Кажете добър гинеколог в пловдив и още нещо

  • 21 513
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 675
Ние с мъжа ми опитваме за бебе някъде към 9 месеца, но досега нищо не се е получило. Но ако не стане до края на лятото, ще се ходи на лекар май. Въпросът ми е за добър гинеколог в пловдив?  ConfusedПонеже имам заболяване на ретината и ще раждам 100% със секцио искам да следя евентуално бременността при добър специалист. Освен това мъжа ми с таласемия минорна форма и това още веднъж затвърждава моето желание за добър специалист. Какво ви е мнението за д-р Матеев?Моя приятелка казва, че е добър.Кажете и др. имена.Трябва ли в нашия случай предварително да правим генетична консултация.Ще се радвам да чуя вашите мнения.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 902
Д-р Даскалов от Торакс.
Кураж и стиснати палци от мен.

# 2
  • Мнения: 7 716
Ами ти първи си направи генетични консултации за таласемията, после забременей, пък за секциото най-лесно.
Д-р Даслаков - Торакс.

# 3
  • Мнения: 4 302
Генетична консултация може да направите във ВМИ "Катедра по медицинска генетика" на Васил Априлов. За записване - тел. 602 445. Там ще преценят дали трябва нещо да се изследва.
Подкрепям мнението за д-р Даскалов!
Успех!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Д-р Даскалов.Първото нещо,което ще те попита е това за таласемията.Успех!

# 5
  • Мнения: 155
Здравей, аз посещавам доктор Пелев, завеждащ аг в Окръжна.
До момента, въпреки, че имах проблеми(бях бременна и пометнах в 7 г.с.) се държа много адекватно и професионално. Посещавам го в частната му клиника, работи на почти смешни цени и по моят критерий е много добър специалист! Ето и координати:
Д-р Жорж Пелев: ул"Д-р Г.М.Димитров"38 (бившата никола гълъбов)
032/651101; 0888655475
Успех!

# 6
  • Мнения: 2 422
ПРОЧЕТИ БЕЛИЯ СПИСЪК ДАНО ТАМ НАМЕРИШ ТВОЯ ЛЕКЪР ........
Д-Р. ИВАНЧЕВА
Д-Р. ДАСКАЛОВ
Д-Р. ПЕТРОВ
НО ТИ ТРЯБВА ДА РЕШИШ САМА
УСПЕХ........ newsm10 newsm51 newsm10 newsm51

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
За д-р Матеев съм чувала не особено ласкави отзиви от етърва ми.
При проблемно забременяване и стерилитет препоръчвам д-р Даскалов от Торакс.

# 8
  • Мнения: 2 122
Стане ли въпрос за проблемно забременяване и проблемна бременност, гинеколога който ти трябва е д-р Даскалов. Не само в Пловдив, ами и в региона  Peace Една нормална бременност и едно нормално забременяване всеки може да води.

# 9
  • Мнения: 9
Здравейте!За добър гинеколог в Пл-в може много да прочетеш в белия списък, но моето предложение и препоръка(която ще съвпадне с мн. други) е Д-р КРУМОВ от УМБАЛ "Св. Георги" (на Пещерско шосе) на трети етаж отделение АГ, има и частен кабинет на Леонардо Да Винчи. Отличен специалист, прекрасен Човек и прави красиви операции при секцио( белезите за почти незабележими).Супер отговорен, грижи се добре за пациетките си и влиза в положение!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 053
д-р Даскалов,тои ше ти каже какви изледвания да направиш и всичко останало,довери му се напално,професионалист е.успех

# 11
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Твърдо против Матеев,винаги за д-р Даскалов.Не гледай само цените(въпреки,че и това има значение).От д-р Даскалов можеш да получиш доста информация от различни аспекти,без да е необходимо за същото да ходиш при 2-3 лекари.

# 12
  • Мнения: 304
Къде имаше сайт за цените на д-р Даскалов и адреса му.Лесно ли се взима час?

# 13
  • Мнения: 80
Къде имаше сайт за цените на д-р Даскалов и адреса му.Лесно ли се взима час?
Влез в www.zachatie.com и ще намериш информация за клиника Торакс и др Даскалов.Не знам дали има написани цени но по телефона щи ти дадът информация.

# 14
# 15
  • Мнения: 150
Др Минев! Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 512
i az съм за д-р Минев

# 17
  • Мнения: 4 700
НЕ бих иzбрала Минев, когато става въпрос zа проблемно zабременяване и рискова бременност. Каzвам го от личен опит. Насочила съм се към Даскалов, но о6те не съм била zатова не мога да кажа о6те мнение.   bouquet

Генетична консултация може да си направи6. Вера ти е дала телефона. Вzема6 си час предварително. НА консултацията 6те ти кажат дали е необходимо да си направи6 иzследвания.

# 18
  • Мнения: 959
Посещавах Матеев но не бих го препоръчала след,като в последствие се запознах с Даскалов.Момичетата правилно са те насочили към него.Успех ти желая Peace

# 19
  • Мнения: 150
mipetrova ......................(изтрито от модератор) .............Аз пак от личен опит казвам ,че Минев е човека , когато става въпрос zа проблемно zабременяване и рискова бременност.Но нека всеки сам реши ,кои е неговия лекар!! Grinning

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 10:00 от Верити

# 20
  • Мнения: 1 715
Но нека всеки сам реши ,кои е неговият лекар!!

Много добре каzано, нека всеки сам ре6и.  Peace
Аз не бих твърдяла толкова убедено за един лекар,че е най-добрия,в случая Даскалов,ако не съм го посещавала,а и тук питат за добър гинеколог,нека всеки даде предложение,без да бъде оплюван който и да било.На теб Минев не ти е помогнал,но на други Да!Винаги има и доволни и недоволни,а за оплюване на лекари си има черен списък!нека всеки си направи избора сам! newsm47

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз искам също да кажа, и то от личен опит,че съм супер разочарована от Минев,но няма да се впускам в подробмости,защото вече неколкократно съм ги изреждала.

# 22
  • Мнения: 1 250
Още един глас за д-р Даскалов. Ходя при него, имам един чувал с болести, включително и таласемия, и той беше единственият гинеколог, който обърна внимание и на най-малката подробност и не пропусна да ни обясни всичко, така е и до днес. Много внимателен, лекар, който непрекъснато се учи и усъвършенства.

# 23
  • Мнения: 155
Имам чувството, че не е ясна питанката на тази тема!
Че момичето просто попита за добър доктор... Не ви ли е срам да го обръщате на скандали и разправии? Мнението на някои потребителки за въпросния Минев го чета вече в хиляда теми, е има ли смисъл да се принася и тук?
Все си мисля, че когато човек пита нещо, има нужда от кратък и ясен отговор, отговор, които някой от вас не са в състояние да дадат безпристрастно!
Айде моля ви -стегнете се най-после!
Всеки си има мнение, а такива, които не понасят чуждото, да избягват такива теми!
Съжалявам, че обръщението е към всички, но така е най-добре!
Успех пожелавам при избора на лекар, дано е точния човек!

Няма лоши чувства в постинга, към никого, просто апел да се придържате към темата!
Благодаря и успех на всички!

# 24
  • Мнения: 1 950
galita84, всеки сам прави избора при кой специалист да отиде. Пита тук за да разбере, кой или кои са най-добрите. Ние отговаряме. Когато се пита за добър специалист занимаващ се със стерилитет ние даваме името на такъв, а не на доктор с който можеш да загубиш няколко години докато стигнеш до така желания резултат.

# 25
  • Мнения: 1 715
Имам чувството, че не е ясна питанката на тази тема!
Че момичето просто попита за добър доктор... Не ви ли е срам да го обръщате на скандали и разправии? Мнението на някои потребителки за въпросния Минев го чета вече в хиляда теми, е има ли смисъл да се принася и тук?
Все си мисля, че когато човек пита нещо, има нужда от кратък и ясен отговор, отговор, които някой от вас не са в състояние да дадат безпристрастно!
Айде моля ви -стегнете се най-после!
Всеки си има мнение, а такива, които не понасят чуждото, да избягват такива теми!
Съжалявам, че обръщението е към всички, но така е най-добре!
Успех пожелавам при избора на лекар, дано е точния човек!

Няма лоши чувства в постинга, към никого, просто апел да се придържате към темата!
Благодаря и успех на всички!
Ами да!Всеки си казва мнението,аз съм доволна от един,други от друг лекар!А ако се превръщат постингите в скандали,това е защото някои не изказват мнение,а оплюват даден доктор!!!И е напълно нормално неговите пациентки да го защитят!Просто....за негативни мнения си има черен списък!!!!!!! smile3513
Успех на всички!!! newsm51

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Изтривам раздумките и персоналните разяснения.
Не разбирам желанието за налагане на мнения, конфронтация и спорове, когато темата изисква препоръка и съвет.

# 27
  • Мнения: 68
ПРОЧЕТИ БЕЛИЯ СПИСЪК ДАНО ТАМ НАМЕРИШ ТВОЯ ЛЕКЪР ........
Д-Р. ИВАНЧЕВА
Д-Р. ДАСКАЛОВ
Д-Р. ПЕТРОВ
НО ТИ ТРЯБВА ДА РЕШИШ САМА
УСПЕХ........ newsm10 newsm51 newsm10 newsm51
Момичета кажате ми къде да ги прочета този бял и черен списък, моля Ви?

# 28
  • Мнения: 150
В здравния справочник ги има и двата Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 4 324
Тат искренно благодаря Simple Smile

Момичета искам само да ви кажа, че в тези черни и бели списъци предимно се дават мнения за гинеколози, много малко има съвети за специалисти по стерилитет, а за съжаление всички които са стигнали до този подфорум, се нуждая именно от специалисти по стерилитет. Тук е мястото да попиташ за такъв.

pecka_76 погледни назад във темата, има няколко имена за добри д-ри в тази област, ако те интересува нещо конкретно, питай! Успех!

# 30
  • Мнения: 1 792
мили момичета без да налагам мнение искам да кажа че лично аз и моите близки посещаваме д-р Пелев(видях че по-горе има координатите му)
страхотен професионалист е и нее превърнал работата си в бизнес.това е моето мнение.а за да подплатя думите си ще ви дам пример с моя много близка.
7години ходене по мъките и по доктори и нищо.от 4месеца е при Пелев и сега е във 8седмица бременна.дано Господ е с нея защото каквото се изискваше от лекаря го направи.
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ НА ВСИЧКИТЕ И НА СЕБЕ СИ. Hug

# 31
  • Мнения: 120
мили момичета без да налагам мнение искам да кажа че лично аз и моите близки посещаваме д-р Пелев(видях че по-горе има координатите му)
страхотен професионалист е и нее превърнал работата си в бизнес.това е моето мнение.а за да подплатя думите си ще ви дам пример с моя много близка.
7години ходене по мъките и по доктори и нищо.от 4месеца е при Пелев и сега е във 8седмица бременна.дано Господ е с нея защото каквото се изискваше от лекаря го направи.
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ НА ВСИЧКИТЕ И НА СЕБЕ СИ. Hug

абсолютно съм съгласна, аз също съм при него и мога да кажа че е един много добър специалист

# 32
  • Мнения: 1 715
Имам чувството, че не е ясна питанката на тази тема!
Че момичето просто попита за добър доктор... Не ви ли е срам да го обръщате на скандали и разправии? Мнението на някои потребителки за въпросния Минев го чета вече в хиляда теми, е има ли смисъл да се принася и тук?
Все си мисля, че когато човек пита нещо, има нужда от кратък и ясен отговор, отговор, които някой от вас не са в състояние да дадат безпристрастно!
Айде моля ви -стегнете се най-после!
Всеки си има мнение, а такива, които не понасят чуждото, да избягват такива теми!
Съжалявам, че обръщението е към всички, но така е най-добре!
Успех пожелавам при избора на лекар, дано е точния човек!

Няма лоши чувства в постинга, към никого, просто апел да се придържате към темата!
Благодаря и успех на всички!
Ами да!Всеки си казва мнението,аз съм доволна от един,други от друг лекар!А ако се превръщат постингите в скандали,това е защото някои не изказват мнение,а оплюват даден доктор!!!И е напълно нормално неговите пациентки да го защитят!Просто....за негативни мнения си има черен списък!!!!!!! smile3513
Успех на всички!!! newsm51


 Thinking Охххх сега си 4ета постингите  Embarassed  ,Сега мисля по друг на4ин!Изобщо не бих похвалила Минев,камо ли да го защитавам,една година ми загуби тоя човечец  smile3516

# 33
  • Мнения: 1 792
Еййй как ме върна назад във времето.Тогава още ходехме по мъките и виждам поста си с примера на моя близка която вече има живо и здраво момиченце благодарение на доктор Пелев,а сега.....сега за да съм още по убедителна погледнете моята линийка BlushБлагодарение на моя гинеколог дъщеря ми и аз сме живи и здрави.
Love Revolution  виждам че соро ще се сдобиеш с рожбичка честито,а ако още си при Пелев не се безпокой в добри ръце си.Стискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно.  Hug

# 34
  • Мнения: 1 715
Еййй как ме върна назад във времето.Тогава още ходехме по мъките и виждам поста си с примера на моя близка която вече има живо и здраво момиченце благодарение на доктор Пелев,а сега.....сега за да съм още по убедителна погледнете моята линийка BlushБлагодарение на моя гинеколог дъщеря ми и аз сме живи и здрави.
Love Revolution  виждам че соро ще се сдобиеш с рожбичка честито,а ако още си при Пелев не се безпокой в добри ръце си.Стискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно.  Hug

Как си мечтая един ден и аз така да си спомням за ходенето ми по мъките.Аз те 4етях редовно,радвам се ,че успя,малката е много сладка  Hug

# 35
  • Мнения: 1 792
Ще дойде мила и този момент просто неспирай да вярваш.Пожелавам ти го от все сърце като коледен подарък Hug

# 36
  • Мнения: 1 715
Ще дойде мила и този момент просто неспирай да вярваш.Пожелавам ти го от все сърце като коледен подарък Hug

Чул те Господ  Hug

# 37
  • Мнения: 120
Love Revolution  виждам че соро ще се сдобиеш с рожбичка честито,а ако още си при Пелев не се безпокой в добри ръце си.Стискам ти палци всичко да мине леко и безпроблемно.  Hug

да при Пелев ще съм. Знам че съм в добри ръце и благодаря за подкрепата. Дано мине леко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт