Странно обаждане от БТК

  • 2 293
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 571
Имате ли представа дали служителите на БТК работят и в почивните дни (изключвам тези, които дават дежурства)?
Преди малко ми се обажда някакво момиче и ми се представя като служител на БТК, пита ме готова ли съм да ми зададе някакви въпроси. Автоматично се съгласих, защото наистина очаквам обаждане от техни служители във връзка с объркана телефонна сметка, но след празниците.
Та момето започва бойко да ме разпитва ползваме ли Интернет, имаме ли компютър вкъщи и... Тук вече се усетих, че нещо не е наред и я спрях. Попитах я какво всъщност иска, а тя ми каза, че било във връзка с предложение да се включим към БТК-АДСЛ. Изразих някакво съмнение, вследствие на което тя ми обясни, че имала списък, в който виждала на кой номер звъни и кой е собственикът на поста. Тук я засякох, че ако разполага със служебен списък, няма да ми задава такива въпроси, нито ще ми предлага АДСЛ (От няколко месеца ползваме техния интернет. Но това не й го казах, оставих я да се чуди.  Mr. Green). Попитах също, откога работят в събота, тя ми каза, че работели всеки ден. Да, бе, да, що не пробва да си плати сметката днес, а?
Накрая й заявих, че на такива въпроси от непознати не отговарям и приключих разговора.
Та това питам, възможно ли е да е истински техен служител или някаква проверка се прави, кой знае за какво... И от кого!  Thinking

# 1
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Възможно е да е служител. В кол-центъра работят и в празнични дни.

# 2
  • Мнения: 288
   Една мацка ми се обади през седмицата да ми предлага да се включа към БТК-АДСЛ. Разговорът набързо приключи, след като и казах, че нямаме намерение да сменяме доставчика и сме доволни от него. Не мисля, че е проверка, възможно е да прави допитването и през почивните дни.

# 3
  • Мнения: 25 571
А защо не знаеше, че всъщност сме им клиенти?  newsm78
Щом има номера ни, би трябвало да знае, че на него се ползва интернет.

Всъщност, дано да е била тяхна служителка.  Praynig
 Иначе такива проверки може да направи само човек с нечисти намерения. Все пак - 4 почивни дни, хората обикновено не са си у дома...

# 4
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Напълно възможно е да не знае или да е станала грешка.

# 5
  • Мнения: 677
Сийо, я си сложи сот и си свиркай  Whistling

# 6
  • Мнения: 4 138
на мен ми се е случвало и в германия, мисля че нищо страшно няма. просто им дават списъци с номера, на които трябва да се обадят. на мен ми предлагаха 3 пъти да се включвам в интернета, в който вече съм Mr. Green

# 7
  • Мнения: 25 571
Че аз съм си вкъщи, бе човек! От мен по-голям СОТ има ли?  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мома ли ти са обади?  Mr. Green
Мене мужщина ме омайва. Ай, каков хубав глас имаше!!  Flutter
Обясни ми надълго и нашироко какво предлагали, как го предлагали, къде го слагали.. Понеделник или Вторник беше, но реших, че с такъв хубав глас мога по-редовно да си говоря и му заръчах да ми звънне в Петък. Тамън да реша да си сменя нет-а и он забравил за мене.. Мъка! Скука! ooooh!

# 9
  • Мнения: 25 571
Мома ли ти са обади?  Mr. Green
Мене мужщина ме омайва. Ай, каков хубав глас имаше!!  Flutter


А така! А на мене - мома.  Crossing Arms
Сиромах човек, кога ли съм имала късмет...  Tired

Тц, тц, да му се невиди! Покрай вашите истории с телефонните мошеници, на параноичка се превърнах вече!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 10
  • Мнения: 920
Обаждали са ми се в събота да ми кажат сметката и да ме помолят любезно до си я платя.

# 11
  • Мнения: 5 606
Споко, аз взех отворен кредит от ОББ и след 4 месеца служителката, коятоми го предложи и ме обслужи, ми се обади да ме убеждава в предимствата му. Mr. Green
Иначе от БТК са звъняли на телефона на нашите да ги уведомяват за неплатени сметки тъкмо два пъти в събота. Единия път вдигнах аз и казаха, че касите им работят и в събота, но не помня до колко часа.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Каке, права си- има мушенгия някаква  Sunglasses Остави  събота- неделя. Не е логично да ти предлагат да си включваш АДСЛ, щом вече го ползваш... Някой е стрелял на посоки, мен ако питаш  Peace

# 13
  • Мнения: 25 571
Кажи, че ме бъзикаш!  Praynig
Тъкмо с дълбоко прискърбие приех новината (и се примирих  Crazy), че съм параноясала тотално, ти пак ме бъзваш.  hahaha

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Кажи, че ме бъзикаш!  Praynig
Тъкмо с дълбоко прискърбие приех новината (и се примирих  Crazy), че съм параноясала тотално, ти пак ме бъзваш.  hahaha

Мне, това наистина си го мисля- би трябвало да знаят, че на този телефонен номер се води и интернет  Naughty Ама споко, де, те жълти книжки раздават постоянно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт