Какво правят мъжете в женски форум?

  • 2 690
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Има двама "мъже" дето ги срещам постояно в форума,кви са те че търсят развитие  точно тук?Дали от скука или от комплекс?Аз влизам и излизам за 2 3 мин. на седмица,а те киснат и дават мнения всякакви!За мен тва е .....Що не пробват в мъжките форуми?Не знам!Явно в женски форум, може  и да се почувстваш мъж!Щото на друго место може и да ти викат Маша, но тук си мъж! newsm78Мнооооооого отворен!

# 1
  • Мнения: 5 468
Какво значи "много отворен" ? "Нашите мъже" във форума са най-дискриминирани, горките и най-редовно поотупвани hahaha.
Аз пък не мисля, че това е женски форум. От какъв зор? Това е форум за всеки... мъж, жена, който иска - молим.

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Какъв ти е на теб проблемът точно, че не разбирам...

Защо да не киснат, тук са като петлета в кокошарник- лошо няма, това не ги прави по-малко мъже!

Аман от комплексари  #Cussing out, ти за 2-3 минути какво точно успяваш да направиш, влизайки и излизайки... а вратата затваряш ли? newsm78

И чий го дириш тук, като не ти е интересно, това е свободно пространство, ходи си в мъжките сайтове и не се тревожи за пишещите братя!

А и като гледам, имаш в някои дни и по 11 публикации, това едва ли прави 2-3 минути на седмица....  Joy

Не се коси, изглеждаш умно момче, поезия четеш, Петя Дубарова харесваш...  Peace

# 3
  • Мнения: 4 138
щото са готини, затва са при нас.

# 4
  • Мнения: 1 216
Е, ти пък и ти...
Има си причини разни... може да са расли в женска среда- обградени от грижите на многобройни любящи лели, например. Как да не ти е уютно после в женска компания?

Животът е шарен, хора различни, никой не пречи, стига да спазва правилата.
 Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
Поци, а патентен данък, а? А?

# 6
  • Мнения: 677
Поци, ревнуваш ли баце  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 273
Не знам. Ти си мъж, кажи какво правиш тук!

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Комплексари, баце.
11-12 см...какво друго да правят?

# 9
  • Мнения: 3 423
Комплексари, баце.
11-12 см...какво друго да правят?

единайсеторката я отлюспиха, бите шойн

# 10
  • Мнения: 677
Ям,Месо!И само месо smile3511!За десерт Месо!Торта от месо!Основно, месо!МЕСО,МЕСО МЕСО!

Поцка ,баце, да не си изял някой домат по погрешка и да ти е кофти, а?

# 11
  • Мнения: 4 138
завижда.............опитва се да се добере до формулата.
що аз мисля, че са повече мъжете тук. и се увеличават.

# 12
  • Мнения: 4 678
Ям,Месо!И само месо smile3511!За десерт Месо!Торта от месо!Основно, месо!МЕСО,МЕСО МЕСО!

Поцка ,баце, да не си изял някой домат по погрешка и да ти е кофти, а?
май, да!Натрових се нещо!

# 13
  • Мнения: 4 678
Абе айде стига бряяя!Ама аз кво пртавя тука?Ха,Ха,Ха!Имам-нямам 10 см? smile3511

# 14
  • Мнения: 5 468
Ей, не случихме на мъже в този форум... Всичките с по 10-11 см Tired. Всички с малки чурки в нета, се поогледат и влязат в нашия форум.

Общи условия

Активация на акаунт