Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2007, 00:36 ч.

Добреее стягам корема,а паласките седят

• 1 684
  • 14
  •   1
Отговори
Омръзна ми,писна ми,откачам,много се изнервяяяяяям !
Стягам корема,горната част на пресата ми се оформя,но паласките си стоят! Нито сантиметър от талията не е мръднал! Побеснявам  #Cussing out  #Cussing out
Кажете как да ги разкарам тези "дръжки"  #2gunfire

# 1
Ще следя темата с огромен интерес  Peace  Peace  Peace
Мечтая да се отърва от "дръжките"

# 2
  • ВАРНА
И пресите за страничната мускулатура  ли не помагат?

# 3

Укрепва страничните мускули и коригира талията.
Легнете на пода с плътно допрян към него гръбнак. Сгънете крака в коленете и ги повдигнете.
Поставете ръце на тила.
Повдигнете главата и гърба, като се стараете да докоснете с левия лакът дясното коляно.
Бавно се върнете в изходно положение и повторете същото в противоположната посока.
Изпълнявайте упражнението бавно и плавно.
Не пускайте главата ви да пада към пода от собствената си тежест. Така ще работите и в двете посоки.
Направете по 15-20 повторения във всяка посока. 

Легнете по гръб, свийте крака и ги кръстосайте. Повдигнете главата и раменете си, притиснете лявата ръка към десния крак за около 5 сек., а след това дясната си ръка към левия крак. 8 повторения за всяка страна.

Другото упр., което знам от инструктора е- в право положение с леко разтворени крака и с по две гирички в ръце правим наклони-разтягане ту към единия ту към другият крак.

# 4
  • София
Другото упр., което знам от инструктора е- в право положение с леко разтворени крака и с по две гирички в ръце правим наклони-разтягане ту към единия ту към другият крак.
Ето това е супер ефикасно.
И яко диета.

# 5
  • ВАРНА
Аз си прибрах паласките само с едно упражнение. В изправено положение с прибрани или леко разтворени крака се навеждам настрани /едно в ляво и едно в дясно/. За месец и половина /през това време бях 5 дни на зелева супа/ смъкнах 8 см от талията  Peace. Правя всеки ден, когато се сетя по 150-200 повторения. Първите дни на 60-70 бройки ме заболяваше, сега 200 не ги усещам. Може също и с гирички, но ако нямаш под ръка и без нищо става. При мен работи успешно.  Peace

# 6
Аз си прибрах паласките само с едно упражнение. В изправено положение с прибрани или леко разтворени крака се навеждам настрани /едно в ляво и едно в дясно/. За месец и половина /през това време бях 5 дни на зелева супа/ смъкнах 8 см от талията  Peace. Правя всеки ден, когато се сетя по 150-200 повторения. Първите дни на 60-70 бройки ме заболяваше, сега 200 не ги усещам. Може също и с гирички, но ако нямаш под ръка и без нищо става. При мен работи успешно.  Peace
Wink мерси!
а като се навеждаш, ръцете отпуснати ли са ти? как ги държиш?

моля ви кажете освен за паласките и някое ефикасно упражнение за горната част на задника (точно под тях) че там доста бях натрупала и сега като отслабнах, тлъстините си седят #Cussing out

# 7
  • ВАРНА
Wink мерси!
а като се навеждаш, ръцете отпуснати ли са ти? как ги държиш?

моля ви кажете освен за паласките и някое ефикасно упражнение за горната част на задника (точно под тях) че там доста бях натрупала и сега като отслабнах, тлъстините си седят #Cussing out
Ръцете са прилепнали към тялото, но не отпуснати. Трябва да усещаш напрежение с тялото си, а не само да се клатиш на ляво и на дясно. Другия вариант е, когато накланяш на ляво с дясната ръка да правиш дъга над главата си. Много добре изпъва тялото.  Peace

# 8
  • По света и у нас!
много полезни упражнения и мог ми напомнят упражненията на синди крауфорт леле какви мускули на краката стават само!!!!

# 9
  • Ловеч
Ще пробвам... мерси =))

# 10
По съвет на Ирен Онтева с въртене на обръч  Peace

# 11
Карадио дейност.... Thinking

# 12
  • София
Мацки, на натрупванията около талията ли викате паласки или на любовните дръжки?

# 13
Да,едно и също е.

# 14
  • София
ясно, защото мислех, че говорите за тези сланинки отсктрани на талията, над кокълчетата.
За мен са две различни неща.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт