Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 ->

  • 8 220
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Добро утро!
Разписвам се и аз в новата тема,  bouquet  за Марго.
Титанче, що за безумно домашно е това  Shocked. Аз не съм добра с фото колажите, но ме сърбят ръцете да направя известна щурата даскалица, която го е измислила, разбира се без да се споменава източникът на информацията. За кой точно клас е това и по кой предмет?
Оферирам разходка в парка за следобяд  1stroller, има ли навити ?

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Привет на всички,
напоследък нямам много време да пиша,но съм се омаяла от работа. CrazyЗа капак малката е болна и ми е доста притеснено и за нея.Два дни повръща и вдигаше температура  Sick Cry.Днес вече беше по-добре и ме изпрати с рев като тръгнах на работа Sad,много мъчно ми стана за нея,но няма как-трябва да се работи.
 Почивните дни изкарахме страхотно,ще кача малко снимки,когато ми остане време. Sunglasses

# 17
  • Мнения: 256
Здравейте и аз най накрая да се разпиша от 7дни нямахме нет #Cussing outС закъснение и с извинение но поради независящи от мен причини моля да бъда извинена PraynigЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЛИНКА И НА ВЕНЕЛИН НА МАМА ИЦИПИЦИ МНОГО КЪСПЕТ И ВСИЧКО НАЙ ХУБАВО ЦЕЛУВАМ ВИ

# 18
Леле Титанче що за домашно newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 441
Миа домашното е за четвърти клас,но по кой предмет и Рени не знае.Просто госпожата казала да се направи за петък.Тъй като не успях да се справя изпратих снимките на братовчедка ми в Русе.Тя има една много добра програма,която е разучила.Сега чакам да направи снимката,да ми я изпрати и ще я дам на Бубито да ми я принтира,защото аз нямам принтер.Хубаво е човек да има приятели, да му помагат в такива абсурдни(според мен) случаи.
Леле Титанче що за домашно newsm78 newsm78 newsm78
-На въпроса мога да ти отговоря само по един начин-ТЪПОООО!

# 20
  • Мнения: 227
 titania: Много ми е странно ами децата които нямат компютри или възможност да направят това домашно какво ще правят.Тези даскалки акъл нямат та тя е само 4 клас ами в 5 самолетили ще ги карат да си построяват. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha.Тлкова са изкодкодякали тези даскалки думи нямам.

# 21
  • Мнения: 441
titania: Много ми е странно ами децата които нямат компютри или възможност да направят това домашно какво ще правят.Тези даскалки акъл нямат та тя е само 4 клас ами в 5 самолетили ще ги карат да си построяват. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha.Тлкова са изкодкодякали тези даскалки думи нямам.
Мила и аз нямам думи.А за това дали имат или не компютри в къщи никой не ги пита.
Искам официално да благодаря на Бубито за помоща с домашното  Hug

# 22
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА

Черпя ви с най-хубавата торта. Днес пораснахме и Хана вече стана на една годинка. /Съжалявам но не мога да качвам снимки  Embarassed/
Днес програмата е много натоварена.
Пожелавам приятен и весел ден и на вас.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 51
Добро утро красавици!
 
Денят е грозен и дъждовен,но все пак трябва да се излиза-поне до кухната.
Титания с теб ще ходим ли и малко по-надалеко...

# 24
Честит рожден ден на Хана Tada

# 25
  • Мнения: 51

 
                                             
Честит Рожден Ден на малката -голяма Хана!

Да расте жива ,здрава,красива и много,много щастлива!

# 26
  • Мнения: 500
 newsm51 newsm59 newsm38Честит рожден ден на ХАНА!

# 27
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ХАНА
Много усмивки и щастливо детство.

# 28
  • Мнения: 256
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХАНА ДА РАСТЕ ЗДРАВА ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО

# 29
  • Мнения: 441
           
           Честит рожден ден на Хана!
            Да си жива и здрава,много весела и усмихната.

Общи условия

Активация на акаунт