Мнения за Quinny Buzz 2007

  • 2 445
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Моля който е ползвал новата Buzz,колекция 2007 година да сподели мнения.Вижда ми се по тясна от предната,но пък може да е по-удобна.А и за материята,предната бях чувала че спарва,а тази дали е добра?Благодаря за отговорите  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Тук става въпрос за новото Куини.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 856
natalii ,ето да видиш едно бебе на почти 5 месеца в Бъза.Количката е страхотна,материята мека и не спарва.Освен,че има комарник и дъждобран има и стопер за вятъра,който се слага допълнително на сенника.



# 3
  • Мнения: 225
Много красиво изглежда,но не бих казала че е много широка(като гледам снимките с 5-месечно бебе)

# 4
  • Мнения: 1 111
По-тясна е с 5-6 см.Материята на старата не спарва.Дори мисля, че беше по-добра от тази на новия модел.Изобщо стария модел като цяло беше по-добър според мен.

# 5
  • Мнения: 418
момичета и на мен ми се вижда много тясна.ще имам същата другиден,и като е видя на живо тогава ще имам мнение за материята.И сенника е по-кофти от стария,поне на мен така ми изглежда

# 6
  • Мнения: 936
Новата материя е като тази, от която правят водолазните костюми - не пропуска вода и няма петна. Не знам защо не го казват това в БГ, на мен ми го обясниха в Австрия преди два месеца. Сеннка определено не е от най-добрите - много е близо до главата на детето, макар че мъжът ми страшно много го кефи. Коша като цяло е по-плитък и тесен.

# 7
  • Мнения: 527
наистина новият модел на Бъз е по-малък,но щом пък са го измислили така,значи е удобен.То и без това във Варна нямаш избор,ако искаш някоя марка от Премама,трябва да чакаш месец и половина,това е смешно направо Wink

# 8
  • Мнения: 1 544
И според мен е много тясна ,още в магазина когато я видях за първи път ми се стори така ,но сега със снимка на 5 месечно бебе вътре определено е тесничка доста  newsm78

# 9
  • Мнения: 129
наистина новият модел на Бъз е по-малък,но щом пък са го измислили така,значи е удобен.То и без това във Варна нямаш избор,ако искаш някоя марка от Премама,трябва да чакаш месец и половина,това е смешно направо Wink
Явно си хванала кофти момент нещо....

# 10
  • Мнения: 527
наистина новият модел на Бъз е по-малък,но щом пък са го измислили така,значи е удобен.То и без това във Варна нямаш избор,ако искаш някоя марка от Премама,трябва да чакаш месец и половина,това е смешно направо Wink
Явно си хванала кофти момент нещо....

Не просто такава е политиката на магазина,повечето колички по каталог.И после ако не ти хареса нещо?Освен това ми хвалят само Джейн,което много ме дразни.До скоро и Лолата хвалеха,ама  сега вече не.И те ако знаят какво да продават,да не говорим че продавачките ги мързи да обясняват.Питам ги за Бъз,казват без коментар.Егати тъпотията,защо тогава я предлагат,аз да си я изкоментирам сама ли???То е ясно че не са фенове на Куини,тогава да спрат да я предлагат тази марка.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 21:37 от natalii

# 11
  • Мнения: 418
губят си клиентите,наистина са мързеливи продавачките-незнаят какво има в наличност даже.бях си харесала Торк-лятна,немска триколка.нямаха цвета които исках в наличност,а иначе го предлагат в каталога.дори не са ми предлагали да чакам месец и половина.Фенка съм им на дрешките

# 12
  • Мнения: 4 428
губят си клиентите,наистина са мързеливи продавачките-незнаят какво има в наличност даже.бях си харесала Торк-лятна,немска триколка.нямаха цвета които исках в наличност,а иначе го предлагат в каталога.дори не са ми предлагали да чакам месец и половина.Фенка съм им на дрешките

За жалост не малко магазини от известни вериги в Бг, разчитат само на името да им продава стоката  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 129
Интересен коментар. Ще го имам в предвид.....За Torck мога да ти кажа че е поръчвана само веднъж и магазинът изцяло се отказа да я продава, защото количката е ужас. Даже клиентите, които си я бяха поръчали не я искаха повече. Следващата седмiца има голямо зареждане на колички, включително и Quinny, Graco, Hauck, Premaman, Mclaren.......

# 14
  • Мнения: 418
сигурно е така,аз съм я видяла само в каталога.друго е да е видиш на живо и да прецениш.продаваха е на промоция 978 лв плюс казаха че ми дават златна карта.по-добре че се отказах,бъза е по-хубав.

Общи условия

Активация на акаунт