Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго. Видях го нагледно с една съседка, ама действа ли при всички?
Цитирай

Sverige

Те за кво иначе всички сме у клюкарника... направо ми иде да ви запитам - who wants to live forever  Mr. Green
Цитирай

Така ми казаха, клюкар(к)ите живеят по-дълго.

Щом са ти го казали,
имали са основание.
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

То злобата е туй дето ни държи. Иначе от всякъде лъха на хоспис, но злобарките му със злобарки, не се даваме тъй лесно.  Mr. Green Mr. Green Crossing Arms Whistling

Девойко aivia, дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.
Цитирай

на крилото на самолета

значи аз ше живея вечно...  Laughing Laughing Laughing
Цитирай
... дръж се за нас и ще доживееш да видиш летящите чинии като градски транспорт.
Искам! Искам! И  forever ще си клюкам и прехвърчам с градския транспорт.
Цитирай

София

Ами може и да е вярно, понеже си изливат отрицателната енергия по адрес на тоя и оня ... При мен проблема е, че бързо забравям клюката, ама вече почвам да си водя записки  Blush да се повозя и аз на летяща чиния  Crazy
Цитирай

От кога някои баби са изместили метлата с летящи чинии?Явно сте на много ,много години.Тези които се въздържат от клюки, да вземат пример от дълголетниците.
Цитирай

Sprite Forever!

Клюкаренето не е нищо повече от желание за опознаване на ближния. Богоугодно дело, викам. Peace
Цитирай

при децата

Когато е нямало източници за масова комуникация, информацията е достигала до хората чрез клюкарките.
Предполага се, че са издържливи и бавно се амортизират, за да действат по-дълго време.
Цитирай

МойтУ Мене няма живей дълго. Нищо, че посещавам Кл-ю, не си падам обаче по клю-клю Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.