Формасуит - бонбони за отслабване

  • 3 478
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 372
Днес бях на "Алея на здравето" в НДК и ги видях и ги купих пък да видим какво ще излезе. Струват 3 лв за 20 бонбона. Трябва да се ядат по 5 на ден, за оптимален ефект, имат вкус на зелена ябълка Peace

# 1
  • Мнения: 916
Само бонбоните ли се хапват през деня?

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Извини ме за спама, но прочетох
" ФОРУМСКИ бонбони за отслабване" hahaha

# 3
  • Мнения: 3 372
Извини ме за спама, но прочетох
" ФОРУМСКИ бонбони за отслабване" hahaha

 Joy Joy Joy
Само бонбоните ли се хапват през деня?

е не, и други неща. В интерес на истината не съм прочела още листовката Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 164
Не ми се вярва да действат.Сладки са,така ли?Има ли ги с вкус на шоколад? Joy

# 5
  • Мнения: 6 958
Ново 20... ай честито  Peace

# 6
  • Мнения: 1 424
Само бонбоните ли се хапват през деня?
е не, и други неща. В интерес на истината не съм прочела още листовката Embarassed
[/quote]

След като прочетеш, сподели повече инфо  Praynig Звучи много готино, хапваш бонбонки и слабееш...  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 372
Само бонбоните ли се хапват през деня?
е не, и други неща. В интерес на истината не съм прочела още листовката Embarassed

След като прочетеш, сподели повече инфо  Praynig Звучи много готино, хапваш бонбонки и слабееш...  Laughing
[/quote]
Прочетох, не пише да се ограничава храната. Абе аз не вярвам да има ефект, ама съм си така - всичко трябва да опитам и да ес убедя от опит, че няма действие #Crazy Още не съм почнала да ги ям, само ти пробвах, имат готин вкус

# 8
  • Мнения: 1 722
Абе и аз днес си ги купих, ама за 4,10 лв. опаковката. Пише, че са на растителна основа, способстват обмяната на веществата, влияят на стреса, извличат токсините от организма ... ще видим!

# 9
  • Мнения: 3 372
Ефект няма, повярвай

# 10
  • Мнения: 91
затова пък най-вероятно има аспартам и куп други боклуци в тях.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 19:33 от Avala

# 11
  • Мнения: 1 722
Състав: захар, желатин, аромат и вкус на зелена ябълка, калиев сорбат, оцветители
бреза кори
липа цвят
земна ябълка
акация цвят

# 12
  • Мнения: 91
Състав: захар, желатин, аромат и вкус на зелена ябълка, калиев сорбат, оцветители
бреза кори
липа цвят
земна ябълка
акация цвят

 Laughing не разбирам, но как тези съставки действат отслабващо? по-добре си сварете един чай от липа, акация и пр..

# 13
  • Мнения: 2 220
А стават ли за деца? Днес сестра ми описа нещо подобно, което смятала да вземе за племенницата  Thinking, дали са същите? Голяма щуротия... *milenna*, моля тя, сподели нещо повече - изобщо някакво действие усеща ли се, за положително... ясно, а отрицателно?  newsm78

# 14
  • Мнения: 3 372
А стават ли за деца? Днес сестра ми описа нещо подобно, което смятала да вземе за племенницата  Thinking, дали са същите? Голяма щуротия... *milenna*, моля тя, сподели нещо повече - изобщо някакво действие усеща ли се, за положително... ясно, а отрицателно?  newsm78
действие никакво Peace

Общи условия

Активация на акаунт