слънчезащитен лосион за деца?

  • 1 337
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте! Посъветвай те ме какъв слънчезащитен лосион за купя на моя мъник? Коя марка са най- хубавите и какъв SPF фактор? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 264
Сама трябва да прецениш.
В аптеката ми препоръчаха на Авен, сащо и на Мустела. Аз искам да си взема на Нивеа, защото досега съм ползвала само тази козметика за Калоян. Според мен добре е да е над 30 фактор.  Peace

# 2
  • Мнения: 179
Ние ползваме на Mustela за бебета - 50 ти фактор

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Миналата година ползвах Чико 50 фактор,много съм доволна.Тази година е по-голям и смятам някой по обикновен с по нисък фактор да взема,не сме съвсем бели.

# 4
  • Мнения: 1
купих от метро български крем 38 фактор - 6 лева

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
купих от метро български крем 38 фактор - 6 лева
Ще споделиш ли каква е марката Simple Smile

# 6
  • Мнения: 300
Подариха ни на Mustela-50 фактор и съм много доволна от него. Не сме го използвали кои знае колко, но кожата на малката добре го понася.

# 7
  • Мнения: 131
Шиждала съм на Талодерма за около 6-7 лв. 50-ти фактор.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Шиждала съм на Талодерма за около 6-7 лв. 50-ти фактор.
Това е идея,аз ползвам маските и кремовете на Талодерма и съм доволна.Дали ще има за деца Thinking

# 9
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ние ползваме на Чико, 50 фактор, кофти е само, че стои като маска на личицето, т.е не попива много.

# 10
  • Мнения: 1 896
Колкото по-висок фактор, толкова химията вътре е по-вредна. Освен това високият фактор затруднява образуването на витамин Д от кожата.
Вижте и тук.

# 11
  • Мнения: 1 555
Аз миналата година ползвах за мен и за синът ми на Мустела 50 фактор, макар че пак си хванахме тен, но мисля че и 30 фактор би свършил работа

# 12
  • Мнения: 19 296
Vichy за бебета 50 фактор

# 13
Бюбхен 30 фактора,струва 16 лв. и съм доволна от него. Peace

# 14
  • Мнения: 5 391
basilisk, мерси за полезната информация!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт