моля помогнете на един мъж

  • 1 802
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
преди бреме ходихме при една позната и тя така каза но каза и че било на психическа основа

Това са абсолютни глупости!Ne sa gluposti ima mnogo takiva sluc4ai pri koito niama nikakav problem i prosto naistina problema e na psihic4eska osnova i ako primerno dvoikata si osinoviat dete sled tova mnogo barzo zabremeniava i si ima i svoe dete  :DA c4e triabva da potarsi spetzialist c4oveka e taka!!

Оо да... Всички сме чували, че има "много" случаи, в които двойката забременява след като си осинови дете, или се "успокои"  Twisted Evil Аз лично само съм чувала за далечни познати на далечни познати, забременяли по този начин. Ама не познавам нито един такъв човек (може и да има, кой знае). За сметка на това познавам много хора, които са мислили, че проблемът е само психически, и като се успокоят ще забременеят от само себе си. След време им идва акълът в главата, отиват на подходящия специалист, и по някое време (след нелека борба!) бебето е факт. Но разбира се, на всички някак ни се иска нещата да стават с "успокоение", а не с дълга борба и ходене по лекари, и за това хората сме много склонни да вярваме на митове и легенди.

# 16
  • Мнения: 150
Ако ти непознаваш такива хора незначи че ги няма.Аз познавам и то моя близка.При мен примерно няма проблем нито при мажа ми.Правили сме всякакви иследвания и на двамата са ок.И лично лекаря които ме следи си ми каза че е на психическа основа.Но пак казвам трябва си мнение на специалист.

# 17
  • Мнения: 3 376
От колко време опитвате и на базата на какви изследвания докторът заключи психически фактор?

Има някои хормонални проблеми напр, които се влияят от психиката - за тях приемам, че е адекватно да се очаква забременяване при отпадане на психологически проблем. Но всичко зависи от вида на физическия проблем. Не всичко се решава по този начин, уви. В противен случай всички стерилни двойки рано или късно щяха да забременеят (ако приемем, че в живота на човека неминуемо идва момент, в който той се "успокоява").

# 18
  • Мнения: 150
Писах ти на лични.

# 19
  • Мнения: 2 422
ДА ГРИСКА Е ПРАВА  NaughtyИМА ХОРМОНИ КОИТО СЕ ВЛИЯЯТ ОТ ПСИХИЧНАТА НАГЛАСА НА ЧОВЕК НО ТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗСЛЕДВАТ И МОГАТ ДА СЕ КОНТРОЛИРАТ С МЕДИКАМЕНТИ Peace. НЕ Е ВЪПРОС БЛИЗЪК ИЛИ ПОЗНАТ ДОКТОР ДА ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА .......... ТЕ БЛИСКИТЕ ВИНАГИ ГЛЕДАТ ДА НИ СПЕСТЯТ НАЙ-ЛОШОТО Simple Smile ТАКА ЧЕ НЯМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ НЕ СЕ ПОМАЙВАЙТЕ ВСЕ ПАК СТЕ СЕМЕЙСТВО И ТРЯБВА ДА ГЛЕДАТЕ В ЕДНА ПОСОКА Peace. НО ТОВА ТРЯБВА ДА ГО РЕШИТЕ ВИЕ ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ И СИ ОТВОРЕТЕ ОЧИТЕ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТА Е МНОГО ЖЕСТОКА #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
И НЕКА ЖЕНА ТИ ПРОЧЕТЕ ПОНЕ ПОЛОВИНАТА ОТ ТОВА КОЕТО СЕ НАПИСА ТУК  WinkСМЯТАМ, ЧЕ ЩЕ И ПОМОГНЕ ДА ВЗЕМЕ РЕШЕНИЕ КАВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИ И КОЕ Е НАЙ-ДОБРО ЗА ВАС КЪСМЕТ И УСПЕХ.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 769
Не мога да не се включа в темата. Мъж да попита нещо във форума си е цяло събитие - моите искрени поздравления, че си събрал смелост да попиташ (тук е правилното място).

Като другите и аз ще ти повторя диагнозата 'всичко е на психическа основа' да вземете да я забравите. Със съвети на 'познати' и 'разбирачи' далеч не се стига за съжаление.
Проблемът 'стерилитет' е деликатен и труден за превъзмогване, но не неразрешим! Трябва диалог, трудно е да се достигне до него, но как ще си правите бебе без да говорите за проблемите около, свързани с това. Всички тук знаем колко трудно се преживяват тези неща, каква вътрешна борба е, как се проедолява чувството за непълноценност. Не е най-страшното, че има някакъв проблем - важното е да му се търси решение!
За протокола - ние и двамцата сме проблемни, но сме приели нещата и драпаме напред без да губим време!

Успех и да се похвалиш скоро Peace

# 21
  • Мнения: 2 120
Всички момичета са дали правилни съвети и няма да ги повтарям, но преди всичко направете едни хормони на жена ти и една спермограма на теб.
Напоследък много се говори за влиянието на стреса и стерилитета. Стресът е причина за промяна в хормоналните нива и намаляване на оплодителната способност на сперматозоидите, както и качествата на яйцеклетката.

# 22
  • Мнения: 96
Мразко, ние тук пишем, даваме ти акъл за хормони, за лекари, но ти я кажи - как се развиват нещата с разговарянето? Намерихте ли сили да поговорите? Нали всъщност това е най-сериозния проблем в момента?

# 23
  • Мнения: 2 422
АЗИ Е ПРАВА не казваш как се развиват нещата при вас newsm78

# 24
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Момичета,
Не сте съвсем прави за диагнозата "на психическа основа". Не отричайте с лека ръка влиянието на нервната система.  Stop 
Aз лично познавам две такива семейства и двете са съседи на родителите ми. Уверявам ви, че сценария беше точно този, който вие отрекохте - осиновяване и след това бременност.
Не искам да ви засегна, просто изтъквам факти!
Стерилитета, на каквото и да се дължи, наистина е сериозна диагноза и иска много борба! БОрбата за психическото здраве не е по-малко трудна!  love001

# 25
  • Мнения: 769
Момичета,
Не сте съвсем прави за диагнозата "на психическа основа". Не отричайте с лека ръка влиянието на нервната система.  Stop 
Aз лично познавам две такива семейства и двете са съседи на родителите ми. Уверявам ви, че сценария беше точно този, който вие отрекохте - осиновяване и след това бременност.
Не искам да ви засегна, просто изтъквам факти!
Стерилитета, на каквото и да се дължи, наистина е сериозна диагноза и иска много борба! БОрбата за психическото здраве не е по-малко трудна!  love001

Никой не отрича среса като една от причините за стерилитет, ама не съм чувала за случай с едно "Успокой се и ще стане" да е станала работата.
Неслучайно съществува и 'неизяснен стерилитет'.

# 26
  • Мнения: 2 422
Момичета,
Не сте съвсем прави за диагнозата "на психическа основа". Не отричайте с лека ръка влиянието на нервната система.  Stop 
Aз лично познавам две такива семейства и двете са съседи на родителите ми. Уверявам ви, че сценария беше точно този, който вие отрекохте - осиновяване и след това бременност.
Не искам да ви засегна, просто изтъквам факти!
Стерилитета, на каквото и да се дължи, наистина е сериозна диагноза и иска много борба! БОрбата за психическото здраве не е по-малко трудна!  love001

Никой не отрича среса като една от причините за стерилитет, ама не съм чувала за случай с едно "Успокой се и ще стане" да е станала работата.
Неслучайно съществува и 'неизяснен стерилитет'.

# 27
  • Мнения: 3 010
Ние сме от тези с дизагноза "ПЪЛНА ГЛУПОСТ", 3 години сме болни от това. Правили сме всички изследвания и  нищо....... Но аз толкова много го исках, 4е е разбираемо, та аз само за това мислех ........... Сега съм по - спокойна. Пък и още по-голяма глупост ще ви се стори ако ви кажа, 4е само Господ решава кога да се за4ене едно дете, така, 4е колкото и да се възхищавам на лекарите и т.н ако Бог е затворил за момента утробите ни.....  Naughty нищо не може да се направи. То и за това съществува понятието "необясним стерилитет" - разбира се ние попадаме в този нисък процент- както се изрази док  Wink Но не спирам да вярвам и 4акам, защото знам, 4е ще стане един ден  Hug Просто вярвайте и вие, е разбира се си правете всичко което се налага като изследвания и манипулации и ще сме най-щастливите мами и татковци на света.

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 10:06 от Dendy

# 28
  • Мнения: 4 700
Dendy дано скоро се похвали6. Сама каzва6, че проzента на тоzи неиzяснен стерилитет е много малко. Гре6но, човек да раzчита само на това, че Господ един ден 6те му се усмихне. Понякога проблема е малък и бърzо се раzре6ава. Така че нека първо да се иде на лекар и тогава да се успокояваме. Не мога да акцептирам мнението на хора, които не ме поzнават и никога не са се сбъсквали с подобен проблем и ми кажат "успокойте се" Ако не бях оти6ла на лекар до сега, сигурно 6тях да си умра спокойна и беz деца. За жалост о6те нямам деца, но zнам къде ми е проблема и как да го иzлекувам.

Общи условия

Активация на акаунт