Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
Розка, ти се огелпи бе, душата..  Laughing


ъъъъъ...таковата, шефе, да ми преведеш на нормален селски "ОГЕЛПИ".
'ч не ги разбирам аз тия софийските сленгове и мурафети, ша знаш....ма какво да направя ся-вторите си 36 години ще ги живея неотлъчно у Софето и се надявам да се поправя. Peace Mr. Green
По темата - знам какво е ти стане на крака цял аудиториум "Стравински" в Монтрьо....преживвяла съм го в далечната вече 1999 година....така че не се впечатлявам ни от клипа, ни от темата. Peace

# 61
  • Мнения: 1 002
голяма депресия е ударила форума..
сутринта влизам - най-горната тема - депресарска , народа реве ( моя отговор беше ироничен , ама не се получи )
сега влизам пак - още по-депресарска тема .
дреме ми за Биянка , честно казано .

жена на мъжа си - радвай се , за в България никой няма да те застреля , щото нещо е нервен или депресиран , както там се случва всеки ден

# 62
  • Мнения: 920
Не мога. Много е гласовита милата. Но такива диреци за крака, толкова грозно тяло и толкова безвкусно облекло на тия години, не мога да покажа на българче.

# 63
  • Мнения: 1 317
След концерта на участниците в Music Idol в понеделник, ето какво съм написала в темата:
Като цяло, се почуствах безкрайно горда, че в България има толкова талантливи и можещи хора, които могат да скрият шапката на повечето световни, а и родни знаменитости!!!

# 64
  • Мнения: 1 299
След концерта на участниците в Music Idol в понеделник, ето какво съм написала в темата:
Като цяло, се почуствах безкрайно горда, че в България има толкова талантливи и можещи хора, които могат да скрият шапката на повечето световни, а и родни знаменитости!!!
  bouquet

# 65
  • Мнения: 7 110
Когато родителите в България започнат да работят продуценти на децата си, ще изгрее медийно българска Бианка. След като я мине пубертетът или родителските амбиции я оглозгат до кост, пак ще си говорим за талантливата Бианка.

В празничните дни попадах в кръчми със живи свирки (музика на живо). Невероятни никому неизвестни таланти има в България.   bouquet

Искаш ли да ти постна снимка на щерката? Тя е на 11 (5-ти клас) и се класира за състезание по математика в Хонг Конг за седмокласници. Гордея се с нея та чак се пръскам от гордост  bowuu

Аз се гордея с тези безкрайно умни деца. Родителите наистина могат да се пръснат. Съвсем заслужено.   bouquet

 

# 66
  • Мнения: 4 585
Ами да, то си е за гордеене.
Аз като прилепчив към точни науки точно като Биянка няма да се сетя,
но се сещам за средношколците ни, които по олимпиади по математика и информатика
му скриват шайбата на "световния елит".
И за шахматистите ни си сещам.

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето ти едно българче, което шашка света :

http://nezavisim.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2985

# 68
  • Мнения: 3 268
таз американска девойка е пускана 26 пъти във форумите и вече нагарча. Не може ли да й се радваме, без да я сравняваме с българите, понеже една форумка се изказа, че никоя българка никога няма да пее така... та комплексите сами си ги правим.

ако постоянно ви трябват поводи да се гордеете, че сте българи, явно имате някакъв вътрешен проблем. Можете просто да сте българи, каквито сте родени, понеже не можете да го промените никога. И това да не е повод за гордост или срам.
Ама много добре го каза Тити.Аз СЕ ГОРДЕЯ,че съм българка с много неща,толкова много,че не мога да ги изброя.И никога,ама никога не искам да съм част от тъпата американска нация,която живее но гърба на всички останали хора по света.В България има мнага талантливи деца,и хубави,и умни.Нека се гордеем с тях.

# 69
  • Мнения: 6 472
 ooooh! Останали сте без работа, ей това ще ви кажа аз! Joy

Ако тази американска девойка беше българче, вярвайте ми нямаше а почна да се гордея повече с националната си принадлежност. Изпитването на гордост от чужди постижения така и ми остана чуждо.
Аз съм българка, родила съм се такава. Това не е нещо, което съм постигнала, за да се гордея или срамувам от него. Евала на всички големи таланти, наши и чужди, които радват живота ни по един или друг начин, но това са техни ИНДИВИДУАЛНИ постижения. Нека се гордеят те, те са постигнали нещо. Аз нямам никакво участи в това та да се депресирам или възгордявам.

# 70
  • Мнения: 4 585
огелпи се = опитлярка се = оплете се като пиле в кълчища.
кълчища - влакнодайно растение. За груб плат, предимно за
чували, но пък естествен, не се наелектризира, не спарва.

# 71
  • Мнения: 677
Волф, благодаря, друже!

# 72
  • Мнения: 560
Бахти комплексарското заглавие..
Българският Шакил О Нийл, не щеш ли?

Май си забравил-белите не могат да скачат. rotfImbo rotfImao

Ето малко урок по гордост:








# 73
  • Мнения: 3 674
ooooh! Останали сте без работа, ей това ще ви кажа аз! Joy

Ако тази американска девойка беше българче, вярвайте ми нямаше а почна да се гордея повече с националната си принадлежност. Изпитването на гордост от чужди постижения така и ми остана чуждо.
Аз съм българка, родила съм се такава. Това не е нещо, което съм постигнала, за да се гордея или срамувам от него. Евала на всички големи таланти, наши и чужди, които радват живота ни по един или друг начин, но това са техни ИНДИВИДУАЛНИ постижения. Нека се гордеят те, те са постигнали нещо. Аз нямам никакво участи в това та да се депресирам или възгордявам.

Peace Peace Peace Истина е... Седнали сме да  се дърлим  за глупости..гордост , депресии...постижения .Ето го постинга ...Казано е много добре Grinning

# 74
  • Мнения: 14 654
Можете просто да сте българи, каквито сте родени, понеже не можете да го промените никога...

Може,може... Sunglasses
Да, може, може, Христофор Белокровский например. Колко добре го е написал Алеко още тогава Simple Smile А в списъка с великите на кое ли място е?
Пък по темата- не мога да ти покажа такова българче, но мога да ти кажа, че има по-гласовити и по-талантливи от въпросната Бианка. Например циганчето Веско, с което пеехме в един хор като деца- така запяваше, че можеше да ти отвее главата -народни песни също...Сега не знам какво прави

Общи условия

Активация на акаунт