Стара Загора 2007 год -снимки и отзиви

  • 4 028
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 722
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127728
Момичета, за мен беше върха.
Моля сложете и вашите снимки тук.

# 1
  • Мнения: 341
Еееее ти ме утрепа направо !!!!!! Браво,ние току що влизаме,но снимките ще метна довечера,че  нашите момчета си взеха съня в колата и сега дават зор да видят дали детската площадка не се е преместила  Wink

С две думи - прекрасно изживяване беше срещата  Hug

# 2
  • Мнения: 583
Страхотно преживяване! Много сме доволни, и съм щастлива, че се запознах с всички ви. Да са надявам, че това няма да е последната ни среща. Hug

# 3
  • Мнения: 677
Страхотни сте всички.
Чакам с нетърпение коментарите на Галя за снимките за да разбера кой кой е.
  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 652
Много се радвам, че успяхме да дойдем.
Мама Галя- благодаря за снимките- много са непринудени . Наистина си добър фотограф. photo Дано "колегата" Миленчо се оправи по-бързо

За срещата:
1. Благодаря на mimi-s за ангажимента, който пое и за организацията, която създаде.  bouquet
2. Сарлита, благодарим за бонбоните. newsm59 Много здраве и  късмет. За твое здраве моят син се почерпи с половин кутия .
3.  Беше много приятно . Бях щастлива да се запозная наживо с всички , които бяха там, за поговорим наживо. Мога да кажа- сега чувствата ми към вас са по-силни.
4. Надявам се, наистина тези срещи да станат традиция. Може да не присъстваме 100% на всички, но децата ни да се познават и един ден, като се видят да могат да си говорят, споделят и помагат така, както ние си помагаме в този форум.  Praynig

И като заключение , както говорихме и с Креми-  виртуалното общуване е едно- наживо нещата са други. Не всичко може да се разбере от писаната реч- един улавя една енергия , друг друга Grinning А, Креми? . Сега ми се струва, че поне тези, които бяхме там ще се разбираме по-добре. Приятно съм изненадана- всички са много положителни и добри хора, внимателни и всеотдайни родители.
От сърце ви казвам-  До нова среща!

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейтеееееееее  ....  аз съм все още в района на Стара Загора-отидохме до Нова Загора да видим сватовете уж набързо,децата като се разиграха и решихме да останем да преспим тук,поразходихме се из града та сега освен Старозагорският район опознахме и Новозагорският  Радвам се,че се видяхме на яве с толкова съфорумци,окозо се ,че виртуалните ми впечатления се покриват с реалните!Семейството от Сопот със син Ангел дето е добър плувец...са също ръзкошни хора...само неуспяхме да им вземем координатите...Голямо лудуване беше ,децата си отиграха на воля,мислете къде ще е следващата среща...Чакаме снимките,моите сигурно утре или във вторник чак ще ги кача!Бързо смъкване на температурата на Миленчо
Дефи,кога и как се прибрахте, с тебе неуспяхме да си поговорим тоя път...но другият път задължително
Корнишонче,купихте ли си каквото бяхте запланували от разсадника?
Надявам се,че Дарена,Ани,Креми и другите.....всички благополучно са пътували по обратният път
 ...........хубави снимки...мамо  Гале
.....на рожденничката благодарим за сладката почерпка-да е жива и здрава и много щастлива  bouquet

# 6
  • Мнения: 583
Здравейте, милички, и от мен пак! Прибрахме се благополучно, кучето ни се радваше все едно не сме си били у дома 1 седмица, а не един ден. Дидка, не можахме да купим нищо от разсадника, защото в събота и неделя не работи, но здраве, някой друг път. Дарена, Креми, Април, Дефи, и всички други, станахте ми по- близки, и наистина сега слуд като се видяхме, кораспондирането ни ще бъде по различно. Много се радвам, че се запознахме, и мисля, че във ваше лица мога да имам ПРИЯТЕЛИ по съдба. Дано срещите станат нещо естествено! Мамче Галя, ти си като фурия - супер са снимките  Hug. Ще пратя телефони на всички другата седница, че утре отиваме на вилата за два дни. Прегръщам ви  Hug! newsm68  love001

# 7
  • Мнения: 441
Прибрахме се и ние!!!

Времето не ни стигна според мен. Другата среща - два дена Simple Smile

Нашите снимки - утре!

искам филмчетата и от двете камери, които снимаха, моля Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Страхотни сте всички!!!
Хайде, разказвайте, а аз в четвъртък ще ви чета и ще ви разглеждам. Освен Дидка, Креми, Галя и "приложенията" им никой не разпознах. "Да си дошла" ще кажете, нали? Наистина всички са прекрасни.

# 9
  • Мнения: 583
Рали, моят син е най- висок, със зелена блуза, шапка и светъл панталон. Мъжът ми е този със синята блуза, клекнали и помпат с още няколко татковци един квадратен уред за игра на малките, а на снимката, където държа Милен, а той пие вода (седнала съм) съм аз - Корни. Това всичко от снимките на Галя. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 341
Най-после се справих,заповядайте  Simple Smile
http://www.kremy.snimka.bg/album.php?album_id=127844

дано само да не съм объркала нечии имена  Praynig за повече подробности ми пратете на лични да коригирам на време.



# 11
  • Мнения: 441
упс, обърках темата

ето и нашите снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127902

# 12
Здравейте и от нас.

Моите впечатления много припокриват мнението на Дарена.

Останах много приятно изненадан от срещата на живо. Определено впечатленията ми са различни и много по - позитивни.

Беше много приятно пък и се уредихме с две детегледачки - Кико и Надя:)

Хич не можем да се оплачем:)

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сега се прибираме в къщи!Разгледах снимките...пояснението е ,че с нас беше големият син на съпругът ми със жена си и детето!
Мама Дидка както личи по снимките е станала огромна и се търкаля,трябва да взима мерки за срещата на морето, че няма да се излагаме я Sick
Да благодаря на Светлито за организацията  bouquet
Магьоснико  Hug много сладък Бобо си имате
Другият път ще си поговорим и с тези, с които неуспях сега Heart Eyes непременно

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,снимките са страхотни.Децата страшно много са пораснали.Искаше ми се да се запозная със всички,които не познавам лично,но за съжаление по-стечение на обстоятелствана не успяхме.
Да не ми е тъжно за пропуснатата среща,мъжът ми гледаше децата пък аз му ударих едно пролетно почистване,та по бързо мина денят.А вечерта за здравето на всички с мъжът се почерпихме геройски.Малко биричката не вървеше,че сме сами,ама все пак.
Нямам търпение вече за следващата среща,където ще да е. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт