Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора
Продукти: 1 непълен пакет спагети,1 опаковка (250 гр) топено сирене,магданоз,1 малка тарелка гъби,сол,чер пипер,кр. масло

Приготвяне: Спагетите се сваряват в подсолена вода и се отцеждат.Гъбите се нарязват на тънки филийкии се задушават с маслото и щипка сол.Щом омекнат към тях се добавя топеното сирене,50 мл вода,чер пипер и ситно нарязан магданоз.Всичко се разбърква добре,докато топеното сирене се втечни и соса се сваля от котлона.Добавят се спагетите и всичко се разбърква.
Добър апетит!  Love

Цитирай

mmmm,изглежда вкусно,благодаря за рецептата. bouquet
аз правя подобни спагети,по сьщият начин но вместо вода слагам сметана,добавям сьщо шунка и кашкавал,и стават  Crazy

Цитирай

Да, и аз правя подобни. Вместо вода слагам сметана.
Добавям и индийско орехче и настърган кашкавал отгоре.
Цитирай

Изглеждат много лесни и апетитни! smile3501 smile3501 smile3501
Цитирай

В близките дни, ще я пробвам тази рецепта.
Цитирай

В близките дни, ще я пробвам тази рецепта.
И аз!  Peace
Цитирай

аз правя подобни спагети,по сьщият начин но вместо вода слагам сметана,добавям сьщо шунка и кашкавал,и стават  Crazy

Каква сметана слагаш ? Течна-готварска ли ? На коя марка ?

amber, страхотна рецепта, ще се пробва  Smile
Цитирай

И аз слагам готварска сметана , но без топено сирене и магданоз а със пармиджано ...обилно наръсвам защото много си го обичам .И ги правя не със спагети, а със талиатели.
Цитирай

да,течна е (предполагам и готварска Laughing) аз не сьм в бг и не бих могла да ти препорьчам марка(тук си е просто double cream 33uu)
Цитирай

И аз слагам готварска сметана , но без топено сирене и магданоз а със пармиджано ...обилно наръсвам защото много си го обичам .И ги правя не със спагети, а със талиатели.

Е то вече няма нищо общо с моята рецепта  35

Радвам се че ви хареса рецептата.Честно казано не знам от къде си я бях преписала,но се получи наистина много вкусно.Не се бях сетила,че може и да стане със сметана.Следващият път ще пробвам по вашият начин;)
Цитирай

Наскоро ги правих със сушени гъби Кладница , исках да ги приготвя с Пачи крак но никъде не намерих. 
Цитирай

Markrit сушените гъби накисваш ли ги предварително или се готвят като пресните? Виждала съм много пъти,но никога не съм взимала.
Цитирай

Да киснат се във вода на етикета пише 30 мин , но аз съм ги киснала и много по малко когато съм била гладна като вълк.На опаковките има указание.Със сухите гъби става в пъти по вкусно и са много ароматни.С печурки не ми харесват , аромата им е много по тежък.Аз тръгнах да търся сушени гъби след като гледах една рецепта като тази моята но без сметана от педаването Вкуснотиите на Оливър ....Страшен е този човек , такива прости , обикновени рецепти предлага но изглеждат много вкусни.Ще се постарая да не му пропускам нито едно предаване.Приготвя много италианска кухня , та това допълнително ме кара да му симпатизирам.
Цитирай

1-12 от 12 отговора