друг лекар!ј ако се превръщат постингите в скандали,това е защото н€кои не изказват мнение,а оплюват даден доктор!!!» е напълно нормално неговите пациентки да го защит€т!ѕросто....за негативни мнени€ си има черен списък!!!!!!! smile3513
”спех на всички!!! newsm51
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 320
»зтривам раздумките и персоналните раз€снени€.
Ќе разбирам желанието за налагане на мнени€, конфронтаци€ и спорове, когато темата изисква препоръка и съвет.
÷итирай

—мол€н

ћнени€: 13
ѕ–ќ„≈“» Ѕ≈Ћ»я —ѕ»—Џ  ƒјЌќ “јћ Ќјћ≈–»Ў “¬ќя Ћ≈ Џ– ........
ƒ-–. »¬јЌ„≈¬ј
ƒ-–. ƒј— јЋќ¬
ƒ-–. ѕ≈“–ќ¬
Ќќ “» “–яЅ¬ј ƒј –≈Ў»Ў —јћј
”—ѕ≈’........ newsm10 newsm51 newsm10 newsm51
ћомичета кажате ми къде да ги прочета този б€л и черен списък, мол€ ¬и?
÷итирай

¬ здравни€ справочник ги има и двата Very Happy Very Happy
÷итирай

ћнени€: 4 242
“ат искренно благодар€ Smile

ћомичета искам само да ви кажа, че в тези черни и бели списъци предимно се дават мнени€ за гинеколози, много малко има съвети за специалисти по стерилитет, а за съжаление всички които са стигнали до този подфорум, се нужда€ именно от специалисти по стерилитет. “ук е м€стото да попиташ за такъв.

pecka_76 погледни назад във темата, има н€колко имена за добри д-ри в тази област, ако те интересува нещо конкретно, питай! ”спех!
÷итирай

ћнени€: 1 792
мили момичета без да налагам мнение искам да кажа че лично аз и моите близки посещаваме д-р ѕелев(вид€х че по-горе има координатите му)
страхотен професионалист е и нее превърнал работата си в бизнес.това е моето мнение.а за да подплат€ думите си ще ви дам пример с мо€ много близка.
7години ходене по мъките и по доктори и нищо.от 4месеца е при ѕелев и сега е във 8седмица бременна.дано √оспод е с не€ защото каквото се изискваше от лекар€ го направи.
∆≈Ћјя ¬» ”—ѕ≈’ Ќј ¬—»„ »“≈ » Ќј —≈Ѕ≈ —». Hug
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 114
мили момичета без да налагам мнение искам да кажа че лично аз и моите близки посещаваме д-р ѕелев(вид€х че по-горе има координатите му)
страхотен професионалист е и нее превърнал работата си в бизнес.това е моето мнение.а за да подплат€ думите си ще ви дам пример с мо€ много близка.
7години ходене по мъките и по доктори и нищо.от 4месеца е при ѕелев и сега е във 8седмица бременна.дано √оспод е с не€ защото каквото се изискваше от лекар€ го направи.
∆≈Ћјя ¬» ”—ѕ≈’ Ќј ¬—»„ »“≈ » Ќј —≈Ѕ≈ —». Hug

абсолютно съм съгласна, аз също съм при него и мога да кажа че е един много добър специалист
÷итирай

јми да!¬секи си казва мнението,аз съм доволна от един,други от друг лекар!ј ако се превръщат постингите в скандали,това е защото н€кои не изказват мнение,а оплюват даден доктор!!!» е напълно нормално неговите пациентки да го защит€т!ѕросто....за негативни мнени€ си има черен списък!!!!!!! smile3513
”спех на всички!!! newsm51

Thinking ќхххх сега си 4ета постингите  Embarassed  ,—ега мисл€ по друг на4ин!»зобщо не бих похвалила ћинев,камо ли да го защитавам,една година ми загуби то€ човечец  smile3516
÷итирай

≈ййй как ме върна назад във времето.“огава още ходехме по мъките и виждам поста си с примера на мо€ близка ко€то вече има живо и здраво момиченце благодарение на доктор ѕелев,а сега.....сега за да съм още по убедителна погледнете мо€та линийка BlushЅлагодарение на мо€ гинеколог дъщер€ ми и аз сме живи и здрави.
Love Revolution  виждам че соро ще се сдобиеш с рожбичка честито,а ако още си при ѕелев не се безпокой в добри ръце си.—тискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно.  Hug
÷итирай

≈ййй как ме върна назад във времето.“огава още ходехме по мъките и виждам поста си с примера на мо€ близка ко€то вече има живо и здраво момиченце благодарение на доктор ѕелев,а сега.....сега за да съм още по убедителна погледнете мо€та линийка BlushЅлагодарение на мо€ гинеколог дъщер€ ми и аз сме живи и здрави.
Love Revolution  виждам че соро ще се сдобиеш с рожбичка честито,а ако още си при ѕелев не се безпокой в добри ръце си.—тискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно.  Hug

ак си мечта€ един ден и аз така да си спомн€м за ходенето ми по мъките.јз те 4ет€х редовно,радвам се ,че усп€,малката е много сладка  Hug
÷итирай

ўе дойде мила и този момент просто неспирай да в€рваш.ѕожелавам ти го от все сърце като коледен подарък Hug
÷итирай

ўе дойде мила и този момент просто неспирай да в€рваш.ѕожелавам ти го от все сърце като коледен подарък Hug

„ул те √оспод  Hug
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 114

да при ѕелев ще съм. «нам че съм в добри ръце и благодар€ за подкрепата. ƒано мине леко. Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-37 от 37 отговора