Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Аз и сестра ми ще ходим до Италия, с децата. Дали отново ще ни е необходим документ от татковците, че ни пускат?! Smile Сестра ми е разведена и може би ще изискват, но за малкия и мен....знам ли, нали вече сме европейци? newsm78

Мин.година пътувахме за Ибиса и си извадих безсрочен такъв, но на митницата ми го взеха Mad, така че правете си копие, аз не знаех Crazy, ще си спестите повторна разправия, поне в рамките на три години. Wink
Цитирай

Ще ви е необходим. Задължително.
Цитирай

Ще ви искат и то нотариално заверен. Ние миналия месец пътувахме и тримата и пак се заяждаха и ни искаха копие от акта за раждане на детето.
По-добре се зареди с всички документи, за да не ви връщат.
Приятно изкарване!
 Smile
Цитирай

Abu Dhabi

наистина продължават да искат, нотариално заверен, и това за ксерокопията е така Smile
Цитирай

София

Мерси момичета  bouquet......ще караме на сигурно значи. Wink
Цитирай

в мъжки прегръдки

Не само документ от таткото. На нас ни искаха и международен паспорт на детето за Гърция.
Цитирай

Ако детето не е български гражданин, не искат.

На мен на летище София се опитаха да ми обяснят,
че вероятно съм щяла да имам проблеми. Винаги съм
казвала, че са фрийстайлъри, проблеми нямаше.
Детето ми пътува с чуждестранен паспорт.
Цитирай

там където ми харесва

Не само нотариално заварена ДЕКЛАРАЦИЯ- СЪГЛАСИЕ, ще ви трябват и международни паспорти за децата. За копие от акта за раждане на мен не са ми искали, приятно пътуване  Peace
Цитирай

Bristol

Мин.година пътувахме за Ибиса и си извадих безсрочен такъв, но на митницата ми го взеха Mad, така че правете си копие, аз не знаех Crazy, ще си спестите повторна разправия, поне в рамките на три години. Wink
Ау, и мен ме прецакаха така преди години!!! Нямали копирна машина  ooooh! За какво са тези летищни такси, аз си мислех че и обслужването влиза в тях  Crazy
На мен ми искаха пълномощно тази година при излизане.
Цитирай

В Сънландия

Искат искат всичко на митницата.На мен и акт за раждане на сина ми ми поискаха, освен разрешително от тати за напускане на страната.Ако не са отнети родителски права, независимо има ли развод няма ли брак искат разрешение от таткото!
Цитирай

край морето

Независимо разведена ли си, имаш ли брак или вообще си нямала брак от бащата на детето искат документ нотариално заверен, че пуска детето си в еди си коя държава и за еди си какъв срок. И за детето трябва да има задграничен паспорт.
Цитирай

да.задължително
Цитирай

В една Дупка.

Задължително - нотариана декларация от другия родител, задграничен паспорт и акта за раждане\оригинал\ на детето.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.