Някой правил ли е този номер?

  • 2 108
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
От около три години съм с червена коса и вече мога с чиста съвест да кажа, че ми писна - искам промяна.
Избрала съм си кестеняво, понеже съм със сини очи мисля, че ще ми отива.

Въпросът е, дали в/у червеното ще стане кафяво без допълнителни процедури  Rolling Eyes

И ако може да ми препоръчате цвят и марка, които ще покрият рубинено червеният ми цвят ooooh!

Предварително благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 1 540
Няколко години бях с червена коса. Когато преминах на кестеняво, нямах никакви проблеми.

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Боя не мога да ти препоръчам, не съм се боядисвала скоро. Но от червена съм се правила кестенява и кафява без допълнителни процедури. Но много бързо ми избиваше червеното. Close

# 3
  • Мнения: 1 975
Червеното наистина е много упорито и доста време ще имаш оттенъци  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 234
Няма проблем,няма нужда от допълнителни процедури.Била съм червена и като се направих черна за първи път червеното изби ooooh!,стана равномерно черно чак на третото боядисване.Така ще е и с кестенявото,ще трябва няколко пъти да го повториш,докато цвета се набие.

# 5
  • Мнения: 2 425
Ще стане Peace

# 6
Червеното е много упорито и трудно се маха. Аз бях червена,после кестенява,но ми е скучно като цвят.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 587
Ще стане, но бързо ще се отмива и ще има отенъци.От личен опит го казвам. Peace

# 8
  • Мнения: 2 677
Ще стане, но бързо ще се отмива и ще има отенъци.От личен опит го казвам. Peace

Подкрепям напълно! От личен опит също.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
И за да не ти избиват на няколко измивания оттенъците - боядисвай се по-често и готово.

# 10
  • Мнения: 601
Ей този червен цвят! Много е упорит! Определено нищо няма да стане с едно боядисване. Постоянно избива. Аз съм била 3-4 година с нещо като светъл махагон и докато си върна ествствения цвят мина една година.

# 11
  • Мнения: 6 461
Била съм с червена коса...и след това като съм решавала да сменя цвета се е налагало за кратко време да пребоядисвам с новия нюанс,понеже червеното избива.

# 12
  • Мнения: 6 243
Червеното избива, дори ако новият цвят е кестеняв. За да ти е мирна главата, а и за да получих хубав кестеняв цвят, по-добре си сложи римувър, за да свалиш червеното и после боядисвай. Процедурата не е драстична, щадяща е за косата, струва колкото едно боядисване... Аз така бих постъпила. Всъщност планирам да го направя, защото съм червена от бая време и искам да се върна на светлокестеняво, но ще го правя идния месец.

# 13
  • Мнения: 684
 PeaceЧервеното наистина избива,но ако си вземеш кестеняво на Лореал и на 2седмици се боядисваш няма да имаш проблеми аз така съм правила!

# 14
  • Мнения: 6 164
Много трудно се оправя червено, докато не израсте винаги ще "избива" след няколко измивания. Аз минах от червено на черно и много червенееше, но ми казаха, че по принцип на черно личало най-много. Стискам палци с кафявото да е по-леко. А иначе за хващане, ще хване боята от раз. Peace

Общи условия

Активация на акаунт