Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора

София

Питам,защото при нас всички ядем в хола,където е телевизора.
Сега реших и в кухнята да сложа,защото ми е много скучно,докато готвя или мия чиниите.
Цитирай

До парка

Не,никога не се храним на включен телевизор,това е закон при нас.Защото,когато телевизора работи,това не е хранене,а механично тъпчене на храната в устата. Rolling Eyes
Цитирай

Нямаме в кухнята.
Цитирай

гр. София

Да.
Цитирай

Варна

да, въпреки, че не ми трябва
Цитирай

не, но мисля да сложим. заради новините сутрин. вечер рядко се улучва да ги гледаме и така изтървах че елцин починал например Embarassed не че не вися в новинарските сайтове по цял ден ама на пропуснала съм го  Thinking
Цитирай

София

Имаме. Не че много си падам по гледането на телевизия, но убива скуката докато миеш чинии и готвиш, иначе и на мен щеше да ми е скучно ако го нямаше.
Цитирай

София

Да,малко телевизорче.
Цитирай

София

не, затова всички съседи знаят какво съм пуснала, поне да чувам
Цитирай

Не.
Цитирай

BG

ние също се храним в хола, в кухнята само се готви. нямам място за телевизор, а и чак тв не ми трябва. може би радио ще си взема по-нататък. колкото да има нещо да нарежда  Laughing
Цитирай

Ямбол

Не. Аз пък като съм сама не обичам ни телевизор ни радио. Почиват ми ушите от ученическото викане.
Цитирай

София

Може би трябваше да е анкета  newsm78

Иначе, да, имаме, с него по-добре се социализирахме в началото със съквартирантите  Smile 
А и имам навик все нещо да ми бръмчи, иначе изпитвам страх, ако съм сама у дома, особено вечер и нощем.
Цитирай

София

да,имаме малък телевизор в кухнята за да може каката да гледа детско ако не може в хола Laughing
Цитирай

София

Имаме.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 146 отговора