прах в стаята

  • 1 747
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
как да се справя с праха в стаята на бебето,непрекъснато чистя и мия,забърсвам праха но п като погледна към прозореца целия прах се вижда как се мотае из стаята,направо ще се побъркам вече,а и детето постоянно киха и кашля,моля ви ако знаете някакъв начин да се избавя ще ви бъда мнопго благодарна

# 1
  • Мнения: 601
И на моите стаята им е южна и като напече слънцето всяка прашинка се вижда и имаш чувството, че е много мръсно. Всеки ден забърсвам прах, мия пода, дърпам легла и шкафове, навсякъде е изчистено и пак, като погледнеш във въздуха, има прах. Е ми, какво да направя?! Това не им е кувьоз! Да свикват. Навън да не е много чисто! А ако наистина постоянно киха и кашля, заведи детето на алерголог. Да няма алергия към домашния прах.

# 2
  • Мнения: 1 183
Охххх и аз съм така  Close,постоянно се пръши колкото и да бърша и да бърша след малко пак има прах  Shocked

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Каквото и да правиш, не можеш и не е необходимо да правиш стерилна среда на бебето.

# 4
  • Мнения: 686
Не можеш да се оттървеш от праха.Заведи бебчо на алерголог.Съмняваш се за алергия.
Ако имаш цветя в стаята на бебо,махни ги.А пода има ли постелка,махни я.Обличаи дрешки от естествени материи,другото го знаеш чистене,бърсане и т.н.

# 5
  • Мнения: 68
И според мен ти поддържаш достатъчно чисто при бебето. Не се налага да е стерилно около него. Но го заведи при педито да го види задължително, може да ви прати при алерголог.
 smile3504 smile3504 smile3504

# 6
  • Мнения: 2 952
ами той си се  събира , поне на 2 дена  го бърша така или иначе
постоянното кихане и кашляне да не е защото му е хладно на бебето......или  да имаш цветя в стаята ,  да е  силно ароматизиран праха за пране .....или да  переш с такъв омекотител

# 7
  • Мнения: 2 677
Каквото и да правиш, не можеш и не е необходимо да правиш стерилна среда на бебето.

 Peace

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 190
Каквото и да правиш, не можеш и не е необходимо да правиш стерилна среда на бебето.

 Peace

Така е...

# 9
  • Мнения: 550
опитай с "Pronto",нали го рекламират срещу прах.Азне съм го ползвала,но казват ,че било ефикасно.Е,без чистене няма да стане! Laughing!аз чистя всеки ден и праха е пак толкова колкото и предният ден,няма спасение!

# 10
  • Мнения: 2 957
Сложи си килим и пердета (ако нямаш де;)) Те "събират" праха.

# 11
  • Мнения: 6 461
как да се справя с праха в стаята на бебето,непрекъснато чистя и мия,забърсвам праха но п като ..............

Прах винаги има .
Забърсвам го абсолютно всеки ден.

# 12
  • Мнения: 686
ами той си се  събира , поне на 2 дена  го бърша така или иначе
постоянното кихане и кашляне да не е защото му е хладно на бебето......или  да имаш цветя в стаята ,  да е  силно ароматизиран праха за пране .....или да  переш с такъв омекотител
Не исках да кажа че кашля защото му е студено и затова да му обличаш памучни дрехи,но ако е алергично детето е добре да носи дрехи от естествени материи.И не че киха защото има цветя в стаята,ами защото цветята и килимите събират праха,а щом се съмняваш за алергия по-добре ги махни.И заведи детето на алерголог.Говоря специално за алергията към праха защото и аз страдам от нея.Бих искала да помогна-а не де давам безсмислени съвети

# 13
  • Мнения: 2 952
  Неможах да разбера защо ме  цитираш, mamaYanni ...в интерес на  истината не бях ти прочвла мнението  преди моето.Изглежда има съвпадение на  дадени примери  като  всяка от нас  е искала да каже  различно нещо.Ти си говорила сега  гледам за алергиите , а  аз  не, дала съм преки примери.И не видях никъде безмислени съвети   до тук.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Сложи си килим и пердета (ако нямаш де;)) Те "събират" праха.

Тъпо Naughty Прахът се задържа в тях и става още по-лошо. А най-лошото е мокет!

Общи условия

Активация на акаунт