Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
    Някои знае ли дали поликистозата се лекува изобщо или дали въобще се влияе от минерални или кални бани. Споделете ако имате опит и дали Д-р Емилова може да помогне за това!!!!

# 1
Имаш предвид дали може да се оправи  с "лечебно гладуване"???Ами има доста логика природо съобразно хранен да помогне. Hug

# 2
  • София
Ще разделя въпроса ти на две
    Някои знае ли дали поликистозата се лекува изобщо
Да, категорично
    дали въобще се влияе от минерални или кални бани.
Възможно е да имат положително влияние, но чак пък лечение ... newsm78
Ще ме прощавате за скептицизма, но моето мнение е, че химия му е майката.
От д-р Емилова нямам впечатления
Успех!

# 3
Ако си минала през т,нар "химия" щеше да ти ясно ,че с химия излекуване няма.

# 4
Ами нов метод zа ПКЯ бил вzемането на метформин. Това било медикамент, който се иzписва при диабет, но напослед се давал и при ПКЯ, zа6тото регулирал цикъла. Бяха ми го предложили, но zа късмет диагноzата не се потвърди.  Hug

# 5
  • София
Ако си минала през т,нар "химия" щеше да ти ясно ,че с химия излекуване няма.
Минала съм и съм здрава (пу да не ми е уроки)

# 6
  • Под гъбата
Ами нов метод zа ПКЯ бил вzемането на метформин. Това било медикамент, който се иzписва при диабет, но напослед се давал и при ПКЯ, zа6тото регулирал цикъла. Бяха ми го предложили, но zа късмет диагноzата не се потвърди.  Hug
Ми да ти кажа ли от 3 години пия Метформин/Сиофор и имам подобрение но чак пълно излекуване няма! А и дали бих могла да продължавам до критическа възраст да се поддържам с него! Едва ли! newsm78 Naughty

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт