Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В.Търново

Здравейте!От днес ще захранвам с каша-ориз и царевица на Фризокрем/такава ми препоръча педиатърката,ако някой от вас е купувал-споделете впечатления Wink/;тя ми каза да взема безглутенова и безмлечна-да,но след като се прибрах,установих,че съм купила безглутенова,но с АМ EmbarassedПри положение,че дъщеря ми е на АМ от 3 месеца насам,има ли някакъв проблем,че кашата е млечна Thinking
Цитирай

Варна

Ако кашата е с АМ,а не със сухо мляко мисля че няма проблем(не че не съм давала на моя и със сухо)
Цитирай

София

Ако кашата е с АМ,а не със сухо мляко мисля че няма проблем(не че не съм давала на моя и със сухо)
Цитирай

Ако толкова се притесняваШ отиди и купи друга каШа, а таzи я остави zа после. Аz не мисля, че има проблем да я дадеШ, но все пак ти си реШаваШ.
Цитирай

Plovdiv

Аз захраних с бананова безглутенова млечна каша на Слънчо и сме нямали проблем с нея
Цитирай

Щом е с АМ, няма проблем.  Peace
Цитирай

Бургас

Аз съм давала от нея, но безмлечната. взех такава, защото нашето мляко е Нутрилон, а в Фризокрема се предполага, че Фризолак. Не че има голямо значение, но аз предпичитах да я правя с нашето мляко.
Мисля,че няма проблем. Peace
Цитирай

Белгия/София

Не, няма проблем, може  Peace
Цитирай

В.Търново

Благодаря ви много за отговорите  bouquetУспокоихте ме,въпреки че не зная какво толкова се втелих за тази каша CrazyАма нали педито каза безмлечна....а пък ние сме на АМ-и то Фризовом.... ThinkingПо същия начин не забелязах,когато купувах пюре на ХИПП със спанак,че има сметана ooooh!
Цитирай

Бургас

Ами вие си пиете АМ от серията Фризо,така че няма проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.