търся спешно лекарството прогестерон

  • 4 825
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
МОМИЧЕТА, НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ОТКЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ПРОГЕСТЕРОН НА АМПУЛИ?ТЪЙ КАТО БЪЛГАРСКИЯТ Е СПРЯН ОТ ПРОИЗВОДСТВО ЗНАЕТЕ ЛИ ДАЛИ ИМА ЗАМЕСТИТЕЛ

# 1
  • Мнения: 315
Нямам представа но защо не питаш в аптеките ,там ще ти кажат за заместител или ще ти доставят нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 175
Има един крем на фирма Аквасорс,която съдържа естествен прогестерон.Малко е скъпичък,но за сметка на това ефективен.Муун  райз се казва.

# 3
  • Мнения: 323
Работя в аптека.Недей да търсиш,няма заместител в ампулна форма.И аз търсих за 1 позната преди време,никой от складовете не подържа такова лекарство.Прогестерон има само под формата на таблетки.Съжалявам,4е не ти помагнах ,но това е бг-действителност #Cussing out

# 4
  • Мнения: 61
От доста време в България вместо ампулите прогестерон се използва прогестерон на таблетки. Лекарството се нарича утрогестан и е френско. Таблетките се пият или се поставят във влагалището.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 597
..Лекарството се нарича утрогестан ...
  или Дуфастон, но Утрогестана е по- пречистен.

# 6
  • Мнения: 27
  Момичета знае ли някой този прогестерон на таблетки - Утрогестан може ли да се пие против силен косопад? Понеже за ампула Прогестерон знам че може да се маже на косата, но за таблетките не знам.

# 7
  • Мнения: 291
..Лекарството се нарича утрогестан ...
  или Дуфастон, но Утрогестана е по- пречистен.

Това не е точно така!

# 8
  • Мнения: 291
  Момичета знае ли някой този прогестерон на таблетки - Утрогестан може ли да се пие против силен косопад? Понеже за ампула Прогестерон знам че може да се маже на косата, но за таблетките не знам.

Категорично не! Може би има козметични продукти съдържащи прогестерон, но не употребявай прогестеронови медикаменти за да си оправиш косопада.

# 9
  • Мнения: 4 700
Аz съ6то не бих пила хормони против косопад.  Naughty Опитай с не6то друго и не си прави такива експерименти. 6те обърка6 не6то и 6те съжалява6 после.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт