Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2007, 20:07 ч.

Комплекс минерален плаж Варвара

• 3 034
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
За почивните дни имаме резервация в комплекса.

Изчетох всичко по старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116246.0

Интересуват ме по-пресни впечатления.Какви  са условията в момента, как стои въпроса с храната(че сме с децата за няколко дена) и т.н.

Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
Едва ли се е променило нещо от август, септември м.г. до сега. Единственото хубаво нещо е, че е чисто. Чистят, търкат, дезинфекцират, поливат тревата всяка вечер и пръскат против насекоми. Само това, обаче. Храната не беше добра. Всеки ден ни обещаваха, че ще приготвят нещо подходящо за деца и все нещо се случваше - изгоряла фурната, гръмнал контакта... Ако изпиеш една бутилка вино от дадена марка, втора няма, трябва да смениш. И не само за виното, за всичко беше така. Бесна чалга гърми от сутрин рано до късно през ноща, с пауза 1-2 часа докато пее певицата. В почивните дни идват на плаж от всички околни села и паланки и става ужас - истерични деца, пияни пубери, увиснали баби и дядовци. Няма контрол, кой точно да ползва детският басейн и баси гадното е да видиш налягали като биволици стокилограмови разплюкани баби около малките дечица. И т.н и т.н., но пък е красиво. Приятно изкарване и разкажи как е минало.

Да, чак сега видях, че става въпрос за отминалите вече почивни дни, аз си помислих, че сте си резервирали за 24 май. Извинявам се.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 14:56 от кльомба

# 2
  • София
Ние все пак оползотворихме резервацията, но не бихме повторили.Природата наистина е невероятна, но кухнята им е ужасна.Единия ден от престоя ни там имаше и сватбено тържество-в главата ми още кънти право хоро.Цял ден не пуснаха НИЩО друго.Водата в единствения работещ басейн /в комплекса има три басейна/ беше или прекалено топла или прекалено студена.

# 3
  • София
Да, много е хубав комплекса, днес минахме на връщане от Велинград да го видим и да обядваме там. Обаче не хапнахме, защото ... почакахме на масите, почакахме, ама наистина почакахме, и никой не дойде да ни обслужи.

# 4
  • София
Нищо не сте изпуснали.То за хапване няма кой знае кво, а това което го има...  SadСега като си спомня каква кухня имат си мисля, че сте спечелили като не сте обядвали Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт