Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

варна

може и малко неясно да е станало това заглавие newsm78-еееее положението е следното:с бившия имаме страхотни отношения,като и той и аз си имаме нови семейства ,да ама той няма забележки за моя мъж/смее ли да има/,ама аз имам ОГРОМНИ относно жена му Rolling Eyesи то всичко идва от отношението към общото ни дете с него Thinking.Ама ми се вижда сякаш странно той да разисква тия неща с мен и едва ли не да се оплаква/споделя/и двамата да си я обсъждаме ей така на кафе newsm78
Цитирай

The new Earth

Аз не мога да разбера съвсем точно въпроса ти.Какво ненормално има в това да си споделяте,щом сте в добри отношения?Та това е най-добрия вариант при една раздяла.Аз все още нямам развод,но с мъжа ми сме разделени и той си има приятелка.В много добри отношения сме,бих казала като първи приятели или много близки роднини,виждаме се всеки ден,празнуваме заедно празници.Той също ми споделя,говорим си за всичко и си помагаме.
Теб какво точно те притеснява?
Цитирай

София

Може,защо не.
Цитирай

варна

ами нали уж му е съпруга и живее сега с нея , newsm78би трябвало да я защитава ,ама сигурно и той вижда неправдата в нея спрямо нашето дете и затова,споделя Rolling Eyesабе странно нещо са човешките отношения ,иначе аз съм му много благодарна че успява да запази добрия тон и с мен и с детето си,ама оная не проумява че е получила един облагороден мъж и вместо да ми благодари.......... 35 35
Цитирай

Берлин

Ами тези отношения са много хубави.За съжаление са рядкост.
Според мен бившия ти не е кон с капаци.Т.е. вижда кое е правилно и кое не.Мъчно му е на човека за отношението на сегашната към детето ви.Което е много хубаво.Рядко са такива мъже.Изглежда няма с кой да сподели човека,или пък може би тебе те чувства най-близка и съпричастна към проблема.Защото както той ,така и ти страдате за детето.То си е ваше.Кой ,ако не ти ще е съпричастен  към проблема.
Така,че главата горе.Сегашната му жена,ако има нещо против ,да вземе да си оправи отношението към детето.Пък тогава да изказва претенции.
Цитирай

някъде в орбита...

Евала за отношенията  Peace И точно така според мен трябва да се държат двама нормални разведени: каквото било - било, сега детето е най-важно, и е редно да му се отделят необходимите грижи и внимание.

Сегашната му жена,ако има нещо против ,да вземе да си оправи отношението към детето.Пък тогава да изказва претенции.

newsm10 newsm10 newsm10
Цитирай
Що не си го вземеш обратно? Така ще имаш двама мъже. Wink
Цитирай

Естествено, че може да си говорите за нея, щом се засяга  и общо дете.  И естествено, че тя най-вероятно ревнува от Вашите отношения.
Цитирай

Перник

В много добри отношения сме,бих казала като първи приятели или много близки роднини,виждаме се всеки ден,празнуваме заедно празници.Той също ми споделя,говорим си за всичко и си помагаме.
Много странно.... newsm78
А какво ще кажеш, ако мъжа ти се среща всеки ден с бившата си (ако има такава) и празнуват заедно?
Едва ли ще мислиш така....
И ако ми кажеш, че няма да ревнуваш.... ще бъде върхът
« Последна редакция: вт, 01 май 2007, 22:15 от mama na Mishi »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.