Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Бианка е тюленче  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 299
Аз се гордея с това - http://photo-forum.net/joro/index.htm
                                  http://senseof.rallybulgaria.com/index_real.php

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 1 022

Страхотия  newsm10

# 33
  • Мнения: 1 299
разтуптя ли ти се сърчицето, а?  Laughing  bouquet

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И не само моето Wink
Малкия не можах да го отлепя от монитора. Само повтаря "Касивоооооо"  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 299
А колко много места от тези не сме посетили, а са ни под носа

# 36
  • Мнения: 3 674
Можете просто да сте българи, каквито сте родени, понеже не можете да го промените никога. И това да не е повод за гордост или срам.

Може,може... Sunglasses

# 37
  • Мнения: 3 674
таз американска девойка е пускана 26 пъти във форумите и вече нагарча. Не може ли да й се радваме, без да я сравняваме с българите, понеже една форумка се изказа, че никоя българка никога няма да пее така... та комплексите сами си ги правим.

ако постоянно ви трябват поводи да се гордеете, че сте българи, явно имате някакъв вътрешен проблем. Можете просто да сте българи, каквито сте родени, понеже не можете да го промените никога. И това да не е повод за гордост или срам.

тити...благодаря че се сети за мен...  bouquetКогато тогава постнах моя пост за това дете...наистина БЯХ изумена,вярваш ли ми newsm78 Не бях чувала нищо такова./българско/ до сега...кълна се. Mr. Green Но има и други неща с които България може да се гордее рзабира се...тук става конкретно въпрос за пеене.Това че изказах мнение и бях искрена  не се понрави на много от вас.Не обичам да споря на тема музика....особенно тук в този форум...и то да споря виртуално. Нняма смисъл...Мнението  ми за Бианка си ми остава същото.....па ако искаш пак може да ме разчекнете от  нападки.............Все ми е тая Mr. Green

ПП.Знам че ви е писнало от нея...е този път не съм аз наред да  хапете Wink Жената чак и тема пуснала за Бианка...бая се е впечатлила значи...  Flutter

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 15:05 от roza66

# 38
  • Мнения: 804
Браво,браво.  smile3501 smile3501
Мерси на всички,които разбраха мъката ми и се отзоваха да ме ободрят.

Не ми харесва това,че мислите,че трябва да ме е срам задето съм пуснала подобна тема.
Достатъчно ясно посочих какво е било МОМЕНТНОТО ми състояние,което благодарение на някои от вас отмина и скоро няма да се върне. Никой не може да ме убеди,че не е имал подобни моменти на слабост,когато не вижда причини за гордост от страната си.
Е,това беше моя момент...и аз исках да го споделя с вас,защото в този форум намерих хора,с които мога говоря за всичко,което ме вълнува.
Съжалявам, ако съм ви се сторила комплексарка. Не се чувствам такава,но това няма особено значение за вас,след като не ме познавате.

Пишете,продължавайте да давате мнения и линкове за страхотните красоти на родината ни.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хихи
Тъкмо си мислех, кога ли ще се появи Розето66 и тя цъфна  Mr. Green

Не ми пука за Бианка.
Има я - пее - толкоз.
Някой спомена, че има албум от повече от година, но нещо май не й се е получило.
Що ли  newsm78

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 3 674
Хихи
Тъкмо си мислех, кога ли ще се появи Розето66 и тя цъфна  Mr. Green

Бианка ми е слабост. Mr. Green ..е  как няма да цъфна.. Blush Ето ме на цъфнах и  разцъфнах    bouquet

# 43
  • Мнения: 3 674
Браво,браво.  smile3501 smile3501
Мерси на всички,които разбраха мъката ми и се отзоваха да ме ободрят.

Не ми харесва това,че мислите,че трябва да ме е срам задето съм пуснала подобна тема.
Достатъчно ясно посочих какво е било МОМЕНТНОТО ми състояние,което благодарение на някои от вас отмина и скоро няма да се върне. Никой не може да ме убеди,че не е имал подобни моменти на слабост,когато не вижда причини за гордост от страната си.
Е,това беше моя момент...и аз исках да го споделя с вас,защото в този форум намерих хора,с които мога говоря за всичко,което ме вълнува.
Съжалявам, ако съм ви се сторила комплексарка. Не се чувствам такава,но това няма особено значение за вас,след като не ме познавате.

Пишете,продължавайте да давате мнения и линкове за страхотните красоти на родината ни.


Не си комлпексарка мила... GrinningПросто не си разбрана. Hug А за комплексарите... кой е и кой и  не е...не може да се съди от мнението за  една Бианка   Crazy  Тези дето се нахвърлят да обиждат и да хулят реагират  много  несправедливо.
Всеки си  има право на мнение  Rolling Eyes
А това че е различно...дайте ся да убием и застреляме човека че  мисли така  като нас #2gunfire
Ми това също си е комплекс. Thinking..нападките имам в предвид. Но това се е тяхна работа Sunglasses

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 21:05 от roza66

# 44
  • Мнения: 677
Розка, ти се огелпи бе, душата..  Laughing
Комплексарска е темата, а в никакъв случай потребител с име: жена на мъжа си - страстна и желана - На попрището жизнено в средата - щастливо женени вече 11 лет, 10 месяцев, и 27 дней..

Общи условия

Активация на акаунт