Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2007, 14:48 ч.

Болиииии ме ужасно!

• 1 492
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
Днес ходих за първи път на коламаска на мишниците и в момента ме боли ужааасно мнооого smile3514Кажете с какво да се намажа,защото ще умра от болка smile3518

# 1
  • Белгия/София
И аз там скубах веднъж и никога повече  Naughty Stop
Намажи се с хидратиращ крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувствителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкуствена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.

# 2
  • Старата столица
Намажи се с хидратираш крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувсвтителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкусвтена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.
Блонди ти го е написала много точно Peace

# 3
  • Плевен
И аз там скубах веднъж и никога повече  Naughty Stop
Намажи се с хидратираш крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувсвтителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкусвтена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.
Подкрепям напълно Блонди и искренно съчувстрам   bouquet,представям си само колко боли Sick

# 4
  • София
сега сложих бебешка пудра,незнам дали да ложа лед

# 5
Не е болка за умиране...аз се епилирам често там, а не се бръсна и мога да каже, че космите почти изчезнаха и не може да се сравни с гадното бръснене, на което ефектът е точно 2 дена.
Трай, бабо, за хубост!

# 6
  • Белгия/София
сега сложих бебешка пудра,незнам дали да ложа лед

Да лижеш или да сложиш лед?  Laughing
Шегувка, и аз ужасно бъркам от бързане, добре, че някой ме цитира, та да ида да се поправя.  Embarassed
Пудрата изсушава. Сложи крем  Peace

# 7
  • София
имам и хидр.крем Klorane дано да помогне Praynig

# 8
  • София
Блонди така ме боли че въобще не гледам какво пиша #Cussing out

# 9
  • София
От този крем щипе ужасно много smile3514

# 10
  • Белгия/София
Казах, че ще щипе, ако не е за чувсвтителна кожа. На Клоран не е ли за лице? Те са по-силни, сложи нещо за тяло, най-обикновено. Ще пищипе, пък ще спре, стига рИва, ще мине  Laughing

# 11
  • София
Заклевам се че никога няма да си направя на триъгълника това нещо Naughty

# 12
  • Белгия/София
Там боли доста по-малко, дори да не ти се вярва.  Grinning

# 13
  • София
не за тяло е,вече се чувствам малко по добре Whistling

# 14
  • София
Незнам но аз лично не бих го направила,
но предполагам че другия път като отида за мишниците няма да боли толкова Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт