Впечатления за "Елените"

  • 3 138
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Има вероятност да почиваме на "Елените". Не съм била там никога, та търся впечатления. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 181
Препоръчвам ти го горещо.
Ние бяхме миналата година, тази пак ще ходим там  Peace
Ако те интересува нещо по-конкретно питай  Peace

# 2
  • Мнения: 399
Миналото лято бяхме там.
Хареса ми много Wink Мястото е чудесно за семейства с малки деца.
Това лято пак там ще почиваме края на Юни месец.

# 3
  • Мнения: 2 013
Препоръчвам ти го горещо.
Ние бяхме миналата година, тази пак ще ходим там  Peace
Ако те интересува нещо по-конкретно питай  Peace

Интересува ме как изглежда горе-долу семейната стая? Предполагам, че ще сме в някоя от къщичките, те добри ли са?
Какви забавления за деца има - моите са на 7?
Храната добра ли беше?

# 4
  • Мнения: 4 181
Divana вилите са на 2 етажа със самостоятелен вход са 2-те стаи. Ние бяхме на 1-ия етаж. Стаята е доста широка - спалня, бебешка кошара (на който му трябва ) два фотьойла , които мисля , че са разтегателни и също са доста широки, маса с 2 стола.. Телевизор 21 инча, хладилник. Голяма тераса с маса и столове. Банята е с вана  Peace
Точно забавленията за деца според мен са най-големия плюс, видях че има аниматори, един ден ги бяха облекли децата като пирати и търсеха съкровища по плажа  Laughing
За това най-добре да питаш във фирмата, нашето дете е малко и не съм много запозната. Всяка вечер има една зала, в която им правят дискотеки, карнавали и т.н. Иначе има интернет зала, билярд, тенис на маса, дартс, доколкото знам май има и тенис на корт. Има и аквапарк, не е голям, с няколко водни пързалки и детски басейн.

Храната е страхотна, разнообразна и не е като на други места като свърши нещо на блок масата да се правят на разсеяни  Wink Докато си идеш до масата да си оставиш чинията, като се върнеш пак вече е заредено.

# 5
  • Мнения: 44
моето мнение се различава от досегашните. Миналата година бяхме на почивка на Елените и не ни допадна. Това е така, защото не са ни по вкуса такъв тип комплекси. Ние отидохме уж да си починем, а попаднахме в такава навалица и блъсканица - включително и на плажа, че за момент си помислих, че се намирам на градския плаж. За мен почивката се изразява в тихо и спокойно място, а определено Елените не е такова. Къщичките са буквално една до друга и от терасите можеш да си кажеш "наздраве" със съседите. Не обичам да съм в тълпата и да се чувствам като немски турист. Ако ти харесват такива почивки - ще ти допадне. Ако обичаш спокoйствието и релакса - посети www.imenieto.com ili www.nigovanka.com. А ако държиш на море - по-добре отиди на Русалка.

# 6
  • Мнения: 4 181
моето мнение се различава от досегашните. Миналата година бяхме на почивка на Елените и не ни допадна. Това е така, защото не са ни по вкуса такъв тип комплекси. Ние отидохме уж да си починем, а попаднахме в такава навалица и блъсканица - включително и на плажа, че за момент си помислих, че се намирам на градския плаж. За мен почивката се изразява в тихо и спокойно място, а определено Елените не е такова. Къщичките са буквално една до друга и от терасите можеш да си кажеш "наздраве" със съседите. Не обичам да съм в тълпата и да се чувствам като немски турист. Ако ти харесват такива почивки - ще ти допадне. Ако обичаш спокoйствието и релакса - посети www.imenieto.com ili www.nigovanka.com. А ако държиш на море - по-добре отиди на Русалка.
извинявай, но би ли казала по кое време си била там, защото аз говоря за септември месец?
а ще споделиш ли цени и условия на Русалка?
би ли казала и нещо повече за линковете, които си дала.  Praynig
Това село го чувам за първи път, на нас ни се ходеше на Арбанаси скоро, но много комерсиално е станало  Confused
според с малко дете става ли да се иде там, да се ходи на пещера, и къде е този естествен плаж на реката, на близо ли е? става ли за къпане?

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 00:30 от Клеопатра

# 7
  • Мнения: 44
бяхме на Елените през септември 2006 год. Комплексът беше препълнен със семейства с деца и дори и нашите да са били послушни, бяхме непрекъснати свидетели на чуждите щуротии и ревове. Няма лошо - деца са, но ни дойде в повече. На Русалка бяхме 2005 през септември, а миналата година наши приятели бяха там и нещата не са по-различни от времето в което сме били. Ние платихме по 40 лв на ден All Inclusive.
http://www.russalka-holidays.com/russ/bg/Accomodation.htm
Препоръчах местата където с деца, а и без деца сме се чувствали прекрасно, като се вземе под внимание факта, че в Бг качественото обслужване го няма почти никъде, ние в тези два компекса го намерихме и бихме отишли още веднъж. Става за малки деца, има и река за любителите на риболова. Разгледай сайтовете и ще се ориентираш.
Сега се върнахем от http://www.yagodite-bg.com/
Хареса ни, но няма да повторим. Прекалено на гъсто са къщите( тип Елените) и го няма това усещане за просор и зеленина както е в Нигованка и Имението.

Общи условия

Активация на акаунт