Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Все съм си скубала веждите некадърно, ама днес направо прекалих...
НИЩО ОБЩО...  #Cussing out

Само исках да споделя. Други като мен има ли?
Цитирай

Бургас

Аз май винаги се окепазявам....това е най-омразната ми процедура по разкрасяване. Blush
Предпочитам да ме скубе козметичката,ама отде тва време Crying or Very sad Confused Twisted Evil Twisted Evil
« Последна редакция: ср, 02 май 2007, 14:08 от kloie »
Цитирай

сърцето ми е до морето

Нямам такива проблеми, но ползвам един трик. Рисувам веждите такива каквито искам да бъдат и всичко останало се скубе. Пробвай!
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Е, споко де...ще пораснат  Wink
И аз съм го правила този номер и гледам да не се приближавам до огледало Sick
Цитирай

Все на втория етаж

Ами и на мен ми се случва от време на време. ooooh! Аз се скуба от много време и уж имам тренинг, но се случва да се поулея. Tired
Цитирай

Русе

hahaha  и аз така правя чак се оливам понякога.
Цитирай

Плевен

О-о-оо спокоино Hug Аз на всяко 3-то скубане се окепазявам и после по 1 месец ги чакам да пораснат.И тъкмо са като хората и пак- #Crazy тука късо и тънко,там дебело и дълго SickА не искам да ходя на козметик,защото не мога да се примиря с мисълта,че сама не мога да ги оскубя.....а истината е,че явно не мога  Crying or Very sad
Цитирай

Smallville

Успокой се,косъм е,ще порасне.И аз съм ги правила тези неща,а имам голям опит,скубя си веждите сама повече от 10 години,но понякога в стремежа си да ги "изпипам",така се оливам,че.......такива критики отнасям от приятелки
Цитирай

Варна

Мислих, че само на мен не ми се отдава скубането  Blush
вече ходя само на козметик за веждите... Peace
Цитирай

проблемът е, че докато пораснат ходиш като ...
мен някои козметички така са ме съсипвали, както аз никога не мога сама да се разваля. имаше период на постоянно "учудване".
Цитирай

Варна

мацо, мене ми харесват очудените вежди...за жалост моята форма не предразполага очудване  Laughing Laughing  bouquet Peace
Цитирай

София

А аз вече почти нямам вежди. Дълго време си ги поддържах във форма на тънки линийки, а сега и да искам да ги променя, те не растат вече.
Цитирай

Велико Търново

Ооооо, царица съм на окепазяването! Не с лявата ръка, а все едно с левия крак ги скубя! Добре, че са козметичките!   bouquet
Цитирай

Аз захвана ли се... редовно ги окепазявам Crazy...за това ходя да ми ги оправят Flutter.
Цитирай

София

Мен пък вече ме  е страх да ходя на козметичка да ми ги скубе, че последните пъти попадам на едни  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil в резултат на което си ходих доста време "учудена".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора