Капиляр по лицето

  • 5 772
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Мами някой махал ли си е капиляр  Rolling Eyes  Имам на носа и от една седмица запо4на много да ми се пука и ми те4е кръв  newsm78 Някой ако знае къде да го премахна и ориентир в цената ще съм много благодарна bowuu

# 1
  • Мнения: 4 916
Цената беше нещо от рода на 10 евро в козметичен център.

Но дали наистина е капиляр? Аз също имам, но никога не ми е текла кръв  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 069
И аз имам в основата на носа, не ми е кървял. Не ми е най- любимото нещо, но не съм се и замисляла да го махам./Много не-та нещо се събраха/ Ще следя темата!

# 3
  • Мнения: 231
Записвам се да следя темата,че и аз имам Sad.

# 4
  • Мнения: 110
Аз имах между веждите и го махнах при дерматолог с лазер,но това беше преди 3 години в Ст.Загора.За цената нямам спомен,но мисля,че не е било повече от 30 лева.

# 5
  • Мнения: 1 588
И аз имам.Дори и тема бях пуснала тук преди месеци.И моя е на лицето ,но не кърви.Посъветваха ме да го махна с лазер,но мен ме е страх.Купих си (22$) на Avon-Clinical laser и Post-laser protector.Пише,че са за спукани капиляри и черни точки.От 3 седмици се мажа и резултата е-черни точки-нито една,а гадния капиляр си е там CryПише още,че най-добър резултат се очаква след 4 седмици употреба Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 588
Аз имах между веждите и го махнах при дерматолог с лазер,но това беше преди 3 години в Ст.Загора.За цената нямам спомен,но мисля,че не е било повече от 30 лева.


Моля те,ако имаш спомен,опиши самата процедура.Както писах,мен ме е страх.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 765
Миналата година на дъщеря ми и изписаха едно кремче Heparoid Leciva маз. Бяха и излезли някакви точки по брадичката като просмукано стоеше. Оправи се за седмица. После се сетих, че имам спукани капилярчета на краката и едно малко на лицето. Мазах се около седмица - остана само едното на крака, но то си е доста голямо, а и трябваше повече време да се мажа.
На опаковката пише - за локално лечение на възпаления на повърхностните кръвоносни съдове, за лечение на посттравматични състояния.

# 8
  • Мнения: 4 916
Миналата година на дъщеря ми и изписаха едно кремче Heparoid Leciva маз. ...

Ще взема и аз да пробвам  Hug

# 9
  • Мнения: 1 403
Казват, 4е лятото се разширяват, а зимата се затварят  Peace
Аз ходих на солариум преди седмица и си мисля, 4е нещо от солариума ми стана, за това те4е кръв  newsm78 Но казвам ви как те4е, снощи 4ак на струя беше, с мъж ми неможем да я спрем  Shocked

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 765
Казват, 4е лятото се разширяват, а зимата се затварят  Peace
Аз ходих на солариум преди седмица и си мисля, 4е нещо от солариума ми стана, за това те4е кръв  newsm78 Но казвам ви как те4е, снощи 4ак на струя беше, с мъж ми неможем да я спрем  Shocked

Защо не отидеш на лекар?

argun , дано ти помогне.  Hug

# 11
  • Мнения: 4 916
Казват, 4е лятото се разширяват, а зимата се затварят  Peace
...

Така е. През зимата се свиват, не чак да се затварят, но стават почти незабележими.

eliss , благодаря   bouquet

# 12
  • Мнения: 360
Имах подобен проблем, премахнаха ги посредством метода IPL - фотоподмладяване в  MEDEA.
Светлинната енергия се изстрелва под формата на импулси. Един импулс покрива
3 кв. см. и цената му е 3 лв. Зависи колко импулса ще са необходими да
покрият областта.Необходим е курс от 5 процедури, които се
правят през интервал от 3 седмици. Сега и следа няма от капилярите. Grinning Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 7 789
fearyfly , мерси за полезната информация.  Hug

Аз имам малък капиляр на лицето и искам да си го залича.

# 14
  • Мнения: 286
Сина ми е на 1г. и 3м. и има едно капилярче на бузката. Не знам дали защото е с много големи бузанки ли, що ли, но ми се иска да се махне. Ще пробвам с мазилото Heparoid Leciva, но дали става за малки дечица? Между другото и аз имам по бузите, все едно съм се описала с химикал, толкова е грозно  Cry И по краката имам, личната ми лекарка казва, че кожата ми е прозрачна направо и затова съм така  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт