в кой онлайн магазин парфюмите наистина са качествени

  • 5 827
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз си търся хубав парфюм.Ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 2 936
   Peace


a от бг-КОНКОРД!!!! http://www.parfum.bg/

# 4
  • Мнения: 459
Не съм си поръчвала, ще следя темата, че и аз имам желание.

# 5
  • Мнения: 157
Много пъти съм поръчвала от

www.donna.bg

Парфюмите са оригинални (според мен) и определено са на много изгодни цени. А ако поръчката е над 69лв, доставката е безплатна.
Обикновено ги доставят от днес за утре, но аз съм в София и не знам за другите градове как е.
Предлагат не само парфюми. Аз обаче, друго не съм поръчвала от тях и не мога да кажа нищо за останалите продукти.
От парфюмите съм много доволна.  Peace

# 6
  • Мнения: 660
Аз съм вносител на парфюми,в  България във всичките сайтове парфюмите са ментета!!!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?

# 8
  • Мнения: 660
Цитат
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?
[/quotе]



 

Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty

# 9
  • Мнения: X
До момента няма холограмни стикери - чух, че ще въвеждат такива, за да се разпознават истинските от ментетата.
Колко ще помогне това - не знам, но има ли критерии по които да познаем, че един парфюм е оригинален, а не добро менте - говоря главно за опаковката - вторичните белези като  трайност не винаги могат да бъдат тествани. newsm78

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 11:15 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 2 575
Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty




Дано си права - така поне да оправдаят изключително високите си цени в Beauty Zone - 50% над цените в САЩ Shocked

# 11
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Наскоро в една от темите писах за  сайт, който продава някакви наливни розови ментета за маркови парфюми - www.parfumi.infoНе купувай оттам!!! Пазарувала съм от Конкорд, те си имат и реални магазини, парфюмите им са оригинални. За другите не знам. Защо не поръчаш от Ягодката- когато са в промоция, някои ароматчета оттам излизат доста изгодно?! Успех! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 998
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

www.megashop.bg - до сега съм си поръчала от там 7 парфюма.Не знам дали са ментета или не са,но са много трайни и не намирам никаква разлика между тях и тези в магазините:)))И пак бих си взела от там Peace

# 13
  • Мнения: 1 243
Аз съм поръчвала от ivis-bg.com
И аз не знам дали са ментета, но определено ще да са мнооого добри ментета, парфюмите са страшно трайни и си миришат точно като оригиналните...Така че не виждам необходимост да давам 2 и 3 пъти повече пари за такива от МОЛ...Лично мнение Peace

# 14
  • Мнения: 532
Цитат
Ауууууу ти направо ни "успокои"  Sad и как така правят ментена и на съвсем новите парфюми? И от къде тогава можем да си купим в България оригинални, ще ни кажеш ли на нас непросветените?
[/quotе]



 

Те не ги правят тук а,от Дубай ги внасят и ги продават по такива бг сайтове като оригинални.
Има разбира се оригинални но не в сайтовете, а в магазини  лицензирани да продават такива парфюми,в Моловете са оригинални,сега успокоихте ли се?Simple Smile Naughty


    Не ги правят в Дубай ,а в Турция! Някой са на 80 %  близо до оригинала.Но за познавач винаги има разлика.
Късно виждам темата иначе можех да ви зарибя:)Оригиналните са на много добри цени!
Истина е че се продават ментета за оригинални!
Ноо..който не разбира....


ПП още една седмица съм тук/Сф/ ,след това на морето, ако има някой желние може да ми го каже.За оригиналните гарантирам:)

# 15
  • Мнения: 437
Парфюми обикновено си купувам от Конкорд... било то онлайн, или от някой от магазините...

# 16
  • Мнения: 3 334
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

www.megashop.bg - до сега съм си поръчала от там 7 парфюма.Не знам дали са ментета или не са,но са много трайни и не намирам никаква разлика между тях и тези в магазините:)))И пак бих си взела от там Peace
и аз съм взимала от megashop 4 парфюма и съм доволна Peace

# 17
  • Мнения: X
В Мегашоп са ми подозрително ниски цените Thinking
Chick на Каролина Ерера съм си купувала за 100 лв - 50 мл - там 30 мл са 25 лв newsm78

# 18
  • Мнения: 295
здравейте
не искам да си правя реклама или нещо подобно, но ако имате нужда от парфюми - пишете ми на лчини. мъжът ми купува чат-пат от един склад (не му е това бизнесът в никакъв случай), откъдето зареждат много парфюмерии, вкл. магазинчето на 2рия етаж на Халите. парфюмите са оригинални, има и тестери, и продукти, а цените са почти наполовина на магазинните. имат и козметика в този склад и да ви кажа, че съм си взимала спирали на л'ореал за по 6лв, същите в козметичните магазинчета са по 10-15лв.
а за онлайн магазините - аз лично не бих се доверила на нищо он-лайн, което струва толкова пари.... (моите парфюми са все по 60-80лв складова цена и не мога да си позволя да "изгоря" с толкова пари)

дано не съм ви се натрапила Wink лек и успешен ден на всички Hug

# 19
  • Мнения: 149
Искам да си купя един парфюм,но незнам точно от кой саит.Ако някой е пазарувал нека сподели къде са наистина качествени

www.megashop.bg - до сега съм си поръчала от там 7 парфюма.Не знам дали са ментета или не са,но са много трайни и не намирам никаква разлика между тях и тези в магазините:)))И пак бих си взела от там Peace
и аз съм взимала от megashop 4 парфюма и съм доволна Peace

 Peace и аз съм много доволна от мегашоп-а. купувала съм си и тестери-и те са ОК

# 20
  • Мнения: 4
малко късничко се включвам в темата, но искам да кажа, че съм купувала от www.parfumi-bg.com и съм мн доволна. Последният път си поръчах тестер и не намирам никаква разлика с парфюма, а и е доста траен.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Ягодка!    
На менте досега не съм попадала, парфюмите ги пращат от Щатите.

# 22
  • Мнения: 6 958
Хммм и аз съм се чудела винаги, кой сайт си заслужава...  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
Ягодка!    
На менте досега не съм попадала, парфюмите ги пращат от Щатите.
От Хонг Конг ги пращат  Peace

# 24
  • Мнения: 8 461
Ягодка!    
На менте досега не съм попадала, парфюмите ги пращат от Щатите.
От Хонг Конг ги пращат  Peace
Миренче,ти ме хвърли в оркестъра.Това сигурно ли е ?
Ела после на кю.Стана ми интересно.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 309
Ягодка!    
На менте досега не съм попадала, парфюмите ги пращат от Щатите.
От Хонг Конг ги пращат  Peace

ПращахА  Mr. Green
От Март парфюмите ди пращат от Щатите, а козметиката от Хонг Конг  Wink

# 26
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
След като си взех за 30 лв парфюм, който с нищо не можеш различи от оригинала, как да поръчам от сайт за 60-100 лв, който не ми гарантира нищо.
Парфюма по миризма е същия както тези от моловете още е и доста траен.
Никой не може да ме накара да купя парфюм от онлайн магазин и аз мисля, че там продават въпросните ментета, от които и аз си взех, но на нормална цена.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
Ягодка!    
На менте досега не съм попадала, парфюмите ги пращат от Щатите.
От Хонг Конг ги пращат  Peace

ПращахА  Mr. Green
От Март парфюмите ди пращат от Щатите, а козметиката от Хонг Конг  Wink
Права си  Flutter Аз последно си поръчвах парфюм декември месец,точно преди да ги спрат,и тогава ми пристигна от Хонг Конг .Доколкото разбрах сега след кратко разузнаване  Crazy ,ако си поръчаш сега парфюм и крем примерно,ще ти ги пратят в 2 различни пратки  Peace А от българските онлайн магазини съм поръчвала от мегашоп и не съм попадала на ментета,и със сигурност знам,че оттам зареждат и реални магазини.Така че нищ чудно ако си купиш парфюм от ЦУМ и пак да е от Мегашоп  Laughing

# 28
Интересно защо един и същ парфюм в МЕГАШОП, ИВИС, ЯГОДКА и ПАРФЮМИ-БГ струва, да кажем 58 лева, а в КОНКОРД'а струва 88 лева ?!
88 лв. е и в магазин за парфюми в центъра на Бургас.
По-високата цена гаранция ли е, че парфюмът е оригинален?
А другите дали не са от Хонг-Конг, Дубай или Турция?

# 29
Да се включа и аз понеже имам пресни наблюдения по темата. Значи един и същи парфюм - Bulgari Aqua. Девер ми си взе от турските, понеже имал някакви познати, които ги продавали към 25-30 лв. някъде, а на мъжа ми взехме тестер от www.parfumi.bg След това ги сравнявахме двата. Значи турското менте беше в "оригинална" кутийкиа, която доста се различаваше от оригиналната - не са успeли да я докарат просто. За шишето просто няма място за сравнение - имаше шупли по лъскавата част и разни вдлъбнатини там където са щипките, с които се захваща за стъклото. Цвета на шишето беше по-светъл от оригинала. С две думи разликите просто са очевадни - не е като да се чудиш дали е менте. А тестера - 1:1 със стария парфюм на мъжа ми, който взехме от Конкорд. След това разбира се пръснахме и от трите парфюма - стария, новия тестер и ментето. Тестера и парфюма от Конкорд миришеха идентично, и след това запазиха миризмата еднакво дълго. Ментето в началото наподобяваше на AQUA , но не кой знае колко сполучливо. След 10 мин. обаче миризмата един вид се разми /спирта май изветря  Laughing/ и след 30 мин - вече се усещаше че е имало някакъв парфюм - ама какъв - не беше ясно.
Преди време девер ми си беше взел и Зелената ябълка на Donna Karan, но тогава нямаше с какво да я сравним - но то и нямаше нужда - същите шупли по лъскавата част, а сега вече няма шупли, ами просто лъскавото се е обелило на много места.
Ами това е, ще се радвам ако съм помогнала с нещо.   Simple Smile
Между другото той каза, че нямало тестери при ментетата - понеже си търсеше човека и така му казали, тези дето ги продават.

Общи условия

Активация на акаунт