Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Анкета

Fam или Advanced настройките използвате във Fertility friend

(Гласуването приключено: пт, 25 фев 2005, 14:42)

Враца

Разликата, която понякога дава е голям като ден за овулация, та ми е любопитно на кое сте се спрели?
Цитирай

Аз когато си мерех температурата си избрах Advanced. И за мен той си беше по-правилния.
Цитирай

Последните два пъти сама си поределих овулацията, защото точно в най-важните дни не бях мерила температурата и ФФ нищо не отчиташе.

Сега моля светнете ме къде да проверя на каква настройка съм и коя какво означава  Embarassed
Цитирай

Пловдив Белащица

И аз не съм наясно с настройките. Ще обясните ли какви са разликите. Защото съм минала две нива английски, ама го знам, колкото да си изям боя някъде!
Цитирай

FAM - действа на базата 3 по-високи температури след предходни 6 по-ниски.
Advanced - взема предвид всичко, което си нанесла - температура, цервикална слуз, позиция на шийката на матката...

От къде се сменя не се сещам Confused
Цитирай

Враца

Настройките се намират под графиката ви, там пише дали сте на Advanced или  Fam. Има едно линкче Tuning Override, като кликнете на него излиза да си изберета дали сами да въведете дата на овулация, на каква темп да е линията.
Според мен Advanced взима под внимание всички неща, които въвеждаме, темп, цервикална и т.н, а другото само темп. А може и да беше обратното Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Цитирай

Враца

Нагледно, дано да разберете
http://img.photobucket.com/albums/v245/cocker_spaniel/grafika.bmp
Цитирай

Моята настрояйка е FAM (ама дори не знам дали аз съм я сменила или си е така  Embarassed ).

Кажи ва - от къде и как да мина на Advanced
Цитирай

Враца

Таничке виж там картинката, която съм дала, кликаш на този линк и излизат вариантите
Цитирай

Маркирах отговор FAM в анкетата, защото май до сега съм била на тази настройка. Смених я и разбира се ми се променят и дните на овулация.

Когато съм на FAM - овулацията ми я дават ден след Е - цервикална слуз, а когато съм на Advanced, овулацията е точно в деня на Е - то

#Shocked  - аз май започвам да и не вярвам на ФФ
Цитирай

Пловдив Белащица

Advanced - на това е моята графика. Само дето нямам предства защо е на това - аз не съм настройвала нищо!
Цитирай

Sofia

ВИП -ската ми графика е  Advanced  - http://www.fertilityfriend.com/home/916aa/?i=300192& ,
а не ВИП -ската е  FAM - http://ttc.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2005- … amp;ts=1109338775 . Rolling Eyes
Цитирай

Враца

Моренски, втория линк странно защо ми отвори моята графика? Thinking  Thinking
Цитирай

На мен пък вторият линк нищо не ми отваря  Thinking
Цитирай

Sofia

Как бе Ва моя си е  Shocked  Very Happy .
На мен ми се отваря  Rolling Eyes  
Ама всъщност кликнете долу на сайта ми  Idea . Това е втория линк , графиката за 5 февруари .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора