Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

София

Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително
Цитирай

Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително
Ами ти махна ли я?
Направо се притесних
Цитирай

София

Веднага отиди при който те е шил да те оправи-не е шега работа това. Да се оплачеш уви няма голям смисъл-говоря от опит,няма кой да те чуе. Пиши как си после.
Цитирай

Ужас!Отиди на лекар веднага!Много е гадно това,не мога да со го представя,дано да няма сериозни сериозни последствия. Praynig
Цитирай

Белгия/София

И как точно го установи? Ако е вътрешно - не се вижда. Ако е външно - щяла е да падне. Пак погледни и не се шашкай толкова  Peace
Цитирай

постоянно

Моя приятелка роди с епизотомия , защото бебо беше седалищно. 20 дни по-късно започна да и прилошава и да вдига температура.Отиде на лекар и и извадиха марля забравена при шиенето.Доктора не можел да повярва на очите си- особено след като въпросната докторка извършила шевът и кройка е била завеждащ патология  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили
Цитирай

направо тръпки ме побиха.иди незабавно на  лекар.както са писали другите може да се инфектира.
Цитирай

Вили

в кой град.... newsm78
Цитирай

Abu Dhabi

Вили

в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.
Цитирай

постоянно

Вили

в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.
Тити улучи десетката!Черпавам те  една биричка beer
Вили
Цитирай

софия

Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.
Цитирай

Кой е този дето ти е оставил марля  Thinking...да го впишем в черния списък. Twisted Evil
Цитирай

Русе

isapisa , ходи ли на доктор? Сега как си? Пиши, че се притесних. Аман от некадърнищи в тая държава #Cussing out
Цитирай

София

Леле ужас! Shocked Сега още повече се притесних от предстоящото раждане. ooooh!
isapisa , задължително отиди на лекар. Надявам се всичко да е наред. Hug
Цитирай

постоянно

Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.
Ха ха Блеят , ами блеят по джобовите на хората  да видят дали нещо ще им се даде.А и като се даде кои знае пак колко се стараят.
Тук като ме шиха си записваха на една дъска колко и какви марли са използвали, колко шева и т.н а после след процедурата се брои и ако нещо липсва се търси...
Много ме е яд на такива лекари, но сякаш повече ме хваща яд на самите нас хората, щото докато даваме ония ще вземат и ще си искат даже повече.Но пък и знам защо се дава- никои не иска близките му да страдат и да не бъдат гледани както трябва.
Скапана система....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Banghead angry
Вили
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора