Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте всички може да не съм мама - на 14 години съм ,но реших ,че ако пиша в този форум ще ми отговорят много по-опитни хора от наприем teen форум Smile Значи проблемът ми е ,че имам една бенка точно върха на носа ми и много ме комплексирва.Не е няква надута,голяма,с косъм или квото и да било ,а обикновенна малка бенчица като точица  и искам да я премахна ,но незнам как.Можете ли да ми кажете къде премахват бенки,колко струва и дали ще останат някакви белези и има ли някакъв риск от премахване на бенки.И за процедурките с лазер - колко струват ,къде правят и какви са последствията Smile
Цитирай

Белгия/София

Не мога да ти помогна с насоки, само се радвам, че търсиш мнения и проучваш нещата.   bouquet

Цитирай

София

summer_love, използвай търсачката с думата "бенки" и ще ти излязат много теми, а също и координати на добри дерматолози. Има много информация и споделен опит. Успех!  Peace

Цитирай

София

Преди 6 год си махнах бенка в Мед академия. За съжаление не помня колко струваше.
Иди на добър дерматолог, той ще ти предложи начини за премахване, според вида на бенката.
Цитирай
Мерси много на всички Smile
Цитирай

София

Аз за премахване на бенки знам едно лекарство, кото за съжаление ми го носият от Русия и го няма тук... Sad Но както казваш, че е на носа, то май не е най-подходящо, защото става бавно с него и дълго ще ходиш с не много готин нос, хо махне ли я веднъж е за винаги. Отиди на дерматолог и попитай.   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.