Да се преброим работещите днес

  • 1 799
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ееееееееее, и утре ли бе? Е няма ли начин малко по рано да се измъкнете?
Шефа е работохолик и очаква същото от служителите си. Ама като няма работа, наитина няма Tired

# 31
Аз си работя, но като работиш за себе си не ти пука. Пари..........

# 32
  • Мнения: 2 491
И аз съм от работещите днес, даже и в събота работих. Май аз съм най-нещастна Sad

# 33
  • Мнения: 1 299
И аз работих в събота   bouquet

# 34
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз съм си от перманентно работещите Rolling Eyes, дали ще е в офиса или в къщи - разлика особена няма.
Вчера обаче бях особено бясна, защото киснах маса време в офиса заради нещо, което по принцип друг трябваше да свърши, а аз си изгубих целия ден, вместо да отметна част от моята си работа #Cussing out и сега за да наваксам ще трябва да кисна и по нощите Close Twisted Evil.

# 35
  • Мнения: 109
Ей ме на и мен сред трудещите се в тоз ден Wink

# 36
Има ли и други нещастни хора като мен или само аз съм на работа?
Мислех да пусна същата тема, но ме домързя Tired
Много ме е яд на шефа- няма никаква работа... клатим си краката и се почесваме... децата си стоят вкъщи в това хубаво време... На всичко отгоре и утре работим #Cussing out

За същото се ядосвам и аз  Close . И днес, и утре съм на работа.

# 37
  • Мнения: 5 790
И аз, и аз. И вчера, и днес, и утре...
Но пък седмицата около 24 май съм компенсации  Grinning

И аз съм на работа. Но няма компенсации  Cry

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нашата компенсация е почерпка със сок и ядки Laughing

# 39
  • Мнения: 1 299
Ееее, намазахте!
Ние нямаме никаква, повечето народ се изнесе, остнахме само балъците....  Sad

# 40
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз си работя, но като работиш за себе си не ти пука. Пари..........
и аз така Crazy

# 41
  • Мнения: 79
И аз днес бях на работа и утре пак... Weary

При нас е традиция зададе ли се празник-ние задължително ще работим въпреки,че многократно сме си отработили празничните дни...Мечтая си за почивка,за да си поема малко въздух,но засега това ми звучи като научна фантастика. smile3514

# 42
  • Мнения: 3 674
На мен ми се обадиха днес да отида на табота...някой си  колега се разболял .Но аз казах НЕ  Mr. Green

Утре е праздник и ние си купихме червено италиянско винце и ще си го сръбна с кеф ..още тази вечер Hug

kikimorкa, напълно те разбирам  Sad Гадничко е да се работи по праздниците.И аз работих/без удоволствие/ на великденските праздници... Tired

# 43
  • Мнения: 494
И днес и утре ,че и цялата седмица .Очертава се в петък да почивам.

# 44
  • Мнения: 1 655
Аз също днес бях на работа. Утре смятам да почивам и да си направим пикник с приятели, а децата да поиграят на воля сред природата.

Общи условия

Активация на акаунт