Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Искам да споделя,но не знам точно как да го напиша.Как може човек да разбере дали означава нещо за някого,който ама по никакъв начин не би го изразил с думи по скоро би умрял.Имам едни особени отношения с един мъж(женен по документи ,но не и по- разбирания).Аз също съм.Работата е там ,че все се разбираме да спрем,а в крайна сметка нищо не спира и все продължава.Наскоро ми каза ,че трябва да се откажа.......ама сякаш той не може да се откаже.Не става на въпрос за сексуални отношения-А ЗА КАКВИ ПО-ДЯВОЛИТЕ???????Какво им е в мозъка на тия мъже????Никога нищо не казват,смятат го за проява на слабост ли????Съществува ли вечен флирт?Може ли един флирт да трае 5-6 години.Можеш ли с някого да се занимаваш толкова години и просто всичко да е на шега??????Ако някой има някакъв отговор по въпроса.....
Цитирай

Банкя

Не разбрах точно какво имаш предвид и именно затова те питам - защо ти е да се забъркваш в такива сложни (да не употребя друга дума) взаимоотношения с когото и да било? На мен ми се вижда безсмислено, не се обиждай   Peace Rolling Eyes
Цитирай

далече от морето

Не разбрах точно какво имаш предвид и именно затова те питам - защо ти е да се забъркваш в такива сложни (да не употребя друга дума) взаимоотношения с когото и да било? На мен ми се вижда безсмислено, не се обиждай   Peace Rolling Eyes

аз до колкото разбрах е забъркана от 5-6 години  newsm78
Цитирай
Ами аз така се забърках.Няма как вече да не е така,защото е факт.Крайна цел в случая няма....наистина е безсмислено,болезнено поне за мен,но тръпка ли е какво е .Ама хайде да се оставя мен на страна,той какво търси при мен?????Мъжете вкарват ли чувства като жените-ами аз да не съм от камък.Те как успяват нищо да не изпитват ако е така?
Цитирай

Играйка си човекът, повдига си самочувствието, а ти с кеф му партнираш - защо (и от какво) се оплакваш? Малко работа имаш явно, то скуката какви ли не "отношения" създава.
Цитирай

София

Играйка си човекът, повдига си самочувствието, а ти с кеф му партнираш - защо (и от какво) се оплакваш? Малко работа имаш явно, то скуката какви ли не "отношения" създава.
Е, може ли да си "играйка" 5-6 години newsm78? Голяма игра е паднала тогава...
Цитирай

Е, може ли да си "играйка" 5-6 години newsm78? Голяма игра е паднала тогава...

Ами може... играла съм я тази игра с години - въпрос на съвпадане на хора с определени качества. Ясно е, че не е "голямата-вълнуваща-любов-преодоляваща-всички-препятствия" - ако беше, досега единият от двамата щеше да направи първата крачка. Остава да е "начесване" на нужди - какви и защо, трябва да си отговори авторката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.