Ще си признаете ли?

  • 4 692
  • 152
  •   1
Отговори

Анкета

Правите ли се във форума, на човек какъвто не сте в действителност?

Опции:

  • Мнения: 4 664
 За няколко форумски особи мога да твърдя със сигурност, че изобщо не са това за което се представят Twisted Evil Няма да назовавам, за да не им срина реномето  Mr. Green , но съм получавала много мили ЛС от тях  Laughing  Обаче се зачудих, въпрос на какво е това да се представяш, като човек какъвто не си ...  Някакъв вид виртуална заигравка ли е , какво ли  Whistling И мамка му, не е ли уморително ежедневно да се обръщаш с хастара навън, сакън да не се усъмнят в достоверността на амплоато ти ooooh! Трудно ми се струва това шизофренно форумско поведение  Whistling
 Аз съм си аз, Вие " вие " ли сте ?

# 1
  • Мнения: 677
Аз съм Roza66  Heart Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 238
неделя следобяд е все пак,много фолософcки въпроси те мучат Wink
отдаи се на почивка по добре   bouquet

и...Не,Никoй няма да си признае Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 577
1200% съм си аз, не виждам смисъл да се правя на нещо различно. Харесвам се така, и хората ме харесват.

# 5
  • Мнения: 677
О, ето Верж си призна, че е цели 12 човека /или образа/..  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 664
Ето виж, има хора които си признават  Heart Eyes

Тони, теб не те прочетох да отговаряш сериозно Whistling

# 7
  • Мнения: 2 353
  Гони ме неква параноя, струва ми се, че "хващам" стар потребител зад нов ник newsm78
  Мен ме мързи да си правя нови образи, иначе сигурно щях да си поиграя. Т.е. винаги играя честно, и винаги поради мързел, а не от светли идеали.

# 8
  • Мнения: 5 577
О, ето Верж си призна, че е цели 12 човека /или образа/..  Laughing

 Joy Изключително голяма част от познатите ми четат тук, отделно и познавам бая форумки - ако имаше нещо щеше да лъсне.

# 9
  • Мнения: 6 155
Гласувах с 2 опция, а исках с 1 ooooh!

Във форума имам разни изцепки...там се правя Laughing щото има луди да се връзват Mr. Green
Т.е. моя отговор го няма Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 629
Какво да правим хората с психични разтройства, питам аз? А? Една личност тясна за мойта душа е  Peace

# 11
  • Мнения: 5 647
Не, не се правя. Първо няма защо, второ няма пред кой.

# 12
  • Мнения: 2 258
Не!Не страдам от комплекси,които да избивам тук или където и да е другаде.

# 13
  • Мнения: 5 577
Дайте пример за правене, аз не го разбирам?

П.П. Бих искала, ако не ме познаваха да се правя на малко по-умна, но няма сми.  Crazy

# 14
  • Мнения: 4 664
Аз ще дам пример Mr. Green  Да си много hard списвайки тук, а в действителност да си супер мил човек  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт