Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нали си спомняте майчета онези хубави магнитни азбуки с дъските от нашето детсво? Ей такова нещо търся за щерка си послучай наближаващият и 4-ти рожден ден. Ако сте виждали да се продава нещо подобно по магазините споделете.
Цитирай

Изрових стара тема  Arrow Магнитна дъска- за стена или на стойка?

от тук
от тук
от тук
Цитирай

Банкя

Виждала съм в Марсел и в Хиполенд.
Цитирай

ВАРНА

И в обикновените м-ни за играчки има.Нашата я взех от борса за играчки.Има всички букви,цифри,на стойка е ,но е настолна/не е за пода/.Струва под 6 лв.Буквите и цифрите са от дебела пластмаса-с различни цветове.Имаше в борсата три вида ,според размера и цените варираха.Нашата е с размер на лист А4.Китайски са.Продаваха и само плик с букви и цифри за 1,70лв.
Цитирай

Благодаря на всички за включването. Фея ще ме ориентираш ли как да стигна до борсата за играчки, откъдето си купила магнитната дъска. Другите варианти май са ми твърде скъпи. Благодаря !:)
Цитирай

Ох, твърде късно видях, че си от Варна. Ако някой може да ме светне по въпроса за борсите в София ще съм благодарна много Smile
Цитирай

София

В Хиполенд има магнитна азбука,но е без дъска- само азбука струва 2.50лв.Дъщеря ми я нареди на хладилника. Smile
Цитирай

София

В Хиполенд има магнитна азбука,но е без дъска- само азбука струва 2.50лв.Дъщеря ми я нареди на хладилника. Smile

Същият вариант избрахме и ние (нямаме място за повече играчки), три комлекта за по 1.95 от Софияпрес.
Вариантите са: малки букви+цифрите от 0 до 9; големи и малки букви. 
За тази цена качеството е много добро.

А иначе можеш да провериш пак там и за дъска, не съм питала специално, но мисля че съм виждала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.