Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

Какво мислите? Не мен не ми е приятно, но все още не съм решила дали и как да реагирам. Детето е на 3 години, а към другите си внуци (децата на дъщеря й) се обръща по име или с "баби", "бабиното" и т.н.
Цитирай

софия

попитай я,защо го прави
намекни,че може другите внуци да се засегнат от явното и предпочитание към твоето Wink
Цитирай

Ямбол

Нищо лошо не виждам в това обръщение, така го чувства жената, така му казва.
Майка ми понякога казва на дъщеря ми - "Мамина златна".
Цитирай

между два живота

Щом още не е почнала да му вика мамино синче, споко Wink
А сега по темата - можеш съвсем спокойно да й кажеш, че не ти харесва или просто да я оставиш да му вика така, щом и се иска, без да се дразниш. Peace
Цитирай

Видин

Моята пък от самото на4ало викаше-ела при мама,ооо маминия,мама така па ина4е #2gunfireслед като опитах с намеквания и видях,че не става ...една ве4ер категорично и забраних да му казва така PeaceРекох и отсекох,че детето ми си има една майка и това съм аз,а тя,ако не желае да я нари4аме баба ще караме по име Mr. Green
Цитирай

Земята

Моята баба и към децата, и към внуците си се обръщаше със "сине" все едно момчета или момичета! Very Happy Казвала съм й "бабо, ама аз съм момиче!" - и тя много сериозно ми отговаряше "Еми аз знам бе, сине!"
Кажи на свекървата, че те дразни, ако наистина много те дразни, и я помоли да му вика на име. Най-вероятно това е някакъв вид традиция, като при баба ми. Предполагам, че няма да се обиди.
Цитирай

Ямбол

А вие как се обръщате към свекървите си, а съпрузите към майките ви?
Аз казвам на моята "майко", но тя не ми е майка.
Цитирай

Nevada, доколкото знам "сине" е обръщение на сръбски към "детенце". И моята баба така казваше на всички ни.

Все още нищо не съм и казала, но определено се чудя дали да повдигна въпроса... newsm78
Цитирай

Може би детето ти прилича много на баща си и затова го чувства по близко.Няма нищо лошо в това как го нарича,всичко идва от бабината обич ,не се ядосвай и не си създавай излишни проблеми в семейството ,ако дъщеря и има нещо против тя ще си каже.Нали си чувала поговорката " моето куче ме лае"на нея няма да се разсърди но на теб ако се обадиш ще ти вдигнат мерника.
Цитирай

и моята свектрва така вика на децата- момче и момиче
ама това й е най-малкия кусур на мойта, та не се впечатлявам толкова
Цитирай

София

Ии, чудо голямо Laughing Абе как може да си тровите живота за такива дреболии ooooh!
Цитирай

Благоевград

Ии, чудо голямо Laughing Абе как може да си тровите живота за такива дреболии ooooh!
Цитирай

Берлин

Все още нищо не съм и казала, но определено се чудя дали да повдигна въпроса... newsm78

Въй ooooh!, повдигай въпроса ,че ако не се намесиш ще стане страшно.Ще ти вземе детето,пък иди после доказвай ,че ти си му майка.

Абе ти добре ли си ,бе жена? #CrazyВместо да се ласкаеш,че към твоето дете явно изпитва по-силна обич,отколкото към децата на дъщеря си,ти си седнала да се чудиш какъв скандал да спретнеш.
Ама и на вас не се угажда ooooh!И какви са тези пистолети,които сте извадили? ooooh!
Като прочета такива ''тъпи''теми за свекървите,направо полудявам.Недейте така,че утре и вие ще сте свекърви.
Или тогава ще пускате теми:едно време какви добри снахи имаше,а какви лоши свекърви,а сега е обратно. 35
Цитирай
detenceto ti i e mnogo milo i vlaga mnogo lubov v tova obrashtenie
i moita baba mi vikashe taka navremeto a az sam momiche Love
Цитирай
аз ли4но бих се ядосала !!!  #Cussing out  ама да не го е тя раждала ,4е така 6те му говори??? бих седнала да си поговора с нея и да и кажа ,4е не ми е приятно! опитай!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора