Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в сърцето му

Та това ми е въпроса ? newsm78
« Последна редакция: ср, 02 май 2007, 18:10 от Stra4iatela »
Цитирай

"...секцио на триъгълника"    #Crazy
Цитирай

Sofia

Стига де, явно иска да каже "кола на триъгълника след секцио..."
Цитирай

Sofia

Месец- месец и и половина след секциото. Но дори и сега ме наболява повече, когато дръпне в близост до белега.
Цитирай

ауууууу, аз пък това не го бях преценила като взимах решение за секцио Smile
Цитирай

Sofia

Хммм... А епилатор? От как съм бременна, много ме боли и минах на депилиращ крем - много скъпо, цапотещо и противно, но... Та - минава ли тази свръхчувствителност? И - надявам се че да - кога?
Цитирай

София

След секцио незнам, но аз ходих миналата седмица при моята козметичка (сега съм 34 седмица) и умрях от болка идваше ми да стана и да си тръгна още последата. Имах намерение да отида и края на този месец, но почвам да се замислям. Ако решиш, ти стискам палци, но отиди преди да са станали много дълги.
Цитирай

пловдив

още на 1 месец ,но не цял триътълник. От 2мес вече както си знам. но покрай белега предупреждавах козмитичката ми да бъде по внимателна. Май имам доста висок праг на болка.
Цитирай

София

Аз съм раждала със секцио.Известно време използвах спрей или крем за депилация на триъгълника.На кола маска ходих след около 4-5 месеца,но си болеше.
Цитирай

Има много детски смях.

След като родих, някъде на 50- ия ден отидох на контролен преглед при моята гинеколожка. Значи преди това съм минала през козметичката.  newsm78
Цитирай

München

2месеца след раждането се престраших за цял триъгълник.
Цитирай
Здравейте,
На мен ми предстои секцио началото на юли. Ходих на кола миналата седмица, но решението за мен беше употребата на лидокаин. Няма проблем при него, обезболява и действа локално.
Цитирай

София

Бях със секцио и си направих кола на втория месец, но около белега с пинсета внимателно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.