Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Днес бях на "Алея на здравето" в НДК и ги видях и ги купих пък да видим какво ще излезе. Струват 3 лв за 20 бонбона. Трябва да се ядат по 5 на ден, за оптимален ефект, имат вкус на зелена ябълка Peace
Цитирай

Само бонбоните ли се хапват през деня?
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Извини ме за спама, но прочетох
" ФОРУМСКИ бонбони за отслабване" hahaha
Цитирай

Извини ме за спама, но прочетох
" ФОРУМСКИ бонбони за отслабване" hahaha

35 35 35

е не, и други неща. В интерес на истината не съм прочела още листовката Embarassed
Цитирай

София

Не ми се вярва да действат.Сладки са,така ли?Има ли ги с вкус на шоколад? 35
Цитирай

Ново 20... ай честито  Peace
Цитирай

е не, и други неща. В интерес на истината не съм прочела още листовката Embarassed
[/quote]

След като прочетеш, сподели повече инфо  Praynig Звучи много готино, хапваш бонбонки и слабееш...  Laughing
Цитирай

След като прочетеш, сподели повече инфо  Praynig Звучи много готино, хапваш бонбонки и слабееш...  Laughing
[/quote]
Прочетох, не пише да се ограничава храната. Абе аз не вярвам да има ефект, ама съм си така - всичко трябва да опитам и да ес убедя от опит, че няма действие #Crazy Още не съм почнала да ги ям, само ти пробвах, имат готин вкус
Цитирай

Абе и аз днес си ги купих, ама за 4,10 лв. опаковката. Пише, че са на растителна основа, способстват обмяната на веществата, влияят на стреса, извличат токсините от организма ... ще видим!
Цитирай

Ефект няма, повярвай
Цитирай

затова пък най-вероятно има аспартам и куп други боклуци в тях.
« Последна редакция: пт, 18 май 2007, 19:33 от Avala »
Цитирай

Състав: захар, желатин, аромат и вкус на зелена ябълка, калиев сорбат, оцветители
бреза кори
липа цвят
земна ябълка
акация цвят
Цитирай

Състав: захар, желатин, аромат и вкус на зелена ябълка, калиев сорбат, оцветители
бреза кори
липа цвят
земна ябълка
акация цвят

Laughing не разбирам, но как тези съставки действат отслабващо? по-добре си сварете един чай от липа, акация и пр..
Цитирай

София

А стават ли за деца? Днес сестра ми описа нещо подобно, което смятала да вземе за племенницата  Thinking, дали са същите? Голяма щуротия... *milenna*, моля тя, сподели нещо повече - изобщо някакво действие усеща ли се, за положително... ясно, а отрицателно?  newsm78
Цитирай

А стават ли за деца? Днес сестра ми описа нещо подобно, което смятала да вземе за племенницата  Thinking, дали са същите? Голяма щуротия... *milenna*, моля тя, сподели нещо повече - изобщо някакво действие усеща ли се, за положително... ясно, а отрицателно?  newsm78
действие никакво Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора