Открих чуждо тяло в мен

  • 6 956
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 6 461
Искам да споделя и да се оплаче,днес се почуствах дискомфортно,нещо започна да ме боде и да ме боли отдолу,вечерта се погледнах с едно огледало и останових че при шиенето след раждане са забравили марля в мен,направо щях да припадна.
Бихте ли ме посъветвали какво да правя,мога ли някъде да се оплача,или какво да правяБ
Благодаря ви предварително
Ами ти махна ли я?
Направо се притесних

# 2
  • София
  • Мнения: 622
Веднага отиди при който те е шил да те оправи-не е шега работа това. Да се оплачеш уви няма голям смисъл-говоря от опит,няма кой да те чуе. Пиши как си после.

# 3
  • Мнения: 417
Ужас!Отиди на лекар веднага!Много е гадно това,не мога да со го представя,дано да няма сериозни сериозни последствия. Praynig

# 4
  • Мнения: 27 524
И как точно го установи? Ако е вътрешно - не се вижда. Ако е външно - щяла е да падне. Пак погледни и не се шашкай толкова  Peace

# 5
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Моя приятелка роди с епизотомия , защото бебо беше седалищно. 20 дни по-късно започна да и прилошава и да вдига температура.Отиде на лекар и и извадиха марля забравена при шиенето.Доктора не можел да повярва на очите си- особено след като въпросната докторка извършила шевът и кройка е била завеждащ патология  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили

# 6
  • Мнения: 19 272
направо тръпки ме побиха.иди незабавно на  лекар.както са писали другите може да се инфектира.

# 7
  • Мнения: 2 936

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78

# 8
  • Мнения: 9 894

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.

# 9
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Що да ви говоря- ха сетете се в кои град са наи-кадърните лекари?!? Thinking
Вили


в кой град.... newsm78
хващам бас за Бургас.
Тити улучи десетката!Черпавам те  една биричка beer
Вили

# 10
  • Мнения: 155
Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.

# 11
  • Мнения: 6 461
Кой е този дето ти е оставил марля  Thinking...да го впишем в черния списък. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 845
isapisa , ходи ли на доктор? Сега как си? Пиши, че се притесних. Аман от некадърнищи в тая държава #Cussing out

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Леле ужас! Shocked Сега още повече се притесних от предстоящото раждане. ooooh!
isapisa , задължително отиди на лекар. Надявам се всичко да е наред. Hug

# 14
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аман от некадърници!Тези доктори докато си вършат работата за какво си мислят и къде блеят!Ние им поверяваме живота си и живота на децата си,а те?!
За съжаление обаче май  няма осъден доктор за сега?
Бягай на доктор,а за оплакване освен в медийното пространство не знам къде другаде ще ти обърнат полагащото се внимание.
Ха ха Блеят , ами блеят по джобовите на хората  да видят дали нещо ще им се даде.А и като се даде кои знае пак колко се стараят.
Тук като ме шиха си записваха на една дъска колко и какви марли са използвали, колко шева и т.н а после след процедурата се брои и ако нещо липсва се търси...
Много ме е яд на такива лекари, но сякаш повече ме хваща яд на самите нас хората, щото докато даваме ония ще вземат и ще си искат даже повече.Но пък и знам защо се дава- никои не иска близките му да страдат и да не бъдат гледани както трябва.
Скапана система....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Banghead Rage
Вили

Общи условия

Активация на акаунт