Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127728
Момичета, за мен беше върха.
Моля сложете и вашите снимки тук.

# 1
  • Пловдив
Еееее ти ме утрепа направо !!!!!! Браво,ние току що влизаме,но снимките ще метна довечера,че  нашите момчета си взеха съня в колата и сега дават зор да видят дали детската площадка не се е преместила  Wink

С две думи - прекрасно изживяване беше срещата  Hug

# 2
  • Sofia
Страхотно преживяване! Много сме доволни, и съм щастлива, че се запознах с всички ви. Да са надявам, че това няма да е последната ни среща. Hug

# 3
  • София
Страхотни сте всички.
Чакам с нетърпение коментарите на Галя за снимките за да разбера кой кой е.
  bouquet

# 4
Много се радвам, че успяхме да дойдем.
Мама Галя- благодаря за снимките- много са непринудени . Наистина си добър фотограф. photo Дано "колегата" Миленчо се оправи по-бързо

За срещата:
1. Благодаря на mimi-s за ангажимента, който пое и за организацията, която създаде.  bouquet
2. Сарлита, благодарим за бонбоните. newsm59 Много здраве и  късмет. За твое здраве моят син се почерпи с половин кутия .
3.  Беше много приятно . Бях щастлива да се запозная наживо с всички , които бяха там, за поговорим наживо. Мога да кажа- сега чувствата ми към вас са по-силни.
4. Надявам се, наистина тези срещи да станат традиция. Може да не присъстваме 100% на всички, но децата ни да се познават и един ден, като се видят да могат да си говорят, споделят и помагат така, както ние си помагаме в този форум.  Praynig

И като заключение , както говорихме и с Креми-  виртуалното общуване е едно- наживо нещата са други. Не всичко може да се разбере от писаната реч- един улавя една енергия , друг друга Grinning А, Креми? . Сега ми се струва, че поне тези, които бяхме там ще се разбираме по-добре. Приятно съм изненадана- всички са много положителни и добри хора, внимателни и всеотдайни родители.
От сърце ви казвам-  До нова среща!

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
Здравейтеееееееее  ....  аз съм все още в района на Стара Загора-отидохме до Нова Загора да видим сватовете уж набързо,децата като се разиграха и решихме да останем да преспим тук,поразходихме се из града та сега освен Старозагорският район опознахме и Новозагорският  Радвам се,че се видяхме на яве с толкова съфорумци,окозо се ,че виртуалните ми впечатления се покриват с реалните!Семейството от Сопот със син Ангел дето е добър плувец...са също ръзкошни хора...само неуспяхме да им вземем координатите...Голямо лудуване беше ,децата си отиграха на воля,мислете къде ще е следващата среща...Чакаме снимките,моите сигурно утре или във вторник чак ще ги кача!Бързо смъкване на температурата на Миленчо
Дефи,кога и как се прибрахте, с тебе неуспяхме да си поговорим тоя път...но другият път задължително
Корнишонче,купихте ли си каквото бяхте запланували от разсадника?
Надявам се,че Дарена,Ани,Креми и другите.....всички благополучно са пътували по обратният път
 ...........хубави снимки...мамо  Гале
.....на рожденничката благодарим за сладката почерпка-да е жива и здрава и много щастлива  bouquet

# 6
  • Sofia
Здравейте, милички, и от мен пак! Прибрахме се благополучно, кучето ни се радваше все едно не сме си били у дома 1 седмица, а не един ден. Дидка, не можахме да купим нищо от разсадника, защото в събота и неделя не работи, но здраве, някой друг път. Дарена, Креми, Април, Дефи, и всички други, станахте ми по- близки, и наистина сега слуд като се видяхме, кораспондирането ни ще бъде по различно. Много се радвам, че се запознахме, и мисля, че във ваше лица мога да имам ПРИЯТЕЛИ по съдба. Дано срещите станат нещо естествено! Мамче Галя, ти си като фурия - супер са снимките  Hug. Ще пратя телефони на всички другата седница, че утре отиваме на вилата за два дни. Прегръщам ви  Hug! newsm68  love001

# 7
Прибрахме се и ние!!!

Времето не ни стигна според мен. Другата среща - два дена Simple Smile

Нашите снимки - утре!

искам филмчетата и от двете камери, които снимаха, моля Laughing

# 8
  • София
Страхотни сте всички!!!
Хайде, разказвайте, а аз в четвъртък ще ви чета и ще ви разглеждам. Освен Дидка, Креми, Галя и "приложенията" им никой не разпознах. "Да си дошла" ще кажете, нали? Наистина всички са прекрасни.

# 9
  • Sofia
Рали, моят син е най- висок, със зелена блуза, шапка и светъл панталон. Мъжът ми е този със синята блуза, клекнали и помпат с още няколко татковци един квадратен уред за игра на малките, а на снимката, където държа Милен, а той пие вода (седнала съм) съм аз - Корни. Това всичко от снимките на Галя. Simple Smile

# 10
  • Пловдив
Най-после се справих,заповядайте  Simple Smile
http://www.kremy.snimka.bg/album.php?album_id=127844

дано само да не съм объркала нечии имена  Praynig за повече подробности ми пратете на лични да коригирам на време.

# 11
упс, обърках темата

ето и нашите снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127902

# 12
Здравейте и от нас.

Моите впечатления много припокриват мнението на Дарена.

Останах много приятно изненадан от срещата на живо. Определено впечатленията ми са различни и много по - позитивни.

Беше много приятно пък и се уредихме с две детегледачки - Кико и Надя:)

Хич не можем да се оплачем:)

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
Сега се прибираме в къщи!Разгледах снимките...пояснението е ,че с нас беше големият син на съпругът ми със жена си и детето!
Мама Дидка както личи по снимките е станала огромна и се търкаля,трябва да взима мерки за срещата на морето, че няма да се излагаме я Sick
Да благодаря на Светлито за организацията  bouquet
Магьоснико  Hug много сладък Бобо си имате
Другият път ще си поговорим и с тези, с които неуспях сега Heart Eyes непременно

# 14
  • Там където е семейството ми
Момичета,снимките са страхотни.Децата страшно много са пораснали.Искаше ми се да се запозная със всички,които не познавам лично,но за съжаление по-стечение на обстоятелствана не успяхме.
Да не ми е тъжно за пропуснатата среща,мъжът ми гледаше децата пък аз му ударих едно пролетно почистване,та по бързо мина денят.А вечерта за здравето на всички с мъжът се почерпихме геройски.Малко биричката не вървеше,че сме сами,ама все пак.
Нямам търпение вече за следващата среща,където ще да е. Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт