Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 281 отговора
Хапке, мерси за рецептите щях да ти звъня да те питам за тия вкусотии, сега ако кажеш и къде да намеря хартиени форми
Сега видях линка дето си дала, ама пусто като не го прочетох до край
Таничка, хартийки за кексчета има и на други места в града, но са чуствително по-скъпи. Лошото на този склад е, че разфасовката е голяма, но знам за още 3ма души, които са мераклии, така че ще си разделите един пакет. Според диаметъра на кошничката, 1 пакет съдържа между 1000 и 2000 бройки, но бяха на мн. прилична цена. А 500 бр. еднократни кошнички на човек е съвсем нормално. Аз стартирах с пакет от 300 и е доста намалял, а освен него имам и ползвам още 3 различни вида хартиени кошнички. Embarassed
Цитирай

Потвърждавам стопроцентово мнението на Хапката за Кроснева... Професионалист е, разбира много, обаче... Няма никакво отношение към пациентите... Заведох щерката за конюнктивит... Щото беше по никое време късно следобяд и нямаше други работещи офталмолози... Само дето не ми каза... "К`во си ми го домъкнал тоя конюнктивит, т`ва е бахти простата история"... Но държанието й го показваше, държеше се зверски отвратително и накрая с яд карашик й хвърлих петнадесетте лева... По погледа й разбрах, че ми разбра отношението... Няма да отида при нея повече...
Имам добри отзиви за баща и син Йорданови... И двамата очни лекари... Много добри... Частния им кабинет е на гърба на медицинския център Свети Лука... Там където е и кабинета на Кроснева... Обаче не зная дали работят със Здравна каса... Синът имал доста сериозен опит с деца... Не ми се е налагало лично да ги ползвам... Но от няколко места чувам добри отзиви за тях...
Цитирай

Добро утро ,народе!
Не мога да спя от болки в гърлото #Crazy та реших да се разпиша.
Ави и тя току-що заспа-имаше запушен нос и неможеше да диша.Пръснах й олинт и се успокои.Някой да ми каже,защо не е полезен и защо да го давам рядко?
Забравих да честитя именния ден на Жоро на Ива-Ив,да ти е жив и здрав и много да се обичате и да си прощавате!
 bouquet bouquet bouquet
« Последна редакция: Нед., 06 Май 2007, 05:49 от ИвА_АвИ »
Цитирай

Честит Рожден Ден ИвА_АвИ, бъди най-вече здрава и обичана от любимите си същества. Весел празник и хубави изненади.

Честит именник на Ива с единица  Crazy, много да те слуша и много да те радва, весел празник днес.

Честит празник на сержи на Херолайн, много професионални успехи и по-малко наряди. Mr. Green

Честито на всички празнуващи в днешния ден.  bouquet
Цитирай

Здравейте!  Hug

Честит рожден ден Ива_Ави! Да си жива и здрава, щастие, радост, много любов и всичко най-хубаво!  newsm59  newsm38  bigdance2
Честит имен ден на Жоро на ive1ina . Да е жив и здрав, щастлив, много любов и всичко най-хубаво!  newsm42
Честит празник на Антон (сержи) на Xepa . Да е жив и здрав, щастлив, много любов, по-малко наряди (както казват mini_79)  и всичко най-хубаво!  ura

Вчера бяхме виладжии, т.е на вилата при майка и баба. Много добре му се отрази чистия въздух на Криско  newsm03 . Днес Мич е на работа до 17:00 ч.  newsm70 . Няма да мога да излизам с Криско навън, щото количката ни е на ремонт, чак в София. Ще чакам Мич след работа, малко да излезем с кенгуруто.
Цитирай

sladka hapka, Ekcnpec, благодаря ви за препоръ4аните лекари.Ще я заведа при някой от тях
( веднага изклю4вам въпросната Кроснева ).
Цитирай

Честито на всички, които празнуват днес!

Да ви е сладък живота  Hug

Цитирай

bilbo_bo селото ви Лясково ли е ?
Цитирай

Оооох,тази двуетажна шоколадова тортаааааааааа
Цитирай

bilbo_bo селото ви Лясково ли е ?

Уви не. Братът на мъжа ми има вила там, на жена му родителите са от Лясково. Та им бяхме на гости. И на мен ми се иска къщичка - такава гледка се открива от вилата, супер.
Цитирай

Честит рожден ден  Иве   bouquet   Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет  и сбъдване на всичките ти мечти.   Приятно прекарване на празника ти желая. 1dating
Цитирай

bilbo_bo ами супер. Татко е от с. Лясково, имаме роднини. Но повечето са в СтЗ има и в Казанлък и в София. Село Лясково е мн. хубаво, средногорско село. Спокойно, чист свеж планински въздух. Реката, хълмовете, покрай църквата, ами мегдана ...  Имахме къща там, но чичо ми, в София е сега, роднините я продадоха. 
Ами майка и баба са на вилата, посока ТВ кула на града, във вилната зона.  Love
Цитирай

Добро Утричко! не гледах времето, но ви пожелавам слънчице днес!

Вчера ходих на 'Куманов' торти трябва да поръчам за Дани за 19 май, но трябва да е поне с 22 парчета, харесахме  торта с захарна червена кола и тигърче вътре в нея но цената ме стресна 150лева...Мами, къде в Стара Загора има торти за рожден ден???, освен в Неделя-тази вечер ще отида там, на малко по нормални цени??? не държа на кола или тигърче много много а само да става за 22 човека, но 100 -150 лева ми се виждат доста,
Цитирай

Сладкарница Жанин- от изток на оградата на МГ-то, собственост на Пламен Ганчев- тортата. Нашата сватбена беше от там и съм много доволна, имат богат каталог за детски торти, мисля че не са чак толкова високи цените. В Неделя детска торта от 16 парчета е в повечето случаи 40-44 лева. Поръчвах на Стефания за сладкото парти от там. Правоъгълните им са повече парчета. Ако се включи лелята на Ванко и Ива ще те светне повече за сладкарница Неделя. Нашата конкретно струваше 44 лева.

Цитирай

Да,горе-долу са на такива цени тортите в Неделя.Аз гледах преди няколко дни каталога им,доста прилични предложения има.
 За Доктор Йорданов-син и аз мога да кажа добри думи.Не се включих по-рано,защото не знаех,че има опит с деца.Брат ми беше негов пациент през лятото,добре се справи.Млад е и много се старае.А е и доста красив,поне и ние малко да оплакнем окото,дет' се вика Wink
Цитирай

120-134 от 281 отговора