Фитнес уреди

  • 8 174
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Дайте предложения от кой фитнес уред в домашни условия ще има най-добър и ефект. Върху какво се потите в свободното си време?Mr. Green Сега сериозно - аз съм се спряла върху кростренажор, а мъжът ми иска пътека, но има място само за единия уред. Споделете вие какви уреди имате в къщи. Надявам се ми помогнете при избора  bouquet

# 1
Аз предпочитам велоергометър,ама си ходя на фитнес. В къщи не остава време Embarassed

# 2
  • Мнения: 154
Е, то и аз предпочитам фитнеса и ходих редовно до скоро, но сега нямам тази възможност/няма кой да гледа детето/. Лошото е, че почна да ми личи, че не ходя на фитнес Sad CryТъй, че за тъй е въпроса. newsm78

# 3
  • Мнения: 529
Имам степер,вело и абсуинг, но съжалявам че нямам кростренажор  ooooh! Мисля,че много зависи от стуктурата  и от това къде най-вече трупаш мазнини. Но аз определено съм за кростренажора  Peace

# 4
  • Мнения: 154
Имам степер,вело и абсуинг, но съжалявам че нямам кростренажор  ooooh! Мисля,че много зависи от стуктурата  и от това къде най-вече трупаш мазнини. Но аз определено съм за кростренажора  Peace
Абе имам и си трупам, не е като да няма. Но основните ми проблеми са корема и паласките. Мързи ме да правя коремни, а с кростренажора /евентуално/ се надявам да сваля коремче и да се стегна. Нямам амбиции за супер плосък корем все пак. Въпроса е в силуета-поне да не изглеждам като малко бременна/както каза майка ми наскоро/ Mr. Green
 

# 5
  • Мнения: 6 958
кростренажор  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 497
Аз съм за пътека  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имам няколко дребни - степер, такъв който се стиска между краката /за вътрешна страна на бедрата/ и гирички. Обаче ако ме питаш за паласки и корем най-доброто според мен е кардио, най-вече Тае бо. Оформя страшен корем, повярвай ми Peace
Иначе м/у пътека и кростренажор, аз бих избрала кроса.

# 8
  • Мнения: 601

И аз съм за пътека. Всичко стяга. Ако имах къде да я сложа, веднага щях да си купя.

# 9
  • Мнения: 7 186
Аз предпочитам кростренажор.

# 10
  • Мнения: 360
Подкрепям на 100%, не натоварва ставите, а е изключително кардио. thumbsup

# 11
  • Мнения: 91
А ако е пътека- електронна или механична? Карала съм механична веднъж и ми се стор доста по-изморително.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 730
Спри се на възможно най- комбинирания уред, а според мен това е кростренажора.  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 870
 Peace Peaceс две ръце за кростренажора.Мога да се похваля че вече имам резултати-сплесками се дупето корема ми се пребра и тези гадни любовни дръжки и те Peace

# 14
  • Мнения: 684
 Peace Peace PeaceАз съм с двете си ръце за пътека!Макар че и кростренажора върши същата работа,но аз лично предпочитам пътечката!

Общи условия

Активация на акаунт