къде да си запазя час при д-р Б.Ташков?

  • 5 263
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета насочила съм се за допълнителна консултация, следене на бременността и раждане към д-р Божидар Ташков от бившата Тина Киркова. Молбата ми е да ме посъветвате къде да го открия за първата ми среща с него - да го търся в болницата ли или в частния му кабинет, къде според вас е най-добре?

# 1
Можеш го откриеш всеки работен ден в болницата или понеделник, вторник и четвъртък от 16.00 часа до 19.00 часав частния му кабинет на адрес кв. Хиподрума ул. Добри Христов бл.146 вх.Б ап.26 - партер. Ако искаш първо му се обади по телефона който е 02/8511332, моб. тел.08888847159.

# 2
това нов адрес ли е? или аз имам стар негов, този който имам на частният му кабинет е на ул. Крум Попов 64-70 в Лозенец, но може това да не е актуална информация?

# 3
  • Мнения: 377
да, това е нов адрес. най-добре го търси на мобилния за по-сигурно,а иначе със сигурност ще те извика в частния си кабинет.

# 4
Да нов адрес е от около един месец.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 685
Адресът верен ли е? Според бегемапс на тази улица последния блок/номер е 52, няма 146.
И това не се ли намира срещу Белите Брези, близо до булевард България?
Не знам как е като квартал, но Хиподрума се намира три спирки след Пирогов по бул. "Цар Борис ІІІ".

Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 377
Да, Сънчо, адресът е верен. Можеш да стигнеш до там с трамвай 7. Слизаш на бензиностанция ШЕл и оттам се запътваш към тролеите. Оттам вече питаш, щото и аз 1 път досега съм ходила.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 685
Много ти благодаря, сега го намерих на бегемапс, въпреки че при търсене този блок не го намира и дава участъка на тази улица само от страната на жк Стрелбище.
Като ми каза откъм тролеите я намерих, наистина си се пада в жк Хиподрума и номера на блока  е верен.

# 8
  • Мнения: 377
Незнам дали прочете, обаче доктор Ташков е в болница, много съм притеснена от този факт. Сега трябва да избирам друг лекар, а термина ми е на 13 юни ...... Cry

Общи условия

Активация на акаунт